Na plaży w Brazylii znaleziono rzekomą "rękę obcego"!

Kategorie: 

Źródło: Leticia Gomez Santiago

Para spacerująca po plaży w Brazylii, natrafiła na przerażający fragment szkieletu. To co znaleźli, przypominało ich  zdaniem „rękę kosmity”.

Leticia Gomez Santiago i jej chłopak Devanir Souza spacerowali wzdłuż wybrzeża, kiedy natknęli się na gigantyczną dłoń z długimi, kościstymi palcami. Podzielili się oni zdjęciami kości na swoich profilach  w mediach społecznościowych.

Biolog morski Eric Caming, twierdzi że ich znalezisko, przypomina kończyny waleni, ze szczególnym wskazaniem na wieloryba czy delfina. Sądząc po fazie rozkładu, zwierzę morskie musiałoby stracić życie około 18 miesięcy wcześniej.

 

Wieloryby, delfiny i morświny są potomkami krępego lisa o wydłużonym ciele i ogonie, który miliony lat temu wędrował po lądzie i polował w wodzie. Kończyny tych zwierząt wciąż posiadają pewne pozostałości po tym przodku i objawiają się one chociażby pod postacią takich niezwykłych kości.

Czy takie wyjaśnienie zamyka dyskusję na temat tajemniczego znaleziska z Brazylii? Jaka jest wasza opinia na ten temat?

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

w sumie, to nie wierzę, że

w sumie, to nie wierzę, że Wieloryby, delfiny i morświny są potomkami krępego lisa o wydłużonym ciele i ogonie, który miliony lat temu wędrował po lądzie i polował w wodzie... myśle też że to kończyna małpy jakiejś czy cóś, co to wpadło do wody i rekin go wpyerdolił, po czym z przejedzenia się mu zezwymiotowało i takie półstrawione to coś osiadło na brzegu czym z kolei wprawiło w osłupienie Leticie i jej chłopaka Devanira...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Obcy zdaniem ufologa DERRILa

Obcy zdaniem ufologa DERRILa SIMSa to linia produkcyjna istot mieszańców genetycznych, oni schodzą z linii produkcyjnej, są do siebie podobni jak dwie krople wody, dodatkowo ten wybitny ufolog twierdzi, że obce duchy potrafią się nam objawiać i zabierać nas do innych wymiarów-porywać...

Kosmiczne krasnoludy i Elfy przybywają na Ziemię by porywać ludzi do UFO pojazdów - DERRIL SIMS

https://youtu.be/fkz1t3VEHOY

Są też obcy jako duchy, które posługują się nami, naszymi ciałami !

Humanoidy określane mianem choirous kontrolują telefony Ks. Natanka - NWO jest przerażone Duchem Św.

https://www.youtube.com/watch?v=tUmkIFzzSgE

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj