Nad lotniskiem Heathrow samolot cudem uniknął zderzenia z niezidentyfikowanym obiektem!

Kategorie: 

Źródło: LHR - AIRLIVE cam

Do bardzo niebezpiecznej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego doszło nad londyńskim lotniskiem Heathrow w Wielkiej Brytanii. Nieznany obiekt, który mógł przylecieć z kosmosu, został uchwycony przypadkiem przez kamerę internetową umieszczoną tam przez portal Air Live.

 

Do potencjalnie groźnego wydarzenia doszło 19 listopada. Wszystko wyglądało bardzo niezwykle. Jakaś niezidentyfikowana jasna kula nagle przeleciała na niebie i to na kilka sekund przed przelotem samolotu pasażerskiego. Niewykluczone, że dziwny obiekt znajdował się jednak o wiele dalej niż obserwowany samolot. Jednak bez względu na wszystko pojawienie się nieznanego obiektu w przestrzeni powietrznej lotniska to coś niezwykłego i niebezpiecznego dla ciągłości ruchu lotniczego.

Autorzy nagrania zakładają, że jest to jedynie spadająca gwiazda i z tej perspektywy nie da się ukryć, że takie wyjaśnienie wydaje się najbardziej logiczne biorąc pod uwagę prędkość obiektu. Takie wytłumaczenie wspiera Clemens Rumpf, astronom z Uniwersytetu w Southampton. Mężczyzna twierdzi, że obiekt mógł mieć około metra średnicy i znajdował się na wysokości od 30 do 70 kilometrów nad ziemią.

Do tej pory obiekt nie został oficjalnie zidentyfikowany w związku z czym wielu internautów spekuluje, czy na pewno nie był to jakiś pojazd UFO lub nielegalny w tym obszarze cywilny dron. Takie wyjaśnienia nie mają jednak umocowania w dowodach i wszystko wskazuje na to, że mieliśmy do czynienia z upadkiem jakiejś kosmicznej skały.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj