Nad dawną stolicą Kazachstanu zaobserwowano UFO

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W erze telefonów komórkowych większość anomalii na niebie może zostać zarejestrowana. Z tego typu obserwacją mamy właśnie do czynienia w dawnej stolicy Kazachstanu, Ałamaty.

 

Świadek zdarzenia i jednocześnie autor nagrania, to miejscowa kobieta, Rauszan Kasetowa. W wywiadzie dla kazachskich mediów powiedziała, że widząc coś dziwnego wyciągnęła telefon komórkowy i zaczęła filmować coś, co wyglądało jak UFO.

 

Jej zdaniem to coś było znacznie większe niż samolot i krążyło dookoła, po czym obiekt odleciał. Rzekomi eksperci w dziedzinie awiacji, zapytani przez kazachską telewizję, zdobyli się jedynie na sugestię, że obiekt ten może być jakimś rodzajem złudzenia optycznego.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Krótki bardzo materiał,jednak

Krótki bardzo materiał,jednak widać pulsujące światła samolotu,śmigłowca. Wielkość rzekoma tego czegoś,bierze się, jak w bardzo wielu tego typu materiałach - z błędów samego urządzenia rejestrującego,ponieważ automatyka(autofokus),zwyczajnie,ma zbyt mało światła,żeby mógł prawidłowo zogniskować ten punkcik,szczególnie,kiedy ilość światła drastycznie maleje przy przybliżeniu. Wink

Skomentuj