Nad Wielką Brytanią widziano UFO w kształcie cygara

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dwóch brytyjskich policjantów, w trakcie służby, było świadkami niezwykłego zdarzenia. Na niebie nad nimi znajdował się cylindryczny obiekt niewiadomego pochodzenia.

 

Stróże prawa byli zaskoczeni tym co widzą i udało im się to uwiecznić. Potem chętnie udzielali wywiadów, w których dowodzili, że byli świadkami niezwykłego zdarzenia. Niezwykły obiekt latający pojawił się w przestrzeni powietrznej nad północno-wschodniej Anglii.

 

Przedmiot poruszał się powoli po niebie i świadkowie twierdzą, że monitorowali go co najmniej 30 minut, aż zniknął z ich pola widzenia. Policjanci, którzy wtedy byli w trakcie wykonywaniu swoich obowiązków służbowych, akurat patrolowali drogę w pobliżu miasta Consett w hrabstwie Durham.

 

Na filmie widać, że UFO obraca się wokół własnej osi, ale jego lot wydaje się ne być chaotyczny. Uznano, że obiekt ma długość ponad 100 metrów. Według policjantów, UFO pojawiło się na wysokości około 500 metrów, po czym wzniosło się na 2 kilometry.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tony

Kiedyś będąc nad morzem

Kiedyś będąc nad morzem widziałem pdobny obiekt. Przesuwał się się powoli na znacznej wysokości. Niebo było bezchmurne. Obiekt zniknął w oddali pozostawjając niesamowite wrażenie.

Portret użytkownika gostek

widziałem coś bardzo

widziałem coś bardzo podobnego tylko, że było bliżej niż to na filmie. leciało nade mną i nad moją żoną. to była wielka rura wielkości samolotu pasażerskiego. błyszczała jakby była z nierdzewki, ale co ciekawe leciała w poprzek. jakbym wtedy nagrał to zdażenie to byłby to najlepszy film jaki kiedykolwiek widziano. niestety zamiast pomyśleć to gębę tylko rozdziawiłem. obserwacja trwała może minutę albo dwie. jechaliśmy samochodem a obiekt leciał nad nami.

 

Portret użytkownika sandrax

Dla ciebie unosząca sie dętka

Dla ciebie unosząca sie dętka napełniona gazem to sterowiec?To coś tak jakbyś spotkał reptyliana w parku,bo spotkałeś podobno no nie?Oczywiście jako wyjątek,jeden z niewielu,(taki Elvis Presley niewyjaśnionych zjawisk) ale zamiast w jakiś sposób zdemaskować,to zawinołeś kite i dalej,dyla w krzaki ze strachu.

Portret użytkownika sandrax

Fantasto,niby udajesz takiego

Fantasto,niby udajesz takiego oświeconego,a nie wiesz że jedynym bogiem z którym sie spotkasz to śmierć,a tak naprawde śmierć pnia mózgu,bez którego niemożliwa byłaby egzystencja.Jesteś biologicznie uwarunkowany ciałem,które sie zużywa,i wraz ze śmiercią mózgu ludzie przestają istnieć,,,,pstryK i koniec kropka.Wszyscy którzy kiedyś żyli to dla ciebie obecni mieszkańcy piekła, czyśćca i kandydaci na aniołki w niebie, a dla Natury to nawóz i hummus, którym się staje pozbawione procesów życiowych martwe ciało w wyniku procesów gnilnych itd.I widzisz,właśnie twój malutki świat bajek fantasy sie rozsypał.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj