Nad górami Kaukazu sfilmowano gigantyczną "meduzę"

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na YouTube pojawił się film, na którym widać dziwną rzecz w postaci gigantycznej meduzy. Wideo zostało wykonane w grudniu tego roku przez nieznaną osobę. Miejscem zdarzenia jest Góra Elbrus, która wznosi się 5642 metrów nad poziomem morza.

 

W tej chwili nikt nie może wyjaśnić, co wpadło w kadr operatora. Film wyraźnie pokazuje wiele nóg, które trzymają się grubej, wypukłej platformy. Ufolodzy są przekonani, że z całą pewnością jest to statek obcych.

 

Jeśli przyjrzysz się uważnie, możesz także zobaczyć czarny punkt nad obiektem. Być może jest to wojskowy śmigłowiec, należący do ludzi, którego załoga badała dziwną „meduzę". Niektórzy użytkownicy sieci uważają, że film jest fałszywy, ponieważ obraz jest zbyt jasny. Inni obstawiają wersję jakiegoś mirażu. Jeszcze inni są zdania, że mamy do czynienia z niestandardową i bardzo niezwykłą chmurą. Eksperci wciąż nie są wstanie wyjaśnić, co to jest. Próbują znaleźć autora filmu, aby opisać, co się stało. Do tej pory wszelkie próby ustalenia jakiś faktów zakończyły się niepowodzeniem.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

no przecież, ewolucja się nie

no przecież, ewolucja się nie zatrzymała i tak jak kiedyś z wody cosik wylazło i zrobiła się małpa, która postanowiła zostać człowiekiem... tak teraz z wody wylazła meduza i postanowiła że bedzie ptakiem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Adam

Wszyscy zajmujący się

Wszyscy zajmujący się zjawiskiem UFO wiedzą, że obiekty UFO (a raczej ich załogi) ukrywają się przed wzrokiem ludzi i stosują specjalne pola maskujące. Wykryć ich zobaczyć sfotografować dopiero można po zastosowaniu specjalnego filtra podczerwieni. Ostatnio na rynku pojawiła się FLIR ONE PRO Android Kamera termowizyjna FLIR ONE wyposażony został w nowoczesny aparat termiczny oraz wysokiej rozdzielczości kamerę światła widzialnego HD. To taki mały odpowiednik tego co na pokładzie swoich F-18 mieli piloci którzy nagrali UFO.

Portret użytkownika Czytelnik

Nie ma sensu. Ludzie od lat

Nie ma sensu. Ludzie od lat próbują bacy przetłumaczyć, żeby dał se spokój, bo ani to mądre, ani zabawne, ani cięte czy w jakiś tam sarkastyczny sposób inteligentne. Chłop klepie na jedno kopyto od lat i co zrobisz. Jak dla mnie już dawno komentarze powinny przejść na disquss tam jest opcja blokowania i byłoby po problemie. 

Strony

Skomentuj