Na niebie nad Alaską ogromne UFO uwolniło desant

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jeden z członków policji stanowej Alaski podczas nocnego patrolu nagrał na niebie dziwny obiekt, którego pojawienie się nie można tłumaczyć złą pogodą lub jakimś innym zjawiskiem naturalnym.

 

 

 

Najpierw policjant zobaczył światło pulsujące na niebie i wziął UFO za samolot. Zdarzenie postanowił jednak zarejestrować, ale wkrótce światła zmieniło się w jedną kulę światła. Funkcjonariusz nadal nagrywał film, podczas gdy od świecącej kuli, wiszącej w powietrzu, oddzieliło się kilka mniejszych, które udały się w kierunku ziemi. Potem, kula podzieliła się jeszcze na kilka świateł, które utworzyły trójkąt równoboczny na nocnym niebie. Następnie wszystko uniosło się do górnych warstw atmosfery, najprawdopodobniej w przestrzeń kosmiczną.

 

Zapis, wykonany telefonem komórkowym, dokumentuje wiele, choć nie oddaje w pełni niezwykłości tego fascynującego zdarzenia, do którego doszło kilka dni temu.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tamuzyn

To nie ufo, to

To nie ufo, to zmiennokształtne demony. Wkrótce przylecą leczyć ludzi i ludzie tam pójdą... wejdą i wyjdą jako zdrowi zombie. Nie wolno tam iść, pamiętajcie. Nie wolno patrzeć w niebo, bo znaki będą dane przez diabła w które wielu uwierzy. Tylko ogień z nieba będzie prawdziwy. Bóg niewybaczy nikomu kto przyjmie pieczęć.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj