Nad Holandią widziano dziwne trójkątne światła

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Liczni świadkowie donoszą, że na południu Holandii, 2 lutego bieżącego roku widziano dziwne światła na niebie. Zaobserwowano dziwne jasne obłoki i trzy wyraźnie odznaczające się punkty świetlne.

 

Holenderskie sieci społecznościowe zapełniły się opowieściami o dziwnych światłach, które widziano po zachodzie Słońca. Media prawie natychmiast poinformowały, że to co widzą zaniepokojeni mieszkańcy to nietypowe stratosferyczne chmury NLC, czyli obłoki srebrzyste.

 

Są to formacje chmur piętra wysokiego, które ze względu na pułap, po którym się poruszają są w stanie świecić przed i po zachodzie Słońca, odbijając jego światło już zza widnokręgu. Rzeczywiście ostatnio był wysyp obserwacji obłoków NLC, dlatego można powiedzieć, że ten blask jest spowodowany właśnie przez to zjawisko.

[ibimage==26355==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

No dobrze, ale co z tymi trzema jasnymi punktami, które też widać na poniższym nagraniu? To jest w tej anomalii najdziwniejsze, bo nikt dotychczas czegoś takiego wraz z NLC nie widział. Może to być oczywiście jakaś dziwaczna forma parhelionów, czyli słońc pobocznych. Są to zjawiska niekiedy towarzyszące obecności silnego światła słonecznego w atmosferze, ale w takich warunkach nikt jeszcze czegoś takiego nie zaobserwował.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Revealer

A ja znam z kolei takie coś z

A ja znam z kolei takie coś z innego miejsca. Czasami są oświetlane wieże kościołów halogenami i tak dokładnie to wygląda. Gdy są chmury nisko- punkty są małe, kiedy bardzo wysoko- widać na niebie kilka ogromnych plam świetlnych. Bardzo efektowne, ale trywialne w genezie.
Pozdrawiam

Portret użytkownika KoFiPL

gówno prawda - tr3b to

gówno prawda - tr3b to bajeczka rzucona przez rząd usa dla idiotów żeby zasłonić prawdę i żeby ludzie nie interesowali się i ignorowali wszystkie kolejne tego typu obiekty... Zresztą: po czym ty to stwierdziłeś ? Biggrin

Portret użytkownika lipka

Northrop YB-49 Pierwszy lot:

Northrop YB-49
Pierwszy lot: 21 października 1948
B-2 Spirit
Pierwszy lot: 17 lipca 1989
Praktycznie od prawie 80 lat powinniśmy wiedzieć o samolotach nazywanych "latające skrzydło", trójkątne ufo to wiemy dziś dopiero po tylu latach, a czego jeszcze nie wiemy? Nie wiemy tego, że to wojskowi kontrolują nasz mały świat. Udawanie przed ludźmi, że trudności techniczne, finansowe itp. mają się nijak do tego co tworzą poza naszą wiedzą. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby okazało się, że tak naprawdę to mają pojazdy, które latają na Księżyc czy na Marsa i nie jakieś przestarzałe rakiety ale nowoczesne pojazady załogowe lub tylko zdalnie sterowane, a te łaziki i inne próbniki to tak dla picu pokazują by czymś zamydlić oczy, w końcu ile może kosztować taki robot, które Japończycy składają już taśmowo, ale kasa płynie wielką rzeką i czymś się trzeba wykazać.

Portret użytkownika b@ron

często takie coś widze,

często takie coś widze, jednak te światła się poruszają, kołowo, spiralnie i nie są w żaden sposób zsynchronizowane z chmurami ...
zaznaczam, że obserwację przeprowadzam na trzeźwo Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

Anglicy badając nawiedzony

Anglicy badając nawiedzony pub oraz kregi na trawniku, Niemcy badając kondycję volkswagena i polskiej demokracji, Francuscy mikrobiolodzy szukając pod mikroskopem francuskego ruchu oporu, Holenderscy naukowcy z uniwersytetu jutub badajac światełka na chmurce... jakoś przegapili fakt, że podczas tych badań zostali wykastrowani a między nogami wyrosło im pełne afrykańskich pasożytów i bujniejsze od bobra Angeli prawo szariatu...
ech... kiedyś największy badacz afrykańskich pasożytów odkrył że są "chorobotwórczymi bakteriami zarażajacymi jak nowotwór zdrowe organizmy"... gdyby żył dziś zapewne odkryłby że cyklon b lepiej było nazwać "chemioterapią"...

Portret użytkownika pako1205

Nic nienaturalnego.Widuję te

Nic nienaturalnego.Widuję te ciekawe zjawiska, jednak tylko, gdy Słońce zachodzi.Ponieważ uznałem, że to jednak mało interesujące-usunąłem kilka fotek niemal identycznych z tym, co w artykule przy usuwaniu śmieci, ale znalazłem coś na nie usuniętych filmach, więc wrzucę kilka klatek.
[ibimage==26359==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
[ibimage==26363==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
[ibimage==26362==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
[ibimage==26361==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]Natura tworzy czasem ciekawe formy... .
[ibimage==26360==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Skomentuj