Nad Chinami pojawiło się miasto duchów

Kategorie: 

Źródło: http://www.mirror.co.uk/news/weird-news/mysterious-city-floating-sky-stumps-10885585#ICID=OffSiteVideo

Mieszkańcy chińskiej dzielnicy miejskiej Wuzhong uchwycili na wideo całe miasto z kilkoma wieżowcami, które nagle pojawiło się w chmurach. Internauci zastanawiają się i analizują, co mogło się wydarzyć. Czy to może być okno do równoległego świata? Wiadomość od obcych, czy hologram wykonany przez władze w jakimś nieokreślonym celu?

 

 

Wspaniałe niebiańskie miasto pojawiło się nad głowami mieszkańców Wuzhong, a internauci próbują to racjonalnie wyjaśnić. Według niektórych, nagranie z pływającą aglomeracją jest klasycznym przykładem zjawiska „Fata Morgana”, złożoną iluzją optyczną, składającą się jednocześnie z kilku form miraży. Obiekty były widoczne z różnych miejsc Wuzhong mimo rozmaitych zakłóceń.

 

Najprawdopodobniej ludzie widzieli w sposób szczególny załamanie cienia budynków na wysokości kilku kilometrów. Co ciekawe, w październiku 2015 roku również w Chinach, ale w przypadku innych miejscowości, obserwowano podobne iluzje.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

to jest taki myk

to jest taki myk fotograficzny ... zdjęcie jest robione przez szybę a owo miasto jest z tyłu i delikatnie odbija się w szybie dając takie złudzenie ... obserwowałem to niedawno jadąc autobusem i możecie być pewni że to nic nienaturalnego, jedynie trzeba być sprytnym fotografem

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj