Nad koreańskim miastem trzy dni z rzędu obserwowane są dziwne słupy świetlne

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niezwykłe zjawisko zarejestrowano południowokoreańskim mieście Pusan. Podekscytowani ludzie przez ostatnie trzy noce są świadkami dziwnych zdarzeń. Nad aglomeracją w atmosferze zawisły ogromne jasne słupy, informuje YTN News.

 

 

Słupy świetlne, które zazwyczaj zasilane są światłem latarni ulicznych i reflektorów aut, występują przy okazji silnych mrozów (kryształki lodu w powietrzu), tym razem pojawiły się w niewytłumaczalny sposób. Obszar ich lokalizacji znajduje się wysoko nad miastem i nie jest związany ze sztucznymi źródłami emisji światła.

 

Pomimo faktu, że naukowcy nadal twierdzą, że te słupy są wynikiem normalnych zjawisk atmosferycznych, ufolodzy uważają, że w tym przypadku mamy z pewnością do czynienia z ewidentną ingerencją obcych.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Trzymaj się Zibi! Gdy

Trzymaj się Zibi! Gdy przeciwnik nie ma argumentów to albo ośmiesza, albo zarzuca chorobę. A prawda jest taka, że nie obejmujemy tych wszystkich dziwnych zjawisk własnymi zmysłami i musimy uciekać się do pomocy przyrządów i maszyn, a i tak nadal to nie wystarcza.

Portret użytkownika zibi1973

Ty na pewno jesteś zdrowy,ja

Ty na pewno jesteś zdrowy,ja jestem pewny tego że właśnie oni tak oszukują ludzkie mózgi duplikując rzeczywistość i nie ja to pisałem a mistycy,nie dziwota że ludzie jeżdżą pod prąd na autostradach czy robią rzeczy w których nie mają świadomości własnej

Portret użytkownika hhhhhh

jacy znowu mistycy? Masz

jacy znowu mistycy? Masz źródła? Czy po prostu przeczytałeś ze ktos to napisal i to bankowo jest prawda? Cygańskim wróżbita? Politykom? Wierzys we wszystko co ktos napisze? To np ja ci powiem ze tysiąc lat temu byly istoty które szczekaly dupami. Sto procent sprawdzone info, pisal tak mistyk z tamtych czasów

Skomentuj