Na północnej stronie księżyca odkryto tajemniczy obiekt

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nietypowy obiekt, przypominający ogromną okrągła wieżę, odkryto na północnej stronie księżyca.

 

 

 

Niezwykłą ciemnoszarą strukturę dojrzał astronom amator, obserwując pełnię 16 października br. przy użyciu własnego teleskopu. Dziwne jasnoszare ciało o gładkich ścianach zlokalizowane jest na północnym biegunie satelity naszej planety, donosi TopNews. Znajduje się ono na samym skraju widocznej z Ziemi płaszczyzny, więc staje się zauważalne tylko w określonych momentach pełni.

 

Na razie naukowcy nie kwapią się do komentowania zjawiska. Jako pierwszy głos zabrał znany ufolog Scott C. Waring. Powiedział on między innymi, że obiekt wygląda, jak gigantyczna okrągła wieża, na szczycie której wisi płaski sufit, rzucający cień na całą konstrukcję. Badacz stwierdza, że jest to kolejny dowód na występowanie na księżycu obiektów niezidentyfikowanego pochodzenia. Waring kwestionuje hipotezę, że taka budowla powstała pod auspicjami tajnych rządów, ale uważa jednocześnie, że jej istnienie może mieć związek z przedstawicielami obcej pozaziemskiej inteligencji.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika Dr. Miś

Przecież to jest ten brodaty

Przecież to jest ten brodaty facet s psem co przedtem był na Marsie... Łojezu, oon się przemieszcza i wkrótce napadnie hybrydowo na Ziemię... Trzeba nakupić cukru, czekolady, słoniny, ziemniaków i komiksów. Zeby czas w schronie się nie dłużył.

Portret użytkownika zibi1973

Czyli jakieś grono jest

Czyli jakieś grono jest,lepiej niech przyznają się tu ci co są ulubieńcami twarz,a nie mało ich jest,ostatnio minąłem 900 fotek na fotosiku,jak będzie tysiąc to jakiś toast tryknąć,często widzę w mieście taką kobietę co ma takie oczy jak z tego filmu,jak kot,może to wyszło z mieszanki więcej genów reptilian,na twarzach,skórze czy włosach to normalne przecież człowiek to produkt to i są

Strony

Skomentuj