Na zdjęciu z 1898 roku odnaleziono Gretę Thunberg

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Greta Thunberg została odkryta na zdjęciu z 1898 roku, co było szokiem dla wielu internautów. Jakiś czas temu odnaleziono fotografię zrobioną 105 lat przed urodzeniem słynnej nieszczęśliwej dziewczynki. Przedstawia ona osobę, która wygląda niesamowicie bardzo podobnie do Grety.

 

Znany youtuber Scott C. Waring, skomentował tą fotografię jako bardzo osobliwą. Skłania to do zadania pytania o to, czy Greta może być podróżnikiem w czasie, który próbuje zmienić nasz świat na lepsze wiedząc o czymś do czego dojdzie? Odnalezione zdjęcie ma około 120 lat i może do pewnego stopnia potwierdzić tę teorię. W tym przypadku wyjaśni to również, jak to możliwe, że jakiemuś dziecku pozwolono przemawiać w ONZ i dlaczego ta dziwna dziewczynka zdobyła sławę i rozgłos na całym świecie w tak krótkim czasie.

 

Oczywiście większość komentujących tą anomalię sugeruje, że to zdjęcie zostało sfałszowane, ale wielu wciąż jest skłonnych wierzyć, że zdjęcie potwierdza fakt podróży w czasie. Istnieją również inne wersje, w których Greta jest czyimś klonem, ale ta hipoteza nie może być w żaden sposób potwierdzona.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika JohnWiteska

Nie dziwi więc, że sam

Nie dziwi więc, że sam przewodniczący europarlamentu Juncker z szacunkiem publicznie pocałował Gretę w rękę wraz z pokłonem. Co na Zachodzie jest oznaką wyjątkowego szacunku, to oznacza znacznie więcej niż zwyczajowe cmoknięcie kobiety w dłoń w Polsce. Ale mylimy się sądząc że to podróżniczka w czasie, ona jest biologicznym medium, naczyniem które jest kontrolowane przez jednego z tych o których Juncker mówił, "że jako liderzy przyglądają się nam z daleka i są rozczarowani zwolnieniem integracji UE".

Portret użytkownika Alien9174

................

................
Podróżnicy w czasie działają na innej zasadzie, ale jesteście blisko, bardzo blisko rozwikłania zagadki. Jednym z podróżników w czasie jest m.in autor książki APOKALIPSA CZAS SPEŁNIENIA.

 

Portret użytkownika Siorkil

photposhop lub przypadek

photposhop lub przypadek podobieństwa, wszyscy mają gdzieś swojego sobowtóra dlatego uwarzam że ludzie są klonowani lub dna sie powiela taka pentla w dziwny sposób jakby ktoś to zrobił.

Skomentuj