Nad Wietnamem pojawiła się tajemnicza smuga światła

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwna smuga światła, podobna do jaskrawoczerwonego meteoru, pojawiła się na niebie Quang Ngai, powodując, że wiele osób o tym rozmawiało. Nocą 1 października 2021 r. Nguyen NT (zamieszkujący w gminie Tinh Ki, miasto Quang Ngai) zamieścił na swojej tablicy na Facebooku materiał z wieloma zdjęciami dość dziwnego paska świetlnego pojawiającego się na niebie Quang Ngai po południu 29 września.

 

Według pani T. ślad świetlny został przez nią przypadkowo zarejestrowany około godziny 17:30 w dniu 29 września br. Pasek jest jasnoczerwony, jak spadająca gwiazda, ale się nie porusza.

 

„Wiele osób uważa, że w tym czasie zachodziło słońce, dlatego pojawił się ten obraz, ale zdjęcie, które zrobiłem, było po wschodniej stronie nieba, więc nie można powiedzieć, że słońce zaszło. Pasek światła początkowo wydawał się czerwony, był jasnoczerwony, ogon wyglądał jak spadająca gwiazda, a potem bardzo szybko zniknął – opowiada pani T.

 

Le Thi Mi (mieszkający w Quang Ngai) powiedział, że trzy dni temu widział również smugę czerwonego światła na niebie. Był wieczór, pasek wyglądał jak duża spadająca gwiazda, czerwone światło było bardzo piękne.

 

„Niektórzy uważają, że to znak gwałtownej burzy” – powiedział May. Według Nhama Xuan Xi, dyrektora stacji hydrometeorologicznej Quang Ngai, nadal nie można tego odróżnić od oryginalnego zdjęcia powyżej.

 

„Jeśli ten obraz jest prawdziwy, to jest to bardzo dziwne zjawisko, które po raz pierwszy pojawiło się na niebie nad Quang Ngai” – skomentował Xi.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj