Na zachodzie USA zarejestrowano niezwykle silną eksplozję!

Kategorie: 

Źródło: Brian Kerry, YouTube

W środową noc, na niebie nad hrabstwem Grays Harbor w USA zarejestrowano potężny huk oraz krótki rozbłysk światła. Zdarzenie mocno zaniepokoiło miejscową ludność, jednakże w dalszym ciągu nie ma pewności co takiego mogło spowodować to tajemnicze zjawisko?

Incydent został zaobserwowany w całym hrabstwie, w zachodniej części stanu Waszyngton. Mieszkańcy regionu, którzy zgłosili wydarzenie twierdzą, że miało ono miejsce tuż przed godziną 20. Według świadków ogromny huk, któremu towarzyszył jaskrawy rozbłysk światła na niebie był na tyle potężny, że spowodował lekkie trzęsienie ziemi.

Początkowo Wydział Zarządzania Kryzysowego w Grays Harbour nie był w stanie znaleźć żadnego wyjaśnienia dla tego, co się stało. Instytucja ta zamieściła na portalu Facebook notatkę, która informuje o tym, jakoby nie było to trzęsienie ziemi. Pojawiła się tam również informacja o tym, że nadal poszukiwana jest przyczyna tego wydarzenia. Narodowa Służba Pogodowa w Seattle wykluczyła także wszelkie anomalie pogodowe w regionie.

Najnowsze informacje mówią o tym, że Departament Zarządzania Kryzysowego w Grays Harbor stwierdził iż:

„Nadal nie znamy jednoznacznej przyczyny tego incydentu, jednak prawdopodobnie był to meteor – bolid. Do Amerykańskiego Towarzystwa Meteorów wpłynęło aż 15 różnych relacji z owej nocy.”

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj