Nad Wielką Brytanią pojawiła się chmura w kształcie zmarłej królowej Elżbiety II

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Po 96 latach życia i 70 latach panowania wczoraj odeszła z tego świata królowa brytyjska Elżbieta II Coburg vel Windsor. Śmierć monarchini wywarła na jej poddanych wielkie wrażenie a niektórzy zaczęli nawet dostrzegać zmarłą królową w chmurach.

 

Autorką zdjęć niezwykłej manifestacji przyrody jest Leanne Bethell, to Brytyjka mieszkająca w Telford w West Midlands. Kobieta udostępniła na swoim Facebooku zdjęcia chmur, któe szybko stały się viralem. Wszystko dlatego, że chmury, które sfotografowała na błękitnym niebie przypominają królową Elżbietę w charakterystycznym kapeluszu!

Wiele osób widzi w tej chmurze manifestację paranormalną dostrzegając konkretne fragmenty garderoby charakterystyczne dla niej - jak kapelusz. Zwraca się uwagę, że zdjęcia wykonano w godzinę po śmierci monarchini. Ma to rzekomo symbolizować jej odejście z tego świata.

W rzeczywistości ta dziwna chmura to po prostu pareidolia czyli skłonność ludzkiego mózgu do przypisywania znanych form przypadkowym kształtom. W tym konkretnym przypadku wzmagają to silne emocje, którymi targani są brytyjscy miłośnicy monarchii.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Być może coś tam widać ale

Być może coś tam widać ale nawet buzi nie widzę. Widzę tylko kukłę która miała osłodzić wizerunek GB pokazując światu że królowa biorąc pod uwagę jej działalność prospołeczną niby coś robi dla dobra ludzkości, w co oczywiście nie wierzę bo londyn to siedlisko węży, a pod król(kur)-ewską latarnią najciemniej. Gdyby nie wiem jak się gimnastykowali to nie przesłoni mi obrazu GB jako wielowiekowego grabieżcy i niszczyciela wielu kultur, ich historii i zabytków poprzez którą to "działalność" jest tak bardzo porządanym "król(kur)estwem" że wielu najchętniej wystrzeliłoby to mizerne humanizmen państewko na przyszłą kolonię karną Marsa już teraz albo i na wczoraj.

Skomentuj