Na niebie nad Rosją zaobserwowano niezwykłą świetlną anomalię. Niektórzy sądzą, że to mityczna planeta Nibiru!

Kategorie: 

Źródło: vestisochi na youtube.com

Użytkownicy jednego z portali społecznościowych opublikowali zdjęcia przedstawiające niezidentyfikowane jasne światło, które pojawiła się na niebie nad Soczi. Zaciekawienie budzi także nietypowy kolor obiektu, który emanował jaskrawożółtą poświatą.

Co ciekawe tajemnicze światło została uchwycona na dwóch nagraniach wykonanych w Soczi 28 i 31 października. Pojawiły się już próby wyjaśnienia tego dziwacznego zjawiska. Najpopularniejsze hipotezy zakładają, że świecący na niebie punkt to złudzenie, tak zwna flara stworzona przez optykę aparatu. Inna teoria zakłada, że był to po prostu Księżyc w nietypowym dla siebie kolorze. 

„Pora, w której zostało wykonane nagranie wskazuje na to, że może to być Księżyc. Na jego barwę mógł mieć wpływ zachód słońca oraz ułożenie chmur. Nie ma innych rozsądnych wyjaśnień” – stwierdził Jurij Tkaczenko, szef monitorowania terytorialnego i prognozowania sytuacji alarmowych. 

Warto przypomnieć, że w czerwcu senator Telmário Mota z Brazylii zasugerował, że Planeta X (Nibiru) w październiku pojawi się w okolicy Ziemi. Według senatora istnieje tajny raport NASA, który sugeruje, że obecność Nibiru w pobliżu Ziemi będzie miała wpływ na ziemskie pole grawitacyjne, powodując katastrofy, które mogą doprowadzić do zagłady ludzkości.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lipka

Jeśli to planeta to powinna

Jeśli to planeta to powinna być widoczna każdego dnia przy ładnej pogodzie, zaobserwowałam też dziwne coś, coś jak księżyc ale księżyc był akurat też widoczny na swoim miejscu a to wyglądało jak planeta, duża planeta jakby za mgłą na pólnocnym zachodzie ok. godziny 16 kilka miesięcy temu. Dziwne to było, jechałam samochodem i nie mogłam się zatrzymać by to uwiecznić na zdjęciu. Ale było to "zjawisko jednorazowe" i nie wiem co to mogło być. Może jakieś złudzenie optyczne.

Portret użytkownika Estia

Przypomnijcie sobie prosze

Przypomnijcie sobie prosze relacje ludzi z wczesniejszych lat o drugim sloncu....Ja widzialam w Manchesterze w 2014 roku na przelomie miesiaca luty/marzec okolo godziny 8 rano podobne zjawisko ,z tym ze te drugie slonce bylo troszke mniejsze niz nasza gwiazda i znajdowala sie po nizej slonca prawie w pionie do pozycji slonca z tym ze leciutko przesunieta w prawo. patrzac na te zjawisko do konca na 100 procent nie bylam pewna ktora z tych dwoch gwiazd jest prawdziwym sloncem, te drugie mniejsze bylo rownie jasne jak nasza gwiazda.

Portret użytkownika thor

Tego dnia księżyc znajdował

Tego dnia księżyc znajdował się w zupełnie innej pozycji dla obserwatora w Soczi. Gdy słońce zachodziło , księżyc wschodził. W pobliżu słońca przebywało kilka planet wenus, jowisz, mars, merkury. Ale żadna nie mogła wyglądać  tak okazale na tle słońca .

Portret użytkownika Formaldehydy

Kilka miesięcy temu

Kilka miesięcy temu widzieliśmy z bratem podobną anomalię. Słońce wzeszło, a punkt na niebie dalej się utrzymywał, chodź Syriusza już dawno nie było widać.

Portret użytkownika b@ron

troche nietypowe położenie

troche nietypowe położenie księżyca względem słońca ... ale gdyby to był księżyc, to napewno nie byłby tak widoczny na niebie, bo blask słońca by go przyćmił, optyka aparatu mogła spłatać takiego figla ale wystarczyłby film na żywo a nie film o zdjęciach ... typowe dla przeróżnych fejków

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj