Na plaży w Wielkiej Brytanii odnaleziono niezidentyfikowane stworzenie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na jednej z plaż na półwyspie Gauer w Glamorgan w Walii, odnaleziono niezwykłe zwłoki, których nie udało się przypisać do żadnego znanego gatunku. Eksperci nie byli jeszcze w stanie określić pochodzenia tego dziwnego morskiego stworzenia. 

Zwłoki zostały odkryte przez miejscowego mieszkańca, spacerującego ze swoimi psami. Szczątki zwierzęcia mają 1,52 m długości. Istota ma długą głowę i dużą żuchwę. 

Niektórzy naukowcy uważają, że jest to wieloryb, delfin lub ryba z głębin. Wiele osób patrząc na to po raz pierwszy, może pomyśleć, że to stworzenie to krokodyl, ale oczywiście nim nie jest. Najprawdopodobniej są to pozostałości jakiegoś ssaka morskiego, ale na ostateczne potwierdzenie trzeba będzie jeszcze poczekać. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Zdechnięty krokody (czyli

Zdechnięty krokodyl (czyli poniekąd dinozaur Smile )... Ale skąd się skur*** w Anglii wziął? Kolejny islamski nachodźca z Afryki przypłynął? Hmmm, zgadzałoby się - poziom agresji do wszystkiego co żyje, a czasem i do swoich - jest, rączki do roboty malutkie, ale morda po socjal to taaaka - jest... Tylko Ale-Qurvan gdzieś zgubił po drodze i tonę trotylu do ubogacania religią pokoju...

 

 

Portret użytkownika Kmieciu

Ej, Admin, a gdzie znikł art

Ej, Admin, a gdzie znikł art Bacy "Rzeczpospolita Mafijna część III", bo był i ni ma? Co to za cenzura?! Świrów sekciarskich od "we Piśmie stoi" ani zboczeńców podniecających się 6-nogim dzieckiem i 3-głową świnią nie cenzurujeta...
 

 

Skomentuj