Na niebie nad Wielką Brytanią pojawiło się gigantyczne oko

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Graham Telford, 46-letni Brytyjczyk, wykonał zdjęcie gigantycznego oka, który ukazało się w chmurach na niebie nad miastem Leeds. Mężczyzna powiedział, że czuł się dziwnie podczas fotografowania. Wydawało mu się, że objawiła się coś niezwykłego. Na pewno nigdy wcześniej nie widział czegoś podobnego.

 

 

Brytyjczyk powiedział, że oko na niebie było otwarte, szybko zniknęło i po kilku minutach nie było widoczne. Graham chciał użyć profesjonalnego sprzętu do uwiecznienia zjawiska, ale nie zdążył. Pozostał mu tylko pod ręką iPhone.

 

Graham Telford jest zapalonym fotografem. Stale robi zdjęcia, ale po raz pierwszy wykonał takie niezwykłe i niepowtarzalne. Niektórzy uważają, że Brytyjczyk mógł dopracować wizerunek oka w programie graficznym. Ten jednak zaprzecza.

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Ło krucafuks! Wielkie oko na

Ło krucafuks! Wielkie oko na niebie? A Hobbit Sapiens i Tallum wyruszyli już z Pierścieniem Niewiary W Biblię, Jezusa I Maryję do Moskwordoru, kędy rządzi zły Putauron, ażeby go uniestwić, na zlecenie Białego Maga Papieżalfa Z Watykanu Blum 3 ?

 

Portret użytkownika Kmieciu

Możliwe, bo ja Zibiego nie

Możliwe, bo ja Zibiego nie ogarniam Wink . Komunikuje się bezpośrednio on z jakimś bliżej nieznanym mi wymiarem astralnym na jakimś kosmicznym poziomie percepcji, dlatemu jego kontakt ze starym, dobrym, materialnym 3-D sprawia mu niewielki problem, a jego metafizyczne przekazy natrafiają u mnie na niejaki problem z odbiorem Blum 3 ... Chyba se zbiorę wszyckie jego komenty z całego forum, złożę w jedną księgę i założę nową religię - a pokolenia Homo Sapiensów i innych Tallinów, nie mając najwyraźniej nic lepszego do roboty w życiu, będą przekonywać wszystkich (nie)chętnych o głębszym sensie Bożym w w/w xiędze i jej absolutnej 100% prawdziwości Blum 3 ...

 

Portret użytkownika zibi1973

Próbuję się dostać przez tą

Próbuję się dostać przez tą niebezpieczną stronę i tak zrozumiałem żeby zibi nie dręczył tych z góry i ludzi zrobionych z innej gliny,musiałem wejść w szczegóły że zrozumiałem o niebezpieczeństwie jakim grożą oni ,gdyby ta niebezpieczna zaczęła szpiegować to musi się zgłosić do pana z góry, i przywołać tego od internetu, obecnie nie ma go wśród nas, wiesz tych z internetu nie obchodzi czy stąpa po ziemi,ważne żeby płacić,już myślałem że ta niebezpieczna to twoja sprawka

Strony

Skomentuj