Na Ukrainie tymczasowo wyjaśnili tajemnicę chupakabry

Kategorie: 

Z odważną deklaracją wystąpili pracownicy ukraińskiego Parku Narodowego Galicji, donosi UA Press. Według nich udało im się rozwikłać zagadkę atakującej zwierzęta rzekomej chupacabry.

 

W pułapkę karpackich kłusowników wpadła czupakabra. Zdarzenie potwierdzają pracownicy lokalnego parku. Okazuje się, że chupakabra, to nie jest mistyczny stwór, ale mieszanka wilka i psa. Bestia, którą znaleziono w pułapce, była martwa od jakiegoś czasu.

Stworzenie rozmiarami przypominało psa, ale rzekomo nawyki miało wilcze. Hybryda, posiadająca instynkt zabójcy, nie była niebezpieczna dla ludzi. Bezwzględnie wyniszczała za to zwierzęta domowe. W okolicy była dla nich wrogiem numer jeden.

„Zwierzę było harde, jak wilk. Po wilku odziedziczyło ogon, kolor sierści, siłę i dobrze rozwinięte zęby. Posiadało wszelkie atrybuty na miano bestii” - powiedział Vladimir Buchko, zastępca dyrektora Parku Narodowego Galicji.

Obecnie prowadzone są badania genetyczne. Następnie stworzenie będzie prezentowane, jako eksponat w Muzeum w Czerniowcach.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka

No moderator 5 postów na

No moderator 5 postów na temat a reszta do usunięcia? Nie wstydź się opowiedx jak to wybiórczo działasz
 
Nie mamy już umowy Juszka, złamałeś zasady. Dostałeś szansę, ale ją zmarnowałeś. Jeśli chcesz tu pisać, pisz na  podany temat.  Nie licz na to że będę Ci się tłumaczył z czegokolwiek.
/Moderator/

Portret użytkownika m65

Wreszcie jakaś ładna

Wreszcie jakaś ładna prezenterka o słowiańskiej a nie semickiej urodzie. Ale chyba niestety niedługo to się tam zmieni.
A co do chupacabry. Bawi mnie bardzo w tytule słowo: TYMCZASOWE. Znaczy się co. Docelowe wyjaśnienie to nie jest i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń tak? Czyli krótko mówiąc odwlekwamy sprawę, bo wiemy dobrze że za tym nie stoi wcale jakaś hybryda psa i wilka, a zupełnie inne stworzenie?

Portret użytkownika Endor

Ci są atakowani przez

Ci są atakowani przez czupakabrę powinni iść na mszę świętą bo ona obroni ich przed tymi czupakabrami ! Św. Paweł, pustelnik, stał kiedyś u drzwi kościoła, w czasie gdy wchodzili ludzie. Zobaczył wówczas duszę jednego mężczyzny, wielkiego grzesznika, w stanie tak strasznego upadku, że był zszokowany. Co więcej, ujrzał diabła stojącego przy nim, który – wydawało się – całkowicie władał tym człowiekiem. Gdy wychodzono ze Mszy świętej, spostrzegł owego mężczyznę całkowicie odmienionego, tak iż poprosił go na bok i zapytał w sekrecie, czy żałuje za swoje grzechy. Biedak od razu wyznał, że popełnił wiele bardzo ciężkich grzechów, lecz w swojej książeczce do nabożeństwa wyczytał: „Choćby grzechy wasze były czerwone jak szkarłat, sprawię, że ponad śnieg wybieleją”. „Od razu zacząłem prosić Boga o przebaczenie; bardzo żałuję za swoje grzechy i chciałbym niezwłocznie przystąpić do spowiedzi”.
Św. Paweł zauważył, że przez ten akt szczerego żalu człowiek ten – dzięki nieskończonym zasługom Mszy świętej – zyskał odpuszczenie wszystkich swych grzechów.

Św. Grzegorz z Nazjanzu. W żywocie tego wielkiego świętego czytamy, że ojciec jego zapadł na ciężką chorobę i był umierający. Chory był w stanie tak krańcowej niemocy, że nie mógł już prawie wykonać najmniejszego ruchu. Puls jego był ledwo wyczuwalny i nie był w stanie przyjmować żadnych pokarmów. W końcu całkowicie stracił przytomność.
Rodzina, straciwszy wszelką nadzieję na ludzką pomoc, złożyła swą ufność w Bogu. Przeniesiono się do kościoła, gdzie odprawiana była Msza święta w intencji wyzdrowienia chorego.
Gdy rodzina powróciła do domu, wszelkie niebezpieczeństwo było już zażegnane i pacjent wkrótce powrócił całkowicie do zdrowia.
 
Święty Proboszcz z Ars poważnie się rozchorował i pomimo nieustannej pomocy ze strony lekarzy, jego stan szybko się pogarszał, tak iż nie było już nadziei na poprawę.
Poprosił, by odprawiono Mszę świętą przy ołtarzu św. Filomeny. Gdy Msza święta się zakończyła, był całkowicie uleczony.
 
W Lizbonie umierała złożona śmiertelną chorobą pewna dama. Lekarze nie rokowali wyzdrowienia. Cierpiała z powodu złośliwego raka, który do tego stopnia się rozwinął, że nie było możliwości wykonać operacji.
Jej spowiednik zasugerował, żeby odprawić Mszę świętą w intencji jej pełnego wyzdrowienia.
Umierająca chętnie przyjęła te radę. Msza święta została odprawiona ku czci św. Dominika i oto, dzięki nieskończonej mocy tej Mszy świętej, ku radości przyjaciół a zdumieniu lekarzy, chora dama szybko wracała do zdrowia.
Jakże często widujemy w naszych chrześcijańskich domach rodziców, braci lub siostry – chorych śmiertelnie. Wzywani są wybitni lekarze, kupuje się drogie lekarstwa, nie szczędzi się trudów, by zapobiec śmierci naszych bliskich i przyspieszyć ich wyzdrowienie.
To wszystko prawidłowo! Lecz dlaczego zapominamy, dlaczego lekceważymy najpotężniejszy z oręży: Mszę świetą?
Ileż to mężczyzn i kobiet, leżących teraz w grobach, mogłoby żyć, gdyby były w ich intencji ofiarowane Msze święte, podobnie jak za niewiastę w Lizbonie!
Iluż to nieszczęść i wypadków można by było uniknąć, gdyby ludzie pokładali wiarę i ufność w nieskończonych zasługach Najświętszej Ofiary!
Gdyby tylko katolicy rozumieli skuteczność Mszy świętej, kościoły nie mogłyby pomieścić tłumów, które chciałyby uczestniczyć w owych Boskich Misteriach.
Jakże miłe Bogu byłoby, gdyby chrześcijańskie matki ofiarowywały Msze święte za swoje rodziny i w nich uczestniczyły, a jeszcze lepiej – uczyły swoje dzieci od wczesnej młodości brać udział we Mszy świętej!

 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Począwszy od III wieku

Począwszy od III wieku napotykamy na świadectwa z różnych prowincji Kościoła starożytnego, pozwalające na wnioskowanie o udzielaniu eucharystycznego Ciała Pańskiego osobom świeckim na rękę. 
W odniesieniu do Aleksandrii i diecezji egipskich można przytoczyć Klemensa Aleksandryjskiego z roku około 216/217 i Dionizego Aleksandryjskiego z roku 264/265. 
Musimy wspomnieć o tym, że te kościoły uznały Księgę Henocha jako należącą do kanonu.
Księga Henocha została ukryta przez teologów żydowskich przez tysiące lat.  
Była czytana tylko przez wtajemniczonych.  Kościół etiopski jest jedynym, w którym księga Henocha jest wliczana do kanonu. 
W Etiopii rękopisma tej księgi są bardzo liczne. James Bruce - Szkot w 1773 roku jako pierwszy przetransportował pisma te do Wielkiej Brytani. W naszych czasach istnieje wiele tłumaczeń tych starożytnych tekstów. 
Oryginał księgi Henocha uważano za zaginiony do czasu znaleziska w Qumram, gdzie odkryto fragmenty wersji aramejskiej księgi. Fragmenty te udawadniają jasno, że tekst ten był napisany o wiele wcześniej niż przyjście na świat Jezusa Chrystusa.
Jeżeli ktoś się chce zapoznać z tą Księgą to tutaj jest link do niej.
http://www.seremet.org/bibl051.html
 
 

[...]1 W owych dniach synowie wybranych i świętych zstąpią z wysokiego nieba i ich potomstwo połączy się z synami ludzi. 
2 W tym czasie Henoch otrzymał księgi oburzenia i gniewu, księgi zgiełku i zamieszania. "Dla nich nie będzie miłosierdzia" -mówi Pan Duchów. 
3 Wówczas obłok i wichura zabrały mnie z ziemi i postawiły na skraju nieba. 
4 Tam zobaczyłem inne widzenie: Siedzibę sprawiedliwych i miejsce odpoczynku świętych.

 Tam oczy moje zobaczyły ich siedziby razem z aniołami i ich miejsce odpoczynku ze świętymi. Modlili się, błagali i wstawiali się za synów ludzkich. Sprawiedliwość płynęła przed nimi jak woda, a miłosierdzie jak rosa na glebę[...]
 
Najnowsze wideo opowiadające o wynalazkach technologicznych mających prowadzić do uzyskania Biblijnego znaku otrzymywanego na rękę i na czoło. Wspomniana też jest tam Księga Henocha. Swoją drogą ciekawe czy jacyś Polacy zawitają na szczyt w Orlando ? Jakaś relacja by się przydała bo na pewno ciekawe rzeczy będą opowiadane.
Beast Tech with Tom Horn
http://www.youtube.com/watch?v=mAhujtIxjqo
Istnieje teoria, wysoce prawdopodobna, iż elity, które dążą do uzyskania tej technologii mającej w przyszlości zmienić DNA czlowieka, pozyskują ją od istot UFO co jest zaznaczone w filmie do którego podałem link.
 
Odnośnie mieszania się jakichś Istot (kosmicznych ? innowymiarowych?) z ludzmi mówi także Księga
Daniela 2:43
 
A że widziałeś żelazo zmieszane z gliniastą ziemią, znaczy: zmieszają się z sobą, lecz jeden nie będzie się trzymał drugiego, tak jak żelazo nie może się zmieszać z gliną. 

Niemal wszystkie polskie przekłady oddają ten werset poprawnie, ale Biblia Warszawska oraz NW-P nie są wierne oryginałowi. 

(Biblia poznanska v.1.5) Że widziałeś żelazo zmieszane z gliną garncarską, znaczy, iż zmieszają się one przez nasienie człowieka, ale nie złączą się one jedno z drugim, jak nie zmiesza się żelazo z gliną. 

(BT-2 v.1.3) To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się oni przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da się pomieszać z gliną. 

(BWP v.1.1) To pomieszanie żelaza z gliną, które widziałeś, oznacza ich przemieszanie się poprzez ludzkie nasienie, ale nigdy nie będą tworzyć całości, tak jak żelazo nigdy nie da się połączyć w jedno z gliną. 
 
Kto się miesza z ludzmi ?
Doktor Leir twierdzi, że te implanty mogą mieć wpływ na nasze DNA, lub służą zmianie naszego DNA,
czyżby powtórka z historii, czy ktoś próbuje zmieniać nas tak jak to było za czasów Noego ?
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Najnowsze filmy dr Leir'a:
 
Dr Roger Leir Presents New Startling Findings Alien Implant

Published on Aug 5, 2013

http://www.youtube.com/watch?v=jQ6wnTJrD_Q
 
UFO Sightings "Alien Human Project" Full Length Documentary!

Published on Apr 25, 2013

http://www.youtube.com/watch?v=hUbKy32SrcE
 
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html
 
"...Wersety z Księgi Daniela 2:43 jest prawdopodobnie jednym z kluczowych wersetów czasów końca i ukazuje rządy 10 króli, z których część to Nefilimowie - potomstwo upadłych Aniołów oraz druga część - prawdopodobnie normalni ludzie. Ze względu na szanse zbawienia dla ludzi wydaje się ewidentne, że pomimo wspólnej władzy nie będą oni zbyt ze sobą zaprzyjaźnieni. 

Czyli werset ten potwierdza bardzo dobitnie fakt mieszania się upadłych aniołów z ludźmi i wspólnych rządach. 

Warto przypomnieć, że 10 króli, jak palce u stóp posągu najwyraźniej odnoszą się do tego wersetu z Objawienia, 

Rev 17:12 A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem. 13 Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu..."
 
"Ci są jednej myśli" (jednym umyslem ?) różnie można tłumaczyć te zdanie, lecz możliwe, że będą połączeni umysłem, jakąś technologią z przyszłości. możliwe że biotechnologią..., jakiś rodzaj transhiumanizmu ?
oryginal grecki:ουτοι μιαν γνωμην εχουσιν και την δυναμιν και την εξουσιαν εαυτων τω θηριω διαδιδωσουσιν
"Ci są jednej myśli" - γνώμη,n  \{gno'-may}
1) the faculty of knowledge, mind, reason  2) that which is thought or known, one's mind  2a) view, judgment, opinion  2b) mind concerning what ought to be done  2b1) by one's self: resolve purpose, intention  2b2) by others: judgment, advice  2b3) decree 
 
 one's mind

Biblia jest pełna tajemnic, ciężko jest odszyfrować zakodowane informcje z dalekiej przeszłości gdzi istnieli nadludzie znający przyszłość lecz ich słownictwo nie zawieralo odpowiednich pojęć.

Z filmiu który, obejrzałem dzięki linkowi na stronie innegomedium o tytule: „Podróż w czasie Ala Bieleka do roku 2137 i 2749 [PL] [FULL]”

Link: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ls2H5aBfazk#at=19

...dowiedzieć się można , że opisuje ten pan (podróżnik w czasie) efekty jakie wywołać by mogła podróż w czasie, problemy z pamięcią, podróż do alternatywnego wszechświata (szpital z podobnym oprzyrządowaniem co dzisiaj), zaabsorbowanie innego umysłu z czasu, w którym się znalazł podróżnik !.  Wielu tzw. przypadków podróżników w czasie opisanych przez badaczy zawiera problemy ze świadomością lub pamięcią tych, którym udało się przenieść w czasie. Z tego filmu wydaje się, że problemy jakie napotkała przyszła ludzkość nie mogą być rozwiązane przez ich ingerencję w naszej rzeczywistości, ale przez poinformowanie nas o czymś, a poprzez to zmianę naszego myślenia ! Istota Niebiańska przybyła 2000 lat temu na Ziemię wyraznie i stanowczo nawoływała do „zmiany myślenia” ! Obecne tłumaczenia Biblii przekształciły ten zwrot jako „nawracanie się”… , nie wiem jaki cel mieli tłumacze w takim ujęciu tego zwrotu, ale oryginał w języku greckim mówi nam o „zmianie myślenia”.
http://popotopie.blogspot.com/2013/07/podroze-w-czasie-dowody.html
 
W owych dniach synowie wybranych i świętych zstąpią z wysokiego nieba i ich potomstwo połączy się z synami ludzi.
 
Jak wiemy duża część społeczeństwa polskiego chodzi co niedzielę na mszę świętą by się "ŁĄCZYĆ" z Istotom Niebiańską przybyłom do tej rzeczywistość 2000 tysiące lat temu ! Jeżeli nie wierzycie, nie ma to dla was znaczenia, lecz jeżeli tak, to świat po takiej łączności naprawdę może wyglądać inaczej ! Cała tajemnica leży w słowie "wiara", Polacy są inni bo wierzą także w komunikację za pomocą "komunikanta" podawanego do ust. 

 
[...] Z drugiej strony niebezpiecznym byłoby zupełne zerwanie ciągłości z przeszłością, porzucenie cennych skarbów duchowej tradycji świata i tego co dziś zwie się Kosciołem chrześcijan.[...]
http://popotopie.blogspot.com/2013/10/zapomniany-swiat-starozytnej-psychologii.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika b@ron

jak mogli wyjaśnić ,nawet

jak mogli wyjaśnić ,nawet tymczasowo...tajemnice czupakabry ...jak owa czupakabra ,coraz to inaczej wygląda...w ostatnim ortykule "bestia" :D...miała 20-30 cm wzrostu...to jak w owym wyjaśnieniu mogą podawać ,że to mieszanka wilka i psa...ja proponuje inne wyjaśnienie...otóż ...czupakabra to kuny , tchórze,wilki,łasice ...i wszystko inne co zabija zwierzęta domowe ,stąd coraz to inny wygląd besti...a że ludzkość lubi się podniecać, te drapieżne zwierzęta zamkneli w tajemniczej legendarnej nazwie ...czupakabra...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika trzcina_1

b@ronku tymczasowo tz.

b@ronku tymczasowo tz. chwilowo... Smile a inaczej wygląda bo jak piszesz to są różne zwierzątka ... i ja tak myślę... ale też wierzę że zmutowali jakiegoś zwierzaka , albo zrobili krzyżówkę i wypuścili... a teraz ludzie raz na jakiś czas spotykają tego zwierza i tak naprawdę nie mają pojęcia kim ono jest...

Portret użytkownika zŁo

w dobie represji wobec

w dobie represji wobec przemocy kierowanej przeciwko wierzętom jednak można bezkarnie  i bestialsko zabić psa nazywając go 'czupakabra' można go nawet troszkę podsmarzyć tak aby pozbawić owłosienia wtedy będzie to bardziej wiarygodna 'czupakabra'
temat już kiedyś był na innemedium i ja przedstawiłem swoje zdanie 'trzeba karać ludzi za znęcanie się nad zwierzętami' - niestety moje posty zostały usunięte

Strony

Skomentuj