Na niebie nad Koreą Południową widziano dziwną anielską postać

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Podczas zwiedzania południowokoreańskiej wioski Jangdong, która wpisana jest na listę UNESCO, turysta ujrzał na niebie dziwną istotę ze skrzydłami i ludzkim ciałem.

 

Ludzie uznali to stworzenie za prawdziwego anioła. Warto zauważyć, że po raz pierwszy wydarzyło się coś mistycznego nad wioską. Wcześniej Jangdong nigdy nie było nawiedzane przez UFO lub inne dziwne latające obiekty.

 

Operator, który nagrał film dokumentujący zdarzenie, opowiada, że anioł nie był całkiem jasny, a jego kontur był rozmazany. Istnieje również opinia, że wszyscy widzieli niezwykłą chmurę, która posiada własny umysł i ma zdolność przekształcania się w dowolne formy. Niektórzy ludzie są pewni, że chmury to nie tylko woda…

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Takie filmy są niepewne, to

Takie filmy są niepewne, to może być fotomontaż video. Dobrze udokumentowane filmy przedstawiające istoty hylemorficzne nie są wcale żadkością, ale należy zachować czujność by nie dać się zwieść. Jeżli ktoś wierzy w Jezusa i Ducha Świętego to uda się takiej osobie przetrwać w niezwykłym świecie tej planety ! Ziemi to zadziwiające miejsce gdzie czasami pojawiają się byty z innego wymiaru, jednak Biblia przestrzega byśmy "strzegli się i pilnowali swojej duszy" - hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή] !

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj