Nad meksykańskim niebem zaobserwowano zagadkowe światła

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wielu naocznych świadków z Meksyku opowiada, że podczas i po trzęsieniu ziemi które nawiedziło dużą część ich kraju, na niebie obserwowano olbrzymie biało-zielone i biało-niebieskie błyski. Podczas gdy pochodzenie części z nich wydaje sie  mieć związek z ostatnią aktywnością słońca, niektóre zdają się wyglądać dość  nietypowo.

Prawdopodobnie, światła powstały w wyniku uwolnienia się plazmy podczas niedawnego silnego rozbłysku na słońcu klasy X 9.3. W konsekwencji odczuliśmy to na naszej planecie poprzez wywołanie silnej fali geomagnetycznej i pojawienie się zorzy polarnej.

]

Część z nich wygląda jednak dość nietypowo i w związku z tym zainteresowały sobą społeczność ufologiczną. Podczas gdy natura większości ze świateł jest raczej oczywista, obserwacje poczynione w Meksyku są jednymi z wielu obserwacji niezidentyfikowanych obiektów na terenie tego kraju. W związku z tym, zwracanie uwagi na wszelkie nieprawidłowości w meksykańskiej przestrzeni powietrznej jest jak najbardziej zasadne.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika romavittorio

Jeśli to było podczas

Jeśli to było podczas trzesienia ziemi to odważył bym się stwierdzić że to wyłądowania elektryczne z urywających się linii wysokiego napięcia. Tak duży rozbłysk o barwach niebieskich i zielonych to typowe dla tego typu zjawiska. Ale to tylko hipoteza oparta innymi podobnymi obserwacjami.

Portret użytkownika f

Przecież to zwykłe błyski od

Przecież to zwykłe błyski od piorunów. W oddali jest burza i tak to zawsze wygląda.

Co tu niezwykłego ? Jakby te światła rozjaśniały niebo na dłużej to można by się zastanawiać a tu błyski piorunów i tyle.

Skomentuj