Nad Stanami Zjednoczonymi pojawiły się kwadratowe chmury

Kategorie: 

Źródło: https://earth-chronicles.com/

Wyraźne krawędzie chmur są dość powszechnym zjawiskiem i zazwyczaj wskazują na bardzo silne rozgraniczenia między masami powietrza, zwłaszcza podczas zderzenia zimnego frontu atmosferycznego z bardzo suchym i gorącym powietrzem. Mimo to entuzjaści zjawisk atmosferycznych nie mogą nadziwić się nowymi zdjęciami kwadratowych chmur, które pojawiły się w sieci.

Dziwne chmury zostały sfilmowane przez obywateli Stanów Zjednoczonych, którzy zwrócili uwagę na ich niecodzienny kształt. Zdjęcia kwadratowych chmur wykonano zarówno z powierzchni Ziemi, jak i z lotu samolotem. Na fotografiach widoczne są wyraźne, wręcz nienaturalne krawędzie i kąty proste, które ze sobą tworzą. 

Co ważne, wyjaśnienie oferowane przez specjalistów od zjawisk atmosferycznych tłumaczy jedynie strukturę krawędzi chmur, ale póki co nikt nie potrafi znaleźć naukowego uzasadnienia geometrycznego kształtu obłoków, które snują się po niebie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Tyle pisaliście o

Tyle pisaliście o "holograficznym Wszechświecie" a nie dopuszczacie błędu "sterownika graficznego"?!. Wygląda jak typowy "artefakt". Pewnie karta graficzna nie wyrabia. Aktualizacja sterownika załatwi sprawę. Wszak podobno mamy teraz już wersję rzeczywistości  "5D...." więc błędy są nieuniknione Wink  No, chyba że w USA mają przecinające się pod kątem prostym uskoki tektoniczne bo to "na pewno" nie HAARP.

Portret użytkownika Kmieciu

Ziomale Pejsbukowego

Ziomale Pejsbukowego Cukierbega zaj*bali Billowi "Małomiękkiemu" Gatesowi kontrol nad MS Matrixem (podobnie jak sam ryży Cukierberg Fejspejsa jego założycielom) - prawdopodobnie używając magicznego zaklęcia "Antysemityzm! Billgatesowy faszynazizm i obozy! Dawać odszkodowanie i kamienice!" - i zaraz go zepsuli (patrz: podobnie jak sam ryży Cukierberg [...]), że tekstury nieba się popikslowały i poprzesuwały. I tak to jest jak dać neandertalom zaawansowane technologicznie narzędzie do łap... Nie umiejo zrozumieć, że ich "święte" (kak czort, chyba dla ich wrednego, starego smoka J(e)H(o)W(y)H) "hebrajskie" (tiaaa... aramejskie, a obok prawdziwych hebrajskich to nie stały nawet) literki, pisane i czytane od d... strony, nie pasują za Chiny i pół Palestyny do języków programowania stworzonych przez lepsze bo cywilizowane (jeszcze) białe narody europejskiego pochodzenia...
 

 

Portret użytkownika LOL

DROGI autorze tego jak że

DROGI autorze tego jak że fascynującego Na U kowego wywodu - kwadratowe chmury są naturalne - wiesz co mam lepszy pomysł "NA U" - to są balony 100% - badania dowiodły wykonane przez światowej renomy, instytut "NA U", że masy powietrza tworzą kuleczki i te kuleczki z czasem tworzą balony - no i proszę jakże proste, przyziemne wyjaśnienie sprzedaj ludziom to, kupią zobaczysz Smile

Strony

Skomentuj