Nad Hawajami zaobserwowano wulkaniczną "demoniczną twarz"

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nad Hawajami, gdzie obecnie wielką aktywność wykazuje wulkan Kilauea, zaobserwowano coś co niektórzy uznają za demoniczną twarz. Dziwnemu zjawisku przypisano nadprzyrodzony charakter. Publikowany materiał został nagrany kilka dni temu przez miejscowego ratownika, który był blisko miejsca, gdzie płynęła lawa. Amerykanin zarejestrował to, co zobaczył za pomocą swojego smartfona.

 

Mężczyzna przeglądnął nagrany film w domu i przeżył szok. W kłębach dymu wulkanicznego, oświetlonych blaskiem rozżarzonej lawy, ukazało się coś w rodzaju twarzy. Kiedy ratownik opublikował tajemnicze wizerunki w sieci, wielu użytkowników uznało, że mamy do czynienia z demonicznym obliczem. Być może jest to znak, zapowiadający jeszcze większą tragedię dla Hawajów, a nawet całej Ameryki.

 

Złowrogi obraz na ciemnym niebie przypomina straszliwą, zniekształconą twarz, jak nagą czaszkę ze złym uśmiechem. Sceptycy mówią oczywiście o paradycyjnej iluzji. Zrzucają wszystko na karby ludzkiej wyobraźni, podatnej na ponure obrazy. Jednak wielu widzów nie może pozbyć się poczucia, że jest to nieuporządkowany paranormalny znak, a Hawaje spodziewają się nowych nieszczęść.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj