Na USG brzemiennej kobiety wyświetlił się krucyfiks

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ciężarna Eli Meyer przeszła w połowie marca br. badanie USG płodu. Okazało się, że niewiasta spodziewa się chłopca, a wszystkie wskaźniki były w normie. Dopiero tydzień później partner kobiety, przeglądając wydruk, zwrócił uwagę na dziwny szczegół.

 

 

Meyer, która mieszka wraz z mężem w mieście Evansville w stanie Indiana, nigdy nie była człowiekiem religijnym, ale teraz przyszła mama planuje odnowienie swoich relacji z Bogiem. Wszystko za sprawą krzyża z Jezusem Chrystusem, który widać na zdjęciu obok nienarodzonego dziecka. Eli, jej rodzina i przyjaciele są przekonani, że to znak od Boga - także dla jej synka, który skończył wówczas 31 tydzień.

 

Kiedy matka ciężarnej Meyer dowiedział się o zdarzeniu, opublikowała tajemniczy obraz Zbawiciela na Facebooku. Od razu przyciągnął on uwagę tysięcy użytkowników Internetu. Wielu nie jest wstanie zaprzeczyć podobieństwu tego elementu zdjęcia do ukrzyżowanego Syna Bożego.

 

„Jeśli jest to przypadek, to takie zbiegi okoliczności występują raz na milion" - mówi jeden z komentatorów. „Może to znak, że dziecko czeka coś niezwykłego w życiu" - sugerują inni.

 

Warto zauważyć, że Eli cierpi na chorobę Crohna, tj. przewlekłe stany zapalne przewodu żołądkowo - jelitowego. Kobieta bała się, że jej stan zdrowi może niekorzystnie wpłynąć na kondycję dziecka, ale teraz tych obaw nie ma.

 

„Myślę, że Bóg wybrał ten sposób, aby powiedzieć mi, że dziecko nie zazna cierpienia z powodu mojej choroby” – wyznała brzemienna Amerykanka.

 

Ginekolog dr Michael Broder twierdzi, że widoczny „krzyż” jest odzwierciedleniem rozwoju ośrodkowego układu nerwowego płodu. Nie drwi jednak z tych, którzy upatrują w tym cudu. Lekarz potwierdza, że nigdy nie widział nic podobnego.

 

„Jesteśmy przekonani, że z pewnością jest to centralny układ nerwowy dziecka, ale trzeba przyznać, że w tym wypadku przypomina chudego, długowłosego mężczyznę wiszącego na krzyżu" - powiedział Broder.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Strony

Skomentuj