Nad brzegiem jeziora w Australii znaleziono zwłoki dziwnego stworzenia

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Na brzegu jeziora Macquarie w australijskim stanie Nowa Południowa Walia, w dniu 15 lutego odnaleziono zwłoki dziwnego zwierzęcia, być może jest to jakaś ryba głębinowa, mutacja, lub nowy nieznany gatunek.

 

Stworzenie ma długie ciało i dużą głowę przypominającą skrzyżowanie delfina z krokodylem. Ciało stworzenia jest imponujących rozmiarów, bo osiąga 1,8 metra długości. Zwierze ma długie i wąskie szczęki z dużymi zębami.

[ibimage==26395==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Mieszkaniec Newcastle, Ethan Tipper, który odkrył to w pobliżu Swansea, twierdzi, że był w szoku, gdy natknął się na tę istotę. Jest pewny, że nigdy w całym swoim życiu nie widział w okolicy jeziora Macquarie żadnego podobnego stworzenia.
[ibimage==26397==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Lokalny naukowiec i ichtiolog, Mark McGrouther też był zaskoczony, ale zasugerował, że możliwe, iż jest to głębinowy gatunek Muraenesox bagio, który mieszka w oceanie w pobliżu wybrzeża Australii. Jest to prawdopodobne, ponieważ jezioro Macquarie jest słonowodne i ma połączenie z oceanem.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mezzerschmitt

Co dziwnego w

Co dziwnego w martwymkrokodyli podkoloryzowanym fotoshopem? Jedyne co może być atrakcyjnego w tych zdjęciach to to, że wyglądana albinosa, ale nawet to nie jest pewne.
 

Portret użytkownika anya67

Pytanie za 1.000.000 punktów

Pytanie za 1.000.000 punktów ! co mają wspólnego zdjęcia 1, 2   z fotką nr 3 ? !
zwróćcie uwagę na wilkość pyska i zębów na dwóch pierwszych zdjęciach a na miniaturową wręcz wielkość pyszczka stworzonka ze zdjęcia nr 3 ...  na ostatniem zdjęciu pyszczek rybki został ujęty w dwa palce !!!
 

Laszka

Strony

Skomentuj