Na niebie na Florydzie zaobserwowano trójkątny NOL i jasną wiązkę światła

Kategorie: 

Źródło: MUFON, UFO Sightings Hotspot

W tym samym czasie gdy cały stan Floryda pozostawał odcięty od elektryczności z powodu huraganu Irma, anonimowy fotograf wykonał niezwykłe zdjęcia wieczornego nieba. Jak się okazuje na części z wykonanych przez niego fotografii widać dziwną anomalię.

Do zdarzenia doszło 6 października br. Autor twierdzi, że używane przez niego ustawienia aparatu to kolejno: 200 ISO, 2,5 sekundy ekspozycji oraz przysłona obiektywu o wartości 1.8F. Dwa dni później, gdy powrócił prąd, mężczyzna obejrzał zdjęcia na których to dostrzegł promień światła w rogu jednego ze zdjęć. Po przybliżeniu okazało się, że na fotografii znajduje się jasny promień światła oraz trójkątny obiekt na niebie.

Mężczyzna postanowił podzielić się swoim odkryciem z organizacją MUFON. Sprawa ta otrzymała numer 87164. Mężczyzna w swoim liście dodał:

„Nie jestem entuzjastą NOLi, ani tym bardziej ich łowcą, ale jestem ciekaw, co to jest. Myślę, że mogą to być zaawansowane jednostki wojskowe. Nie widziałem tego obiektu gołym okiem. Jedynie mój aparat jest świadkiem tego zdarzenia.”

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dd

Brawo za główne parametry

Brawo za główne parametry nastawienia aparatu - znaczenia ma te 2,5s. Linia to jest jakiś punkt który przez te 2,5 s był w przedziale zaznaczonym własnie tą linią. Ale ten obiekt to jezeli się porusza powinien być tak samo rozciągnięty jak ta linia.

Skomentuj