Na niebie nad Austrią utworzyła się świetlista spirala

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Różne anomalie obserwowane od niepamiętnych czasów. Nikt tak naprawdę nie potrafił wyjaśnić ich pochodzenia, czy były to jakieś naturalne cuda, czy sztuczki istot pozaziemskich. Ludzkość do dnia dzisiejszego, choć wydaje się, że technologia i nauka poszły daleko w przyszłość, nie była w stanie wyjaśnić tych kwestii.

 

Ostatnio wystąpiła nowa anomalia. Nad wzgórzami w Austrii pojawiła się ogromna promienna spirala, zresztą w idealnej formie. Użytkownicy sieci są zdumieni, a nawet podejrzewają, że nagranie jest sfałszowane. Poza tym zjawisko jest wspaniałe.

 

Okazuje się, że ludzie nie mają nic przeciwko takim naturalnym anomaliom. Wynika to z licznych komentarzy, publikowanych pod filmem. Niektórzy mówią o cudzie. Najwyższy czas, aby naukowcy zrozumieli, że świat nie jest w pełni oparty tylko na prawach fizyki, chemii itp. Z pewnością ma w sobie coś innego i ciągle skrywa jakieś tajemnice przed nami.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zizou

Ze 4, może 6 lat temu coś

Ze 4, może 6 lat temu coś podobnego zaobserwowano w północnej Norwegii. Wtedy wytłumaczyli to jako próbę rakiety z nowym napędem, do czego przyznała się Rosja. Ale wątpię, że nad Austrią ktoś testuje rakiety... No, chyba że gdzieś tam leży San Escobar i jednak Antoni i Waszczu zostali zdymisjonowani bez powodu... To jedyne logiczne wyjaśnienie... 

Skomentuj