Nad wulkanem Popocatepetl ponownie zarejestrowano UFO, które wleciało do krateru

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Po tym, jak 20 marca 2021 roku kamery wycelowane w meksykański wulkan zarejestrowały bardzo niezwykłe UFO, które utworzyło coś w rodzaju portalu i wleciały prosto w plujący lawą krater wulkanu, naukowcy przyznali, że nigdy nie widzieli tutaj czegoś takiego i nie potrafią wyjaśnić, co się stało.

 

Niemniej jednak po opublikowaniu tego filmu pojawili się komentatorzy, którzy zaczęli promować wersję, że był to tylko "upadek meteorytu", całkowicie ignorując fakt, że to, co się stało, wcale nie odpowiada temu, jak zachowują się meteoryty na Ziemi.

 

Wulkan Popocatepetl od dawna dostarcza takich zdumiewających obserwacji. Nowe podobne zjawisko, które zostało zarejestrowane przez kamery, miało miejsce 29 marca 2021 roku. 

 

Widzimy na nim obiekt, który pojawił się z góry i z dużą prędkością pędził bezpośrednio do środka krateru, ale przed nurkowaniem w niego - UFO wytworzyło dokładnie taki sam efekt "portalu" jak poprzedni obiekt. Być może to rodzaj osłony z pola siłowego 

 

Teoria, że to meteoryty wlatują regularnie do wnętrza wulkanu Popocatepetl jest równie fantastyczna jak założenie, że to pojazdy obcych cywilizacji ukrywające się przed ludzkością we wnętrzu Ziemi. 

 

UFO wlatujące i wylatującez krateru aktywnego wulkanu Popocatepetl są na bieżąco rejestrowane przez kamery monitorujące, ale takie „efekty portalu” zaczęto rejestrować dopiero w marcu 2021 roku.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Skomentuj