Nad Indiami na nocnym niebie obserwowano latający pierścień ognia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na nocnym niebie nad Indiami na początku listopada 2016 roku obserwowano imponujących rozmiarów UFO.

 

Jedna  z Hindusek uwieczniła na filmie to niesamowite wydarzenie, które miało miejsce w środku nocy. Kobieta była pod wielkim wrażeniem tego, co ujrzała. Z trudem powstrzymała emocje, krzycząc „O mój Boże!", co doskonale słychać w tle nagrania.

 

Poruszające się tajemnicze koło wizualnie przypomina UFO. Środek pierścienia jest ciemny, a jego krawędzie mienią się w kolorze pomarańczowym.

 

Według ufologa Scotta C. Waringa, na którego opinie powoływaliśmy się już wcześniej przy okazji niewyjaśnionych zdarzeń, obiekt może być zarówno obcym statkiem, jak i jednym z ognistych kół opisanych w Biblii. Starożytny prorok Ezechiel wspomina przecież o płonących obręczach przy rydwanie Boga (Ez 1: 4-28).

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Google już nie umieszcza

"Ludzie ci są informowani, że w pewnym czasie i miejscu w przyszłości będą musieli przypomnieć sobie to, co jest im mówione pod koniec eksperymentu. Te obce istoty starają się ukrywać to w tajemnicy, ponieważ próby wydobycia tych informacji na światło dzienne za pomocą hipnozy kończą się silnym stresem tych osób objawiającym się głównie w postaci zaburzeń fizjologicznych w funkcjonowaniu ich organizmów. Często wiążą się z tym dodatkowo ostrzeżenia, że próby dotarcia do tych informacji zakończą się śmiercią danej osoby, zanim zdoła ona je ujawnić" . Pewna wzięta podczas seansu hipnotycznego zauważyła: "Są rzeczy, o których nie chce, abyśmy wiedzieli (...). Jest coś w tym, co zrobił, o czym nie chce, abym rozmawiała, ponieważ czuję, że jest ogromna bariera. Ale ja naprawdę chcę wiedzieć co to jest, ponieważ to jest mój umysł i on nie ma prawa tego zrobić. Jeżeli wydaje się tak dobry i zatroskany o nas - ludzi, to dlaczego nie chce, abym mówiła o pewnych

rzeczach?" . Innej osobie ufonauta przekazał: "nie chcę, abyś komukolwiek mówił, że byłeś na pokładzie tego statku (...). Musisz odpowiadać wymijająco". Ufonauci robią to całkowicie świadomie, gdyż jednemu z wziętych wyjaśnili: "Gdyby pozwolili osobom wchodzącym z nimi w kontakt mówić prawdę, to by im pomogło".

Konferencja ufologiczno biblijna - L. A. Marzulli 2014 - Dni Noego ponownie ?

https://www.youtube.com/watch?v=llkVSJrM2UQ

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika b@ron

hmmm... jest tutaj pewna

hmmm... jest tutaj pewna nieścisłość, bo skoro kobieta krzyczała "o mój boże!" to znaczy, że jednak nie powstrzymała emocji Smile i na dodatek sprawiała wrażenie jakby czytała z kartki tekst w języku którego nie rozumie... film oczywiście może przedstawiać... wszystko...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj