Nad Ukrainą pojawiły się na niebie tajemnicze kręgi

Kategorie: 

Źródło: http://zak.depo.ua/rus/zak/prikarpatci-masovo-dilyatsya-svitlinami-nlo-20170209516773

Wczoraj po południu 09 lutego br. na niebie nad tzw. Przykarpaciu pojawiły się zagadkowe kręgi, których zdjęcia bardzo szybko zaczęto rozpowszechniać w sieci. Koła były tak wielkie, że widziano je w wielu miastach w regionie, informuje portalu Depo.Zakarpate.

 

 

Użytkownicy z zainteresowaniem wypowiadają się na temat publikowanych fotografii. Ludzie nurtuje kwestia pochodzenia kontrowersyjnych kół. Dyskutowanych jest wiele wersji zdarzenia. Niektórzy twierdzą, że to ewidentny dowód istnienia UFO i kolejny znak, że obcy wizytują naszą planetę.

 

„Tylko co nad moim domem pojawiły się dwa kręgi! Cud! Cud! Poprosiłem, żeby one przesunęły się w stronę centrum Iwano – Frankowska. Na pewno związane jest to z naszą cerkwią w centrum. Bóg daje nam dobre znaki” – żartuje jeden z mieszkańców, malarz - artysta Piotr Bujak.

Władze oficjalne tłumaczą, że incydent należy wiązać z przelotem samolotu odrzutowego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Realista36

Skoro Putin nakazał swoim

Skoro Putin nakazał swoim wojskom powietrznym być w gotowości do wojny, prawdopodobnie z Ukrainą, jak zostało napisane w artykule parę dni temu, to i piloci sobie robią kręgi latając na odpowiednich wysokościach z odpowiednimi prędkościami. Wielkie mi coś tam...!

Strony

Skomentuj