Na Wielkich Jeziorach zaobserwowano "statek widmo"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na jeziorze Górnym, największym wchodzącym w skład kompleksu pięciu Wielkich Jezior Ameryki Północnej,  zaobserwowano niezwykły miraż. Niektórzy uważają, że zarejestrowany na horyzoncie kształt przypomina tak zwany "statek widmo".

 

Do niezwykłej obserwacji doszło w zeszłą sobotę, 9 października. Świadkowie obserwowali i nagrywali zupełnie inny fenomen - tęczę, która była widoczna na horyzoncie. W pewnym momencie zauważyli jednak coś nietypowego, co wyglądało jak ogromny statek.

Niektórzy sugerują, że mogło to być UFO wylatujące z wody, ale bardziej prawdopodobne wydaje się wytłumaczenie zakładające, że był to przypadek mirażu, albo inaczej fatamorgany. Pojawiła się nawet propozycja, że to co widać na horyzoncie to latarnia morska z wyspy Marquette w jakiś sposób powiększona na sutek dziwnych optycznych anomalii w obrębie jeziora Górnego.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wojtek91

Dla mnie to sa cienie bogów

Dla mnie to sś cienie bogów ten najwyżyszy po prawo na filmach widać jak by szedł w prawo a te cienie po lewo to kolejne dwie osoby podażajace za nim moze to Ojciec i syn i Duch święty albo trzej królowie.

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Zenek :)

 

 

Podstawowym celem tego filmiu jest ATAK PSIONICZNY na oglądająca osobę, tło jest "marchewką.

Skomentuj