Na niebie nad Holandią pojawiło się wielkie oko

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Holender o imieniu Jesper, posługujący się jako ufolog kryptonimem MrMBB333, upublicznił ciekawe zdjęcie chmur. Obłoki utworzyły wzór podobny do ludzkiego oka.

 

Mężczyzna twierdzi, że 22 kwietnia br. w drodze do pracy wpatrywał się w niebo i zauważył oko z symetrycznie idealnym kształtem. Holender nie mogła oderwać oczu od tego widoku przez kilka minut. Zjawisko było rzeczywiście fascynujące w swej symbolice.

 

Wielu użytkowników sieci, widząc fantazyjne zdjęcie, uważa, że mamy do czynienia z paradą złudzeń, kiedy lokalizacja chmur przypomina jakieś obiekty. Warto jednak wspomnieć o niektórych ludziach, zwłaszcza tych wierzących, którzy są przekonani, że oko to znak adresowany do wszystkich mieszkańców Ziemi.

 

Niektórzy sugerują, że zgodnie z teorią tzw. "inteligentnych chmur", obrazy na niebie nie pojawiają się losowo i niosą za sobą pewne przesłania. Być może właśnie taka tajemnica kryje się za tymm niezwykłym zjawiskiem.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Homo Sapiens, Tallinn i

Homo Sapiens, Tallinn i spółka wywróżyli w końcu swoimi sumeryjsko-egipskimi tzw. biblijnymi bzdetami, że na niebiesiech pojawiło się kakaowe oko Jezusaurona... Jak już znajdzie Jedyny Pierścień Do Całowania Przez Odmóżdżoną Hołotę, który aktualnie posiada Biały Mag Sarufranek (zwany też papieżakiem), to Maryjdor zapanuje nad wszystkim, i ogólnie będziem mieć przerąbane, a zwłaszcza w Słowiańskim Śródziemiu Sad ...
 

 

Portret użytkownika zibi1973

Napisał na was ,tak wygląda

Napisał  z pogardą na was ,tak wygląda ze jednak się nie myliłem ze są inni z innym dna,jakby nie parchy to by dusz demoniczni nie mieli,a ich zycie wieczne uległoby zagładzie,moze nie parchy by dały swoje?jak w ogóle ją mają

Skomentuj