Nad koreańskim miastem trzy dni z rzędu obserwowane są dziwne słupy świetlne

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niezwykłe zjawisko zarejestrowano południowokoreańskim mieście Pusan. Podekscytowani ludzie przez ostatnie trzy noce są świadkami dziwnych zdarzeń. Nad aglomeracją w atmosferze zawisły ogromne jasne słupy, informuje YTN News.

 

 

Słupy świetlne, które zazwyczaj zasilane są światłem latarni ulicznych i reflektorów aut, występują przy okazji silnych mrozów (kryształki lodu w powietrzu), tym razem pojawiły się w niewytłumaczalny sposób. Obszar ich lokalizacji znajduje się wysoko nad miastem i nie jest związany ze sztucznymi źródłami emisji światła.

 

Pomimo faktu, że naukowcy nadal twierdzą, że te słupy są wynikiem normalnych zjawisk atmosferycznych, ufolodzy uważają, że w tym przypadku mamy z pewnością do czynienia z ewidentną ingerencją obcych.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Trzymaj się Zibi! Gdy

Trzymaj się Zibi! Gdy przeciwnik nie ma argumentów to albo ośmiesza, albo zarzuca chorobę. A prawda jest taka, że nie obejmujemy tych wszystkich dziwnych zjawisk własnymi zmysłami i musimy uciekać się do pomocy przyrządów i maszyn, a i tak nadal to nie wystarcza.

Strony

Skomentuj