Na niebie nad Czelabińskiem sfilmowano UFO

Kategorie: 

14 października br. w niebie nad Czelabińskiem zaobserwowano dziwne zjawiska świetlne. Niektórzy mieszkańcy miasta mówią, że w ciągu kilku godzin oglądali w chmurach ruch złotych i srebrnych kół.

 

Wydarzenia te wywołały burzliwą debatę w odniesieniu do przyczyn tego dziwnego zjawiska. Niektórzy wiążą to z upadkiem słynnego czelabińskiego meteorytu. Inni mówią, że na niebie widać było odbicie światła z lokalnych szklarni. Są i tacy, którzy twierdzą, że to cyrkowcy, będący w trasie, urządzili reflektorowy i laserowy pokaz.

 

Przypomnijmy, że w lutym 2013 roku Czelabińsk stał się centrum „inwazji pozaziemskiego obiektu”. Czelabiński meteoryt nie tylko przestraszył mieszkańców, ale także poczynił ogromne straty materialne. Teraz mieszkańcy szukają różnych wyjaśnień, aby lepiej zrozumieć to, co się wokół nich dzieje.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Tak, to trafo. Był tu

Tak, to trafo. Był tu opisywany parę miesięcy temu podobny przypadek. Takie rzeczy ludzie powinni umieć rozpoznawać bez dyskusji!. Powinni!. Dzięki temu że nie potrafią takie portale (i o wiele gorsze rzeczy, wydarzenia itd.) mogą funkcjonować/ dziać się na tym świecie.

Portret użytkownika Io600

Jakaś impreze plenerowa, albo

Jakaś impreze plenerowa, albo inne reflektory. Nad Warszawą to widać często jak są nisko chmury. Kolejny artykuł w stylu zapchajdziury... już kolejny... Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Ale nic. Na innmedium zasady jak w drogówce. Trzeba zapełniać kartotekę artykułami jak wykroczeniami. Liczy się ilość, a nie jakość. Co z tego, że do autentycznych zjawisk paranormalnych dochodzi bardzo, bardzo, bardzo żadko - przeciez można codziennie dawać po 5 artów mówiących o niczym i odnosić to do ufo albo duchów.
"Wczoraj zjadłem naleśnika - wzór na naleśniku był podobny do kosmity"
"Babcia Stefania zrobiła zdjęcie przez szybę gdy padało. Nic nie było widać, ale udało się uwiecznić jakieś odblaski. Czyżby to było ufo?"
"Ktoś w korytarzu zostawił śmierdzące buty - czyżby duch?"
"Pies powąchał i uciekł - to wielka stopa"
"Kamil lubi ogórki kiszone - musiał zostać uprowadzony"

Portret użytkownika Q...

Oczywiście że to nic innego

Oczywiście że to nic innego jak reflektory i silne światło odbijające się na niskich chmurach. Ale nie dziw się. Niewiele osób widziało działanie mocnych reflektorów. U mnie na horyzoncie widuję w pochmurne noce podobne "zorze" z pobliskich miejscowości. To mógł też być pobliski stadion itp.  Możliwości jest kilka i to całkiem przyziemnych!. Jeśli niektórzy są bywalcami współczesnych potańcówek to może widywali kręcące się świetlne "ufo" na chmurach. Temat ma wywołać s e n s a cję i... niepokój. I o to chodzi!.

Portret użytkownika Io600

Sensacji raczej nie wywoła,

Sensacji raczej nie wywoła, bo jak można wywołać sensację zwykłym zjawiskiem? To tak, jakby napisać, że po deszczu pojawiła się tęcza, albo wydać ilustrowany poradnik gotowania bigosu i oczekiwać bestselleru. To są wszystko zwykłe rzeczy. Najzwyklejsze na świecie.

Portret użytkownika benet

Witaj Io600 jako, że dopiero

Witaj Io600 jako, że dopiero się zarejstrowałeś więc ja jako starszy stażem pozwolę sobie na małą korektę Twojego komentarza. Otóż wzór na naleśniku był ale nie z kosmitą tylko z wizerunkiem Jezusa, nie babcia Stefania tylko Baba Wanga, duch nie zostawił śmierdzących butów, tylko kradł śmierdzącą bieliznę i nie żaden pies tylko czupakabra w miejscowości Gorki w Rosj, a uprowadzony to został pan Czesio z tapczana a nie jakiś Kamil :-)... reszta się zgadza 

Portret użytkownika Nieważny

...to z pewnością cyrkowcy

...to z pewnością cyrkowcy konkretnie sarkastyczni, szyderczy, klauni z czelabińskiego cyrku, będący w
    trasie, transie a może na haju, do złota i srebra to daleka droga...marsa a i szklarni nie widac,spoko
    inwazji nie bę dzie, ale baterie do latarek mają markowe... dobranoc .
   

Strony

Skomentuj