Nad USA i Kanadą zaobserwowano dziwne połyskujące obiekty latające wyłaniające się z chmur

Kategorie: 

Źródło: YouTube, MUFON

W Ameryce Północnej dokonano kolejnych dwóch obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających - UFO.  Tym razem nieznane pojazdy wynurzały się z formacji chmur jakie rozpostarły się nad amerykańskimi miastami. Obiekty widzieli mieszkańcy Lake Havas w USA oraz Alymer w Kanadzie. 

 

W pierwszej obserwacji, UFO zostało uchwycone przez pasażera, który podróżował samolotem, co miało miejsce 5 maja 2017 roku. Zostały zaobserwowane błyszczące obiekty w chmurach. Nie był to zwykły blask, lecz złotawa poświata. Wszystko to wydarzyło się nad miastem Lake Havasu. Po chwili utrzymywania kontaktu wzrokowego, tajemnicze obiekty oddaliły się w kierunku północno-zachodnim.

Drugi podobny przypadek miał miejsce w mieście Alymer w Kanadzie, 16 maja 2017 roku. Świadek zauważył wtedy przez okno ciemne chmury, z których po chwili wyłonił się tajemniczy obiekt. Kiedy nieco się przejaśniło, na niebie dokładnie ukazało się coś jak metalowa bryła, od której odbijały się promienie słoneczne.

Świadek sfilmował ten dziwny obiekt. Po przejrzeniu klatek okazało się, że przypomina on niektórym domniemaną sekretną broń nazistów – Die glocke, która wyglądem przypominała dzwon. Obiekt o tak dziwacznym kształcie dryfował przez chwilę na niebie, lecz po chwili zniknął wśród chmur.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Chrishamz

Więc z tak marnej jakości

Więc z tak marnej jakości można coś wnioskować? Powiem tyle, że jest to rachej jakiś błysk, lub po prostu przelatujące samoloty który wydają się być zamazane, skoro jakość jest marna.

Pozdro.

Skomentuj