Na Wołyniu żyje kaczka z czterema łapkami

Kategorie: 

Źródło: http://www.volyn24.com/news/83924-u-selyschi-na-volyni-vylupylos-kachenia-mutant

Na Wołyniu ukraiński rolnik znalazł wśród wyklutych kaczek niezwykłego mutanta. Jako informuje portal informacyjny GazetaUA, dziwnego ptaka odkryto w małym gospodarstwie we wsi Szack (org. Шацьк).

 

 

Jako pierwszy kaczuszkę wypatrzył w małej gromadce siedmioletni chłopiec, który bawił się na podwórku i zapytał rodziców, czy może istnieć ptak z czterema nogami. Dziecko wskazało na kaczkę, gdy otrzymało odpowiedź negatywną.

 

Należy zauważyć, że druga para „nóg” nie przeszkadza w poruszaniu się i nie ma wpływu na stan zdrowia ptaka. Lokalny weterynarz wyjaśnił, że powodem niezwykłego zjawiska może być rzadka mutacja genetyczna. Jak zauważają eksperci, takie przypadki są niezwykle rzadkie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Kolejny tallinowski mutant...

Kolejny tallinowski mutant... I co komu z takiej informacji? Weź Tallinie i napisz, ale jak sie kiedyś banderowcom po pijaku uroi, że kaczuszka do Orła Białego jest podobna i będą jej chcieli te nogi ekstrahować piłą, jak polskie dzieci z brzuchów matek na Wołyniu, bo to chociaż coś nowego będzie, a nie tylko "na zadupiu X urodził/wykluł się zwierzak o n liczbie dowolnych kończyn, a tubylcy uważają, że to znak od sił wyższych", bo to nudne już...
 

 

Skomentuj