Nad Tallinem ukazał się smutny anioł ze spuszczoną głową

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Chmury o nietypowym kształcie uformowały się kilka dni temu nad Tallinem. Niezwykły widok wywołał niepokój wśród mieszkańców dzielnicy Lasnamäe we wschodniej części estońskiej stolicy.

 

 

 

Nad głowami obywateli ukształtowała się z ciężkich i ciemnych chmur ogromna postać anioła ze spuszczoną głową. Zdarzenie udało się sfilmować, a nagranie trafiło do Internetu. Widok postaci był niezwykle imponujący na tle szarych budynków postsowieckiego osiedla.

 

Dyskusje na temat tego dziwnego incydentu wciąż nie ustają w sieci. Niektórzy uważają, że jest to znak, który nie wieszczy nic dobrego, biorąc pod uwagę napiętą sytuację w regionie. Inni mówią o przypadku. Ciężkie, czarne chmury często formują się nad Zatoką Fińską z uwagi na specyficzny klimat, panujący w tej części Europy.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika yyyy

to to juz przeroslo

to to juz przeroslo wyobrazenie ale wiecie mozna mysla wykreowac sobie ksztalt chmury. nie wiem jak ale mnie sie udalo tylko ze to byla malutenka chmurka ale fakt faktem. pomyslalem i stalo sie.jeden raz czyli przypadek . bo powtorzyc juz sie nie udalo.

Portret użytkownika Sio

Anioły czy bóstwa nigdy się

Anioły czy bóstwa nigdy się nie smuciły i nie smucą.

Smutek to cecha ludzka a tamte to najbardziej szczęśliwe istoty, których żadne nieszczęście nie ruszy.

Nie wiem co to jest w co wierzą religie, ale to nie są istoty boskie. Niebo to stan duszy i umysłu.

Strony

Skomentuj