Nad Genewą zaobserwowano owalne UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkańcy szwajcarskiego miasta Genewa, byli świadkami niezwykłego fenomenu. Jak donosi gazeta La Tribune de Geneve, na 10 października na wieczornym niebie, można było obserwować niezidentyfikowany obiekt latający.

 

Liczni świadkowie twierdza,że pojazd był owalny i znajdowały się na nim zlokalizowane w trzech punktach jasne światła. UFO widziało przynajmniej kilkanaście osób i to w różnych lokalizacjach miasta. Według doniesień prasowych, podobny obiekt był też widziany 12 października w okolicach Lozanny i w pobliskiej części Francji.

Wśród racjonalnych wytłumaczeń tego zjawiska przoduje to, wedle którego mamy tu do czynienia z dronem, ale ta teoria nie przekonuje wszystkich, bo obiekt wydawał się być znacznie większy od typowych dronów. Fakt, że widziano trzy światła może też wskazywać na to, że mamy tu do czynienia z tajny wojskowym pojazdem TR3B, który często objawia się pod postacią "trójkątnego UFO".

Nie zapominajmy też, że w Genewie znajduje się ośrodek badań CERN i wielki zderzacz hadronów LHC. Jeśli uznamy, że był to niezidentyfikowany obiekt latający, to niewątpliwie pojawił się w potencjalnie interesującej okolicy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Elity technokratów z pewością

Elity technokratów z pewością naśladują albo wykonują polecenia ufonautów. wiadomo że są z nimi w kontakcie telepatycznym, pod ich duchowym nadzorem. Dlatego możemy podejrzewać, że już niedługo pojawią się na Ziemi hybrydy ufonautyczno ludzkie. Zresztą nie wykluczone, że już są. Gdyby uznać istoty homoseksualne i genderowe za twory ufonautów, to trzeba by ich nazywać dzećmi ufonautów ! O tym było pisane w tekście, który zacytuję: "Stąd też uważa się, że posthumanistyczna przestrzeń będzie bardziej wirtualna niż rzeczywista. Jednostki mogą być przetransferowanymi umysłami (uploaded minds) żyjącymi jako dane w superkomputerach lub całkowicie pogrążone (immersion) w wirtualnej rzeczywistości. Postgenderyści utrzymują, że taki rodzaj istnienia nie ma związku z płcią (gender), pozwalając jednostkom na kształtowanie swojego wirtualnego wyglądu i płciowości wedle życzenia ! (Wspomniana na początku tożsamość ufonautyczna, ang. UFOcreature identity - patrz film pt "Technologiczny orgazm - projekt z przyszłości"). Postgenderyzm nie zajmuje się jedynie fizyczną płcią i cechami jej przypisywanymi. Jego celem jest wyeliminowanie lub przekroczenie identyfikacji płciowej, zamiana stworzonego przez Boga YHWH człowieczeństwa na ufo istotę i ufo tożsamość. W tradycyjnym modelu płciowym osoba jest mężczyzną albo kobietą (niezależnie od genitaliów), natomiast w postgenderyzmie nie jest ani mężczyzną, ani kobietą, ani inną przypisywaną rolą płciową ! Stając się w prostej linii tworem (ufonautycznej) technologii. Wobec tego jednostka w społeczeństwie nie jest ograniczona do roli płciowej, a jest po prostu przedstawicielemNowej ludzkości, którego (o ile w ogóle) określają jego działania."

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/stary-dobry-bog-stara-dobra-ziemia.html

Ten genetyczny horror o którym opowiada często znany badacz tej tematyki Steve Quayle ma miejsce w podziemnych bazach. To wszystko jest zwiastunem nadejścia Jezusa Chrystusa, który jak wiecie mówił, że przybędzie gdy nadejdą czasy Noego, kiedy Sybowie Boga "mieszali" się z Córkami Człowieczymi !

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/potajemne-spotkanie-naukowcow-chca.html

Niewątpliwie UFO fenomen istnieje. Będzie ośmieszany do momentu, w którym zostanie uznany za nową religię, lub jej element, o pomocy 'kosmicznych braci', mających spowodować upragniony pokój - "niosących światło". Możliwe, że pojawi się jeden ogólnoświatowy przywódca, posiadający nadzwyczajne możliwości, zwodzący masy dzięki UFO technologii. Baczmy więc byśmy "strzegli i pilnowali własnych dusz" !

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika gameplane80th

Jak można bezsensu

Jak można bezsensu teoretyzować z powodu 3 świateł ? Czy oprócz światła widać jakiekolwiek kształy owych obiektów ? Od czasu Edisona opatentował żarówkę elektryczną (1879), wiele się zmieniło , żarówki latają po niebie i straszą.

Skomentuj