Nad Atlantą w dwóch miejscach tego samego dnia dostrzeżono dziwaczne UFO

Kategorie: 

SecureTeam10

Zjawisko miało miejsce na południu Atlanty i zostało zgłoszone 13 września.  Wielu świadków zdarzenia opisało lewitujący obiekt w kształcie spodka, który w pewnej chwili wyrzucił coś z pokładu.  Co ciekawe w pewnym momencie lecący obiekt znika z oczu obserwatorów. Tego typu sytuacja musiała zwrócić na siebię uwagę Ufologów.

 
Informacja o tym dziwnym fenomenie pochodzi z kanału Youtube Secureteam10. Twórcą zdjęć obiektu miał być mieszkaniec Atlanty o imieniu Danny, który życzył sobie aby zachować anonimowość. Zgodził się on jednak na opowiedzenie o tym co widział.
 
Po pierwsze obiekt zdecydowanie unosił się w powietrzu. Po powolnym zejściu z linii chmur pojazd przestał się poruszać i nie wydawał jakiegokolwiek odgłosu co zdaniem świadka zdecydowanie wyklucza, że mógłby to być dron. Po drugie, w pewnym momencie UFO wyrzuciło w stronę ziemi dziwne kuliste obiekty, które rozpływały się w powietrzu mniej więcej w połowie drogi do ziemi.  Z racji tego, że tuż po skończeniu zrzutu UFO uciekło w chmury Danny zdołał zrobić jedynie dwa zdjęcia.
 
[ibimage==25278==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
[ibimage==25277==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Co ciekawe Danny to nie jedyna osoba, która widziała rzekome UFO.  Jedna z mieszkanek Atlanty również zobaczyła je w drodze powrotnej z pracy. W odróżnieniu od Dannego zamiast robić obiektowi zdjęcia, kobieta nagrała UFO telefonem komrókowym. Na nagraniu widzimy dokładnie to samo co opisywał pierwszy świadek. Obiekt unosi się w powietrzu i po krótkiej chwili wyrzuca mały obiekt, który szybko znika z oczu.

Na ten moment pozostaje z nami kilka pytań. Jeżeli zarówno Danny jak i ta anonimowa kobieta oboje widzieli to samo, to czy UFO przemieszczało się również w inne miejsca stanu Atlanta ? Czym tak naprawde był ów obiekt i co takiego zrzucił na ziemię? Teorie internautów są różne, ale większość z nich zgadza co do tego, że takich zagadek nie można pozostawiać bez odpowiedzi.
 
 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika emilian58

To co wylatywało z tego ufo

To co wylatywało z tego ufo to pewnie kupa.Pewnie wydalają podobnie do nas.Zbadać trza i wtedy będziemy wiedzieć co pożerają i piją.A może oni po pijaku tak se fruwają to wtedy jaki mandat wlepić trza paskudom.

Portret użytkownika taj

To Wy jeszcze tego nie

To Wy jeszcze tego nie wiecie? Przecież iluminatożydomasoni, którzy zbudowali USA, wybudowali miasto Atlanta na ruinach Atlantydy! Nawet dlatego nazwali je Atlanta, żeby nikt się nie pokapował, w końcu najciemniej pod latarnią Smile

Portret użytkownika I-Phone user

 Jeden z najgorszych

 Jeden z najgorszych jakościowo filmików z domniemanym UFO w ciągu ostatnich kilkunastu lat !!! Blum 3 
 PS.Zrozumiałbym to zacięcie się nagrywania,gdyby marka telefonu była inna,ale (jak większość użytkowników sprzętu Appla) dobrze wiemy,że jest to poprostu NIEMOŻLIWE !!! Wink 

Portret użytkownika pmpoznan

Mało tego po tym gdy znika

Mało tego po tym gdy znika nazwijmy to sonda, nad pojazdem dość blisko po prawej pojawia się trójkątny obiekt. Ale jak to wytłumaczyć skąd ten obiekt pojawia się na ułamek sekundy, i czy przypadkiem nie jest to jakiś znacznik programu komputerowego, jeśli to autentyk to co to jest ten trójkąt po prawej. Obejrzyjcie klatka po klatce.

Strony

Skomentuj