Nad wulkanem Colima zaobserwowano kolejne UFO

Kategorie: 

Źródło: webcamsdemexico

To już kolejny raz gdy w okolicy meksykańskiego wulkanu Colima zarejestrowano niezidentyfikowany obiekt latający. Tak jak poprzednio tak i tym razem, niezwykle szybkie UFO zostało nagrane dzięki stałemu monitoringowi wulkanu za pomocą kamer internetowych. Niemalże natychmiast pojawiło się wiel hipotez odnośnie możliwych wyjaśnień tego zjawiska.

 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj 23 października 2016 roku. Obiekt przelatuje przez ekran bardzo szybko, ale widać że mógł mieć cylindryczny kształt. Badacze UFO z kanału Streetcap1 po zmniejszeniu prędkości nagrania do 1/8 realnego czasu byli w stanie stwierdzić, że obiekt przypomina rakietę.

Dla badaczy UFO jest to kolejny ciekawy przypadek wart przeanalizowania z kolei sceptycy uznają przeważnie, że owe UFO to po prostu świetlik lub owad który przeleciał przed obiektywem kamery. Niezależnie od tego czy decydujemy się skupić naszą uwagę na niezwykłej prędkości obiektu wykluczającej obserwację owada, czy niezwykle kiepskiej jakośc obiektu sugerującej błąd kamery wyjaśnienie pozostaje takie samo. Obiekt nad wulkanem Colima to bez wątpienia niezidentyfikowany obiekt latający.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj