Nad Czelabińskiem pojawiło się "wszystkowidzące oko"

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Symbol oka wpisanego w trójkąt jest zwykle interpretowany jako wizualizacja Boga pilnującego ludzi. Bywa z tego powodu nazywane okiem opatrzności Bożej, albo okiem wszystkowidzącym. Coś bardzo podobnego pojawiło się nad rosyjskim miastem, Czelabińskiem. 

 

Niezwykłe pulsujące światła na niebie nad Czelabińskiem, pojawily się 30 marca bieżącego roku. Gigantyczne "oko", mocno przestraszyło niektórych  mieszkańców. 

Natura tego zjawiska nie jest do końca znana. Moze to być pareidolia, czyli doszukiwanie się znajomych kształtów w przypadkowych strukturach. Równie dobrze można też założyć, że mogła być to jakaś projekcja holograficzna, której celu nie znamy. Prawda jest taka, żę w przypadku tego typu zdarzeń, możemy jedynie oddać się spekulacjom.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilippek

"Natura tego zjawiska nie

"Natura tego zjawiska nie jest do końca znana. Moze to być pareidolia, czyli doszukiwanie się znajomych kształtów w przypadkowych strukturach. Równie dobrze można też założyć, że mogła być to jakaś projekcja holograficzna, której celu nie znamy. Prawda jest taka, żę w przypadku tego typu zdarzeń, możemy jedynie oddać się spekulacjom." hahaha

hahaha

matis, to tylko zachmurzone niebo oswietlone blaskiem miasta Wink a to ze akurat tak wyglada to zbieg okolicznosci, czego tu sie doszukiwac na sile?

wariujecie chyba albo probujecie z czytelników zrobic wariatów Wink 

nie mozecie odsiewac chłamu od rzeczy ciekawych? chyba na tym powinna polegac na strona

Portret użytkownika spacepol

Żadne oko. Zwykła łuna.

Żadne oko. Zwykła łuna. Bardziej zastanawiał bym się (znając to miasto z tego CO się tam odbywa) co tym razem się stało. Od dawna mówi się o podwyższonym promieniowaniu nad europą. Z map wygląda to dość podejrzanie. Wygląda jak by właśnie stamtąd nadchodziło. Wystarczy trochę wiedzieć jak rozchodzi się promieniowanie z takich miejsc. O Czelabińsku radzę więcej poczytać. Tym byście się zajęli. Jest w czym szperać.

Portret użytkownika HemH

Admin zrozum to kiedy ja juz

Admin zrozum to kiedy ja juz wam pisalem o oczach na niebie juz niedlugo bedzie rok temu!!! wyslalem wam pare zdjec na facebooku nawet nie raczycie odpisac co o nich sadzicie dlaczego mnie tak ignorujecie od dawna pisze o oczach na niebie i prosze kolejny artykul ktory potwierdza to co odkrylem.... oni tu sa wypatrujcie oczu w chmurach prawie codziennie mozna znalezc ich jest pelno... mowilem takze o tym ze te ksztalty ciale sie powtarzaja tu nie ma zadnej filozofii to jest czyms nie wiem czy to obcy czy to Bog ale napewno jedno z tych opcji...

Strony

Skomentuj