Na pustyni w Mauretanii znaleziono skamieniałego "smoka"

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Tak zwani wirtualni archeolodzy dokonali kolejnego ciekawego odkrycia w serwisie Google Maps. Ich uwagę przykuł dziwny skalisty obszar na pustyni w Mauretanii, na którym widać pewne znajome zarysy. Obraz skojarzył się naukowcom z kształtem smoka.

 

Skamienielina składa się z głowy z ogromnym oczodołem i z torsu. Długość zmarłego stworzenia wynosi 9,5 km. Eksperci zasugerowali, że żywe cielsko mogło osiągnąć wagę kilkudziesięciu ton.

 

Teraz badacze próbują znaleźć prawdziwe starożytne odniesienia do smoków. Być może legendy o latających gadach nie są fikcją. Według ekspertów, odkrycie może być dowodem na istnienie smoków i raz na zawsze ukrócić pytania dotyczące tych stworzeń. Warto zauważyć, że w tym roku, po drugiej stronie Afryki, znaleziono również szczątki smoka, choć naukowcy zakwestionowali ich autentyczność.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Maj

Wyraznie na filmie jest

Wyraznie na filmie jest pokazany wymiar niby tego smoka 9,569 metra (31,394 ft) 1 ft = 0,30 m / 31,394 x 0,30 = 9,418 metra.

Kto to pisze takie bzdury ze 9,5 kilometra.Wczesniej nie zapoznajac sie z materialem...

Portret użytkownika pilippek

logika "

logika "

Długość zmarłego stworzenia wynosi 9,5 km. Eksperci zasugerowali, że żywe cielsko mogło osiągnąć wagę kilkudziesięciu ton."   skoro on mial dlugosc 9,5 km to jak moze wazyc  tyle co jakis wieloryb... chyba pare tys ton 

gowno artykuly 

Portret użytkownika angelus maximus rex 2

bo to artykuł dla takich

bo to artykuł dla takich jełopów jak ty. Błedu oczywistego nie komentuje się, tylko traktuje uśmiechem pobłażania... Ale jełopy zdumieni swoją bystrością piszą na ten temat epopeje... Smile

Portret użytkownika pilippek

te oczywiste błędy niestety

te oczywiste błędy niestety nie są oczywiste dla a utorów  tych newsów którzy karmią głupków sensacjami. 

anusie maximusie nikt cie nie wzywał tutaj

powiedz mi gdzie twoi ruscy kolezkowie od plusów??? na innym medium admin ci nie wystaiwa plusów?

Skomentuj