Nad powierzchnią Księżyca zaobserwowano kolejne duże UFO

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sieci krąży nagrania kolejnego niezidentyfikowanego ciała niebieskiego, lecącego nad powierzchnią Księżyca, a następnie niespodziewanie znikającego.

 

W interesującym filmie, nakręconym 25 lipca przez Marka Slade w Będzinie w Polsce, jakiś obiekt lub UFO przeleciało z dużą prędkością nad Księżycem po prostej poziomej linii. Obiekt nie zmienia swojego toru lotu, do momentu aż znika z pola widzenia. Komentatorzy są podzieleni co do pochodzenia UFO zarejestrowanego przez kamerę.

 

Istnieje już oczywiście kilka wersji , dotyczących zdarzenia. Niektórzy, z uwagi na prędkość, twierdzą, że to Międzynarodowa Stacja Kosmiczna lub jakiś sztuczny satelita. Inni uważają, że jest to statek obcych.

 

Niektórzy spekulują, że to ptak, który przeleciał między obiektywem aparatu a księżycem. Jeśli jest to samolot lecący obok księżyca, to po jego ciemnej stronie powinien zniknąć. Film został umieszczony przez autora na popularnym kanale YouTube i obejrzało go już setki ludzi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Obserwator z Wysoki

Ten z Będzina to oszust

Ten z Będzina to oszust zmontował to na komputerze. Pewno z Syberki pochodzi. A portal inne medium i inne z nim powiązane powinny zostać zlikwidowane i usunięte na stałe z internetu oraz z youtooba zablokować na stałe profil właściciela powiązanego z PiS albo PiSopodobnymi.

Skomentuj