Na niebie nad Kolumbią zaobserwowano dziwne światła i niezidentyfikowane obiekty

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wielu naocznych świadków widziało dziwne niebiańskie zjawisko na niebie nad miastem Kali w Kolumbii. W nocy chmury zaczęły zbliżać się do miasta, a w oddali ukazały się błyskawice, a potem głośne dźwięki pochodzące z nieba. Ponieważ było już po zachodzie Słońca, trudno się dziwić, że nietypowe jasne światła w nocy przykuły uwagę mieszkańców i mocno ich zaintrygowały. 

 

Niektórzy z obserwatorów tego zjawiska twierdzą, że widzieli jak chmury rozproszyły się i pojawiły się w ich miejscu dwa jasne obiekty. Z kolei inni twierdzili, że nienormalne chmury wyglądały tak,  jakby Słońce wschodziło zza nich w środku nocy.

Istnieją doniesienia, że początkowo w przerwie między obłokami pojawił się jeden jasno świecący sferyczny obiekt, który wydawał dziwny dźwięk i dopiero potem wypuścił kilka mniejszych świetlnych obiektów, które przesuwały się po jego bokach. Potem zaczęli znikać jeden po drugim. Dziwne zjawisko zaobserwowano 23 września 2017 roku. To, co się działo, przeraziło mieszkańców miasta, wszystko wyglądało strasznie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj