Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z 1983 roku

Kategorie: 

www.popotopie.blogspot.com

Wszyscy widzimy coraz bardziej narastające światowe problemy. Ludzkość wydaje się zmierzać do kolejnego konfliktu o skali globalnej. Mieszkańcy tej planety o wysokim poziomie moralnym upatrują główną przyczynę wojen w brakach szlachetności światowych elit, natomiast uduchowieni stwierdzają bunt synów i córek Adama przeciw Bogu i Jego prawom. Czy na Ziemi wybuchnie kolejna wojna światowa ? Jak będzie przebiegała, czy zastosowane będą bomby atomowe, a może inny rodzaj broni, bądz pojawi się kolejny ogólnoziemski kataklizm ? I najważniejsze pytanie, czy możemy tego wszystkiego uniknąć ?!

 

Planeta na której Żyjemy znajduje się w bliżej nieokreślonym miejscu wielowymiarowego Wszechświata. W gwiezdnej 'fizyczności' astronomowie nazwali taką lokalizację Lokalną Grupą Galaktyk. Do niej należy również nasza Droga Mleczna. Grupa ta rozciąga się na obszarze około 3,1 megaparseka, czyli około 10 milionów lat świetlnych, odległość której nie jesteśmy w stanie sobie poprawnie wyobrazić. W tzw. zwykłym stanie umysłu nie jesteśmy zdolni pojąć wielu kosmicznych wielkości, zjawisk i fenomenów, za to oczami duszy dostrzec można o wiele lepiej przedziwne obiekty i niezrozumiałe sprawy. Ludzie którzy nie mieli kontaktu z literaturą ufologiczną, nie doświadczyli na własnej skórze ufonautów nie wiedzą jak rozumieć to zjawisko, z czym je powiązać, do jakiej duchowości przykleić !

 

Gdy na jaw wyszły prawdziwe prace kosmologów, z którymi mieliście państwo okazję się zapoznać w filmie pt.: "Ukrywane wynika badań astronomów", to uświadomiliśmy sobie jak byliśmy i nadal jesteśmy oszukiwani co do przestrzeni gwiazdowej. Podobnie jest z konstrukcją całej naszej cywilizacji. Dzięki jeszcze wolnej sieci internetowej, społeczeństwo ma szansę na jako takie ogarnięcie obecnej sytuacji, wielu ma okazję poznać odmienne poglądy, alternatywne duchowe teorie, a które mogą okazać się przedziwną, szokującą i wspaniałą prawdą !

 

Z pewnością pamiętają państwo dwuczęściowy artykuł pt.: "Kontakt z Wyższą formą bytu", gdzie przedstawiłem niezwykłe fakty nadprzyrodzonego obcowania Ziemian z Istotami anielskimi, tymi które w ocenie chrześcijan naprawdę pomagają ludzkości, które nie mamią nas różnymi obietnicami lub wizjami przyszłej "Nowej Wspaniałej UFO Cywilizacji". W czasie tych drogocennych chrześcijańskich, kosmicznych, czy też inno wymiarowych łączności, dochodzi do spektakularnych uzdrowień i nawróceń.

 

Jak wam już po części wiadomo Maryja Dziewica, bo o Niej będzie mowa, przybywa często na promieniu światła, w kuli światła, na chmurce lub materializuje się (świetlnie) bezpośrednio, co dla wielu ufologów 'materialistów' (będących w szponach ufonautów !), jak pisałem jest obrazoburcze. Nie mam zamiaru w tym artykule na nowo omawiać, w mojej ocenie jasnej kwestii anielskich efektów specjalnych, ewentualnie może powinniśmy po prostu powiedzieć Anielskiej i/lub Boskiej "technologii" natychmiastowego transportu pomiędzy wymiarami-światami-galaktykami. Wspomniana zawrotna dla nas odległość 10 milionów lat świetlnych jest niczym ułamek sekundy dla Boskiej "lokomocji", działającej w całkiem innej perspektywie.

 

Czasy sowieckiej komuny w Polsce były niewątpliwie okresem ucisku, był to jednak inny rodzaj zniewolenia od tego, który ciemięży obecną Polskę. W czasach poprawności politycznej nie wypada mówić, iż rządzą nami ludzie upadli moralnie, partie ufonautyczne (masoni-UFOsoni). W tym artykule chciałbym przekazać czytelnikom coś co w mojej ocenie jest ważnym przekazem z Boskiego wymiaru - z Nieba. Chociaż kontakt który tu przedstawię nie jest kwalifikowany przez władze polskiego Kościoła Katolickiego do grona "pełnowartościowych", to wierzę że zainteresuje rodaków, zwłaszcza że mowa jest tam o III Wojnie Światowej.

 

W czasach gierkowskich i po gierkowskich na terenie naszego kraju miało miejsce kilka dziwnych anomalnych zdarzeń. W roku 1978 mieliśmy na przykład zwiadowczy nalot 'cuchnących' reptilian w Emilcinie (potworaków), a 'zaraz' w roku 1981/1983 do Oławy przybywa Maryja by przekazać Polsce i Polakom wielkie przesłania ! Muszę zaznaczyć, że chodzi mi o przesłania, a nie o całą otoczkę, towarzyszącą widzącemu Domańskiemu ! Aby być uczciwym napiszę, iż 17 stycznia 1986 roku Episkopat Polski po kilkuletnim zapoznawaniu się z treściami wizji wydał komunikat, w którym stwierdzono brak nadprzyrodzoności objawień oraz błędy doktrynalne. Było to w roku 86 kiedy nie można było jeszcze potwierdzić pewnych zdarzeń, zaistniałych przykładowo dopiero w roku 2011 (Fukuszima).

Natomiast w styczniu 2000 roku kardynał Henryk Gulbinowicz, arcybiskup metropolita wrocławski, opublikował komunikat w sprawie rzekomych „objawień" w Oławie, w którym czytamy między innymi: „Wszystkich wiernych katolików obowiązuje zatem nadal oświadczenie Konferencji Episkopatu Polski z 17 stycznia 1986 r., w którym biskupi zwrócili się do duchowieństwa i wiernych, aby zaprzestali gromadzenia się w Oławie i przez to nie dawali poparcia tym rzekomym objawieniom, ponieważ nie mają one nic wspólnego z nadprzyrodzonością; według oceny Kościoła katolickiego są fałszywe, wprowadzają w błąd opinię publiczną godzą w zasady wiary i są wykorzystywane przeciwko Kościołowi katolickiemu. Ponadto cała działalność Kazimierza Domańskiego jest prowadzona z uporem i samowolnie, bez łączności z władzami Kościoła rzymskokatolickiego, mimo wielokrotnych upomnień, przestróg oraz zakazów wydawanych przez władze kościelne Archidiecezji Wrocławskiej."

Wiele objawień w historii Maryjnych kontaktów, które nie zostały uznane przez Rzym lub lokalnych biskupów są w ocenie ludzi uduchowionych, także księży Kościoła Katolickiego, jak najbardziej w zgodzie z Biblią i wiarą Chrystusa, aczkolwiek zawsze należy być czujnym w trwającej walce aniołów i ich nadprzyrodzonych mocy (Domański twierdził, że Matka Boska pozwoliła nagrać swój głos na taśmę magnetofonową). Możliwe że i w tym przypadku, w jakimś momencie nastąpił szturm złego, jego zwodzenie ! Przypomnijmy że w Medjugorie widzące dziewczynki wspominały o napaści demonów ! Starcia cały czas są, nie widać ich w naszym planie, ale z pewnością mają miejsce, o czym pisze często wspominany przez mnie L.A. Marzull, odsyłam zwłaszcza do jego znakomitej książki - bestseleru: "Cosmic Chess Match". Przywołam w tym miejscu bardzo cenne zdanie, które będzie kończyło ten przydługi wstęp: (...)Wystarczy bowiem, że chociażby w jednym punkcie jasno zostałaby udowodniona ingerencja oszusta czy złego ducha, a całe „objawienie” spotka wyrok: „nie pochodzi od Boga”.(...)

 

Maryja w komunistycznej Polsce

 

W 1981 roku Maryja ukazuje się 47-letniemu sparaliżowanemu jednostronnie Kazimierzowi Domańskiemu i uzdrawia go. Domański jest robotnikiem. Przeżył wypadek, podczas którego odniósł poważne obrażenia głowy. W wieczór tuż przed operacją mózgu zostaje uzdrowiony przez Maryję i otrzymuje dar uwalniania ludzi od cierpień fizycznych i duchowych poprzez nakładanie rąk. Według własnych relacji Kazimierz Domański doznał pierwszych objawień 8 czerwca 1983 roku. Wówczas to na jego działce przy ul. Nowy Otok w Oławie miała mu się objawić Matka Boska nakazując uzdrawianie ludzi. Tego samego dnia zbudował w swojej altance w ogrodzie działkowym ołtarzyk i zawiadomił miejscowego proboszcza. 8 czerwca 1983 roku Maryja ukazuje się Domańskiemu po raz drugi i przekazuje mu przesłanie, w którym wzywa jego oraz ludzi, z którymi się on spotyka, do modlitwy, pokuty i spowiedzi. Od tej chwili objawienia i przesłania mnożą się i są zapisywane przez widzącego. Domańskim opiekuje się jego spowiednik. Osiemdziesiąt jeden przesłań przetłumaczono do tej pory na język niemiecki i opublikowano. Czyżby zniszczone duchowo Niemcy były spragnione wiadomości od Boga ?!

Na początku Domańskiego nachodziła milicja. Pielgrzymów przybywających na miejsce objawienia zatrzymywano i grożono im. Do Oławy ściągały tysiące wiernych, co niepokoiło MO, ale przede wszystkim miejscowe władze ubeckie. Kazimierz Domański coraz częściej głosił swoje orędzia, apelował m.in. o to, by kobiety nie chodziły w spodniach i by nie przyjmowano komunii świętej na stojąco. Do miejsca objawień Domańskiego przybywali pielgrzymi, co paraliżowało życie w mieście i stawało się niewygodne dla władz PRL. W 1985 i 1986 roku ruch pątniczy jeszcze bardziej wzrósł, kiedy miasto Oława wzięło udział w programie telewizji Turniej Miast oraz po wystąpieniu gen. Wojciecha Jaruzelskiego na plenum KC PZPR, który skrytykował to, co się działo na Dolnym Śląsku w związku z "rzekomymi" objawieniami.

Domański odbywał dalekie podróże i z pewnością jest jednym z największych „widzących" i charyzmatyków czasów współczesnych. Tysiące ludzi było świadkami cudów słońca, dziesiątki tysięcy uważa się za uzdrowionych przez niego. Kościół przyjął wiadomość o tych zjawiskach bardzo powściągliwie. Toleruje wprawdzie ruch pielgrzymkowy, nie wypowiedział się jednak ostatecznie. Przejdzmy do samych objawień. 8 grudnia 1985 roku ponad czterdzieści tysięcy ludzi w Oławie ujrzało cud słońca, w wielu szczegółach podobny do cudu w Fatimie.

Objawienia

8 grudnia 1985 rok, 28. objawienie: 

„O 7.30 byłem na działce (miejsce objawienia). Przyszło bardzo wiele łudzi. Odmawiali różaniec do Matki Boskiej Bolesnej. Przy piątej tajemnicy Matka Boska poprosiła mnie, żebym położył się krzyżem na ziemi i modlił się za grzeszników i prześladowanych. Potem przekazałam wszystkim wiernym błogosławieństwo w imieniu Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa. O 14.40 udałem się znowu do altany i klęcząc odmawiałem z pielgrzymami różaniec. Przy trzeciej tajemnicy Matka Boska ukazała się znowu, trzymała Dzieciątko Jezus na lewym ramieniu, niebieska zasłona otaczała Ją i Dziecko, w prawej dłoni miała długi jasny różaniec. Matka Boska pobłogosławiła mnie, położyła dłonie na moich ramionach i powiedziała: «Uleczyłam ciebie, ty powinieneś leczyć chorych przez dotyk. Tę siłę masz od mojego Syna i ode mnie.» Ujrzałem, że Matka Boska płacze, a wtedy Ją zapytałem, czy dobrze wypełniam Jej polecenia. Powiedziała, że dobrze wypełniam wolę Boga i dlatego mam tylu prześladowców. " (...)Trzymaj się swojej wiary, dzięki temu pokonasz wszystkie przeszkody... W r. 1917 chciałam w Fatimie ocalić świat przed wojną, ale nie usłuchano mnie. Teraz ostrzegam was z tego miejsca, wybranego przez miłosierdzie Boga. Jeśli nie przyjmiecie ocalenia, które daję całemu światu, zginiecie w strasznej trzeciej wojnie światowej - wojnie atomowej; ale wiem, że naród polski nie zawiedzie mnie. Z tego miejsca, z Oławy, ma popłynąć boskie przesłanie pokoju na cały świat. Dzięki waszym nieprzerwanym modlitwom w dzień i w nocy papież umocni się bardzo i osłonicie go przed dziełami szatana i jego sług.(...)

7 czerwca 1986 - Święto Niepokalanego Serca Najświętszej Panny Maryi, 34 objawienie:

 (...)Po chwili otworzyły się drzwi i weszła Matka Boska. Powiedziała: "Ja, Niepokalane Poczęcie, zeszłam z nieba, aby przynieść przesłania mojego Syna i moje" (...)W lutym mówiłam ci, że w związku z próbami z bronią nuklearną wydarzą się katastrofy. Ostrzegam świat: wydarzą się jeszcze dwie katastrofy o jeszcze większym zasięgu. Cała kula ziemska będzie tym dotknięta. Teraz zostało napromieniowanych 40 tys. ludzi (Czarnobyl). Wszystkie narody pogrążyły się w wielkich grzechach - błagajcie mojego Syna i mnie. Moje dzieci, módlcie się i nawróćcie się, aby sąd Boży został powstrzymany. Możecie wszystko wybłagać w modlitwie. Po katastrofie pojedziesz ty, brat Biernacki i brat Anatol do różnych krajów, żeby w imieniu Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa uzdrawiać dusze i ciała, ponieważ medycyna jest bezsilna. Powiedz także innym widzącym, aby udali się do różnych krajów i udzielali wiernym błogosławieństwa. Moje dzieci! Nie traćcie wiary! Jezus i Matka Boża czekają na was w każdym katolickim kościele!(...) Przekaż wiernym, że należy się dużo modlić za Ojca Świętego i kapłanów, szczególnie do ojca Kolbego. Przez to wielu kapłanów umocni się w swej wierze."

8 września 1987 rok, 49 objawienie:

"O 13.50 przyszedłem na działką. Modliłem się i po chwili weszła Matka Boska z Dzieciątkiem Jezus. Dzieciątko trzymało Ewangelią, Matka Boska różaniec i berło. Miała koroną. Jej płaszcz był ozdobiony błyszczącymi gwiazdami; wszystko było otoczone złotymi promieniami. Powiedziałem Jej, że wielu ludzi nie wierzy w objawienia. Matka Boska odpowiedziała: 'Wypełnij zadanie, które ci przekazałam. Każdy człowiek, który zaprzecza objawieniom, będzie musiał za to odpowiedzieć. Powiedz, że nie będziemy -ja ani mój Syn, więcej już upominać polskiego narodu, jednak może się on ocalić, jeśli przyjmie moje i mojego Syna przesiania. Nie tylko w Polsce schodzę z niebios, czynię to również w innych krajach. Upominam ludzkość również na Wschodzie.' Matka Boska powiedziała mi, że miało miejsce 73660 uzdrowień na ciele i duszy. Potem rzekła: «Kiedy szedłeś do miejsca objawienia, cały czas szedł z tobą twój anioł stróż; ochraniał cię, tak aby szatan nie miał do ciebie dostępu. Czyhano na ciebie - bez anioła stróża nie poradziłbyś sobie. Nie spostrzegli cię, kiedy przechodziłeś koło nich. Módl się do archanioła Michała, on będzie cię ochraniał. Każdy człowiek ma swojego anioła stróża i winien się do niego modlić.

 our-lady-of-guadalupe

2 stycznia 1988 rok - sobota, 53 objawienie:

„O 10.20 byłem na działce, wkrótce potem ukazała się Matka Boska i powiedziała: "Zstąpiłam w drugi dzień nowego roku, w moje święto, żeby udzielić narodowi polskiemu błogosławieństwa. Zbliża się czas ponownego przyjścia mojego Syna na ziemię. Przed Jego przyjściem ukażą się znaki na niebie i ziemi. Będzie dany znak: "Krzyż i anioły z trąbami pojawią się na niebie. Z ich trąb popłyną dźwięki na wszystkie cztery strony świata. Zanim to się stanie, zginie wielu ludzi i już nie ujrzą tego znaku. Powiedz, że wszystkie narody mają się modlić, spowiadać się i przyjmować komunię świętą. Wkrótce ujrzycie, gdzie na ziemi nastąpią eksplozje. Miasta i wsie zostaną zatopione. W niektórych krajach wsie i miasta zalane będą wodami mórz. Jeśli ludzkość się nawróci, może być ocalona poprzez modlitwę. Będzie plącz i zgrzytanie zębów. Ci, którzy otrzymają przesłanie, winni się połączyć w modlitwie ze świętym Kościołem. Oni zostali wybrani przeze mnie i mojego Syna. Powinni udać się do wielu krajów i upowszechniać modlitwę różańcową, bowiem świat może być uratowany tylko poprzez modlitwę.(...) Powiedz tym, którzy się nie modlą, że mają się nawrócić, bo czasu jest niewiele. W lutym będzie następne objawienie, przekażę następne polecenia."

 

Kilka zdań komentarza.

Zaczynając od końca jak widać nie wystarczy się modlić by być uznanym za wierzącego, modlitwa to dopiero początek lub jedynie narzędzie, czy skuteczne to zależy od ducha/duchowości modlącego się. Mamy tam 'katastrofy' w liczbie mnogiej, jedna w Czarnobylu, druga w Fukuszimie ! Obydwie dotknęły cały świat ! Na Domańskiego "czyhano" oraz "nie spostrzegli go", czy byli to ludzie MO czy może istoty nadnaturalne pozostanie tajemnicą, Anioł Stróż w takiej sytuacji był nieodzowny ! 

" Zbliża się czas ponownego przyjścia mojego Syna na ziemię. Przed Jego przyjściem ukażą się znaki na niebie i ziemi." Prawie każdego dnia kamery i aparaty rejestrują dziwne zjawiska na niebie, a (UFO) formacje na polach stają się już zwyczajnością ! Internetowe portale zasypują nas doniesieniami o "znakach na niebie i ziemi" Co jakiś czas słyszymy o niewyjaśnionych "potężnych" sygnałach dzwiękowych, słyszanych w różnych zakątkach kuli ziemskiej, których zródeł nie można ustalić, czy są to właśnie te przepowiedziane "anielskie trąby" ? Za pomocą internetu popłynęły na cztery strony świata ? Przed tymi wszystkimi nieszczęściami może nas uratować modlitwa różańcowa, i jak wielokrotnie Maryja powtarza post ! Kazimierz Domański opuścił ten materialny wymiar 21 czerwca 2002 roku. (Trzy cudowne dokumentalne zdjęcia zamieszczone w artykule zrobione są przez pana Andrzeja Mastalerza, link w zródłach. Bardzo polecam dwa filmy, które zamieszczam na końcu, a ten o C.E.R.N. jest mistrzowsko zrobionym dokumentem i powinni go zobaczyć wszyscy interesujący się tzw. światowymi elitami, zwłaszcza chrześcijanie. Pamiętajmy że rok 2017 to wielka rocznica tajnej światowej organizacji duchowej ! Produkcja ta ma ścisły związek z tematem tego artykułu.)

 

Źródła:

http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/170

http://olawa.fotopolska.eu/499758,foto.html

 

80'ława cz. 6/9 - Cud   

https://www.youtube.com/watch?v=zncbxiTy3xc

C E R N the Opening of the Abyss?

https://www.youtube.com/watch?v=e62z5zJjp2I

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Aktualizacja w sprawie

Aktualizacja w sprawie objawień: "Jaki ważny sygnał zawierają w sobie przesłania z Oławy ? Otóż jest tam coś, co stawia te przesłania w najlepszym świetle jaki mogli byśmy przypisać objawieniom Maryjnym, coś co gwarantuje nam, iż są one autentyczną wiadomością z Nieba do Polaków. Pasują dobrze do czasów, w których przyszło nam żyć. W Polsce od roku około 1992 (zgodnie z tym co ujawnił znawca tej tematyki) toczy się skryty proceder niszczycielski naszego kraju. Działania te były bardzo dobrze ukrywane przed społeczeństwem. Wszystko było chronione przez tajne organizacje duchowe, nad którymi czuwa istota opisana w Apokalipsie Jana 9:11. Maryja w latach 1981-85 prosiła polskich kapłanów by "się dużo modlić za Ojca Świętego i kapłanów, szczególnie do ojca Kolbego. Przez to wielu kapłanów umocni się w swej wierze." Umocnienie w wierze przez naszego rodaka Ojca Kolbego ma swój cel. Ten święty zakonnik jest szczególnie wprawiony w działalności anty masońskiej, a poprzez jego wstawiennictwo można się ustrzec od wpływu istot inno wymiarowych, które współpracują z masonerią, ale i samej masonerii, będącej pomocnikiem wspomnianego bytu nadprzyrodzonego !"

 
Więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Relacje księży katolickich,

Relacje księży katolickich, którzy doświadczyli ataku UFO istot na Ojca Pio:
"...Jako mały przełożony grupy najmłodszych seminarzystów nie zauważyłem, że po wieczornym błogosławieństwie, jakie Ojciec dawał nam wszystkim, oni zatrzymali się jeszcze, prosząc o następne. Szczerze się poskarżyłem im i samemu Ojcu, twierdząc, że uważam za bezużyteczne i obłudne domaganie się drugiego błogosławieństwa. Ojciec obruszył się trochę i prosił mnie, bym złagodził osąd, ponieważ mogę tego pożałować. Nie ustąpiłem wobec jego kilkakrotnych próśb i również obruszony odszedłem, kierując się do celi, dziś zamieszkałej przez przełożonego klasztoru, aby położyć się spać. Ale zdarzyła się dziwna rzecz jak na piętnastoletniego chłopaka, gdyż nie mogłem zasnąć. Ojciec przychodził dwukrotnie, aby mnie odwiedzić, stale zalecając mi, bym się modlił. Mimo tych jego ojcowskich przestróg, dalej nie mogłem zasnąć. O północy, gdy zegar umieszczony na końcu głównego korytarza wybił godzinę dwunastą, zauważyłem dziwne zjawisko. 

Ogromne i duszące ciepło, mdlący smród, kroki gołych stóp oraz przyspieszony i sapiący oddech. Chciałem krzyknąć i poruszyć się, ale ze strachu nie byłem w stanie ani krzyczeć, ani ruszyć się z zajętego miejsca. To zjawisko trwało ponad dziesięć minut. Wyraźnie słyszałem drapanie pazurami w pobliżu łóżka. Nie przesadzam: nic nie widziałem, ale wszystko mogłem czuć. Jakaś niewidzialna ręka wzięła obrazek Matki Bożej z Pompejów, który otrzymałem od Ojca, i rzuciła go o okiennicę małego okna mojej celi. Poczułem uderzenie, a rano w obecności Ojca Pio skonstatowałem, co się wydarzyło w nocy. Przerażony nie miałem odwagi wyjść z celi i nie ruszyłem się z łóżka, dopóki nie
nastał dzień i nie usłyszałem pierwszych kroków na korytarzu. 

Nie ubierając się, w majtkach i podkoszulku, pobiegłem do celi Ojca, drżąc, płacząc i krzycząc, aby opowiedzieć o tym, co się wydarzyło, i aby prosić go, by odesłał mnie natychmiast do domu rodzinnego. Ojciec nie dał mi nic powiedzieć. Zrozumiał wszystko. Wstał i powiedział mi te słowa: „Dobrze, że tylko słyszałeś, a nie widziałeś". Dotknął mi głowy i nadgarstka i nie odsyłając mnie do mojej celi, posadził mnie na swoim łóżku. Zasnąłem od razu. On sam przyszedł mnie obudzić po śniadaniu. Kazał mi obiecać, że żadnemu z kolegów nie powiem o straszliwej i przerażającej nocy, i zapewnił mnie, że przeprowadzi mnie z celi do pokoiku, jak się trochę uspokoję. Od tamtej nocy pierwszym, który prosił o dwa błogosławieństwa, byłem ja..."


Możliwe że na Ojca Pio były nasyłane te istoty, które są opisane w licznych artykułach na mym blogu, dotyczących również hybryd, jak czytamy pojawił się mdlący smród i kroki gołych stóp ! Więcej o tajemniczych i dramatycznych atakach na osobę Ojca Pio w artykule pt.: "Ucieczka z UFO cywilizacji"
Nowa ludzkość i zadania (aniołowie)
https://www.youtube.com/watch?v=_LoQbVmHEI8
 
Pamiętają państwo w filmie "UFO czasów ostatecznych" jest mowa, że ludzie mogą umrzeć jeśli zobaczą te istoty...! Na stronie bloga umieściłem zdjęcia ufo istot które porwały i odciągnęły krew z ofiary porwania. Myślę że naszą nadzieją jest Jezus Chrystus, tylko on nas uwolni ! Choć Księża kościoła katolickiego mówią, że Maryja prowadzi do Jezusa. Wydaje się że św. Ojciec Pio znał tajemnicę bytów UFO.
UFO czasów ostatecznych
 https://www.youtube.com/watch?v=rdmvPV9GoT0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Endor

Maryja Dziweica jest od Boga

Maryja Dziweica jest od Boga Jahve ! Wszystko się zgadza bo nawet jasnowidz Jackowski o tym mówi ! Wojna ma być ale możemy się modlić żeby jej nie było, proszę módlcie się do Jezusa Miłosiernego żeby nas uratował !
Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych informacji. Według prognoz najsłynniejszego polskiego jasnowidza, bankructwo Grecji zapoczątkuje rozpad Unii Europejskiej. Będzie to miało swoje konsekwencje ekonomiczne. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że politycy wiedzą, co się święci, ale nie mówią nam prawdy. Jackowski mówi o zamęcie, który ma niebawem powstać w Europie. Twierdzi, że czeka nas nawet wojna... Zobaczcie wideo, które nagrał dla Fakt.pl
Jasnowidz: Kopacz nas okłamuje! Będzie wojna!
https://www.youtube.com/watch?v=u9cpq7NJat4

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Pisałem wielokrotnie o

Pisałem wielokrotnie o 'cuchnacych' ufo istotach, oto sprawozdanie dotyczące istot z Emilcina:
Jan Wolski - najsłynniejszy polski przypadek wzięcia.
[...]Jan Wolski zdjął jesionkę , sweter zapinany na guziki oraz koszulę. Stwierdził ,że sądził ,iż to wystarczy i nie rozbierał się dalej. Ten sam (UFO) osobnik pokazał kolejnymi gestami aby…rozebrał się całkowicie. Rolnik posłuszny gestom zaczął rozbierać się dalej , układając ubranie na podłogę. W trakcie , kiedy się dalej rozbierał , na górę wjechała czwarta istota , ta , która pozostała na dole z koniem.
 
Znajdujące się wewnątrz pojazdu osoby podchodziły do (UFO) osobnika trzymającego „sopel lodu” , ułamywały po kawałku i wkładały do ust. Świadek stwierdza,że „sopel lodu” łamał się miękko i cicho jak ciasto. Także osobnik, który wjechał z panem z panem Janem na górę , ułamał kawałek „sopla” i gestami zapytał , czy badany będzie jadł , lecz Wolski odmówił.Świadek stwierdził,że w pojeździe czuł ostry zapach , którym przesiąkła jego odzież. (zapach ten emanował z jego jesionki jeszcze kilka dni po incydencie)
 
Badany człowiek (Jan Wolski) nie rozpoznał zapachu , stwierdził jednak,że kojarzył mu się z …siarką. Dodał także ,że zataił ten fakt przed swoją żoną , gdyż miewała ona częste bóle głowy i obawiał się ,że zapach jesionki mógłby spowodować u niej ból głowy. lub…że ona mogłaby tak uważać.[...]
Jak się okazuje cuchnące zielone UFO byty (repilianie) nie są niezwykłością ! Więcej przykładów na zaktualizowanej stronie bloga:
http://popotopie.blogspot.com/2015/01/duchowe-elementy-ukadanki-ufo.html

W co wierzą ?
https://www.youtube.com/watch?v=EYcQmpo0RgU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Nadal mamy lipiec a tu slowo

Nadal mamy lipiec a tu slowo "wysysać" zostało wyaprte przez termin "'cuchnących' reptilian"  pora wiec zmienic to na słowo tygodnia. Jednak gdzie sie podziali bulgoczacy zabójcy ?
Tego niestety nie wie sam Homo Sapiens otumaniony metanem...tfu propanem ..zrob przeglad kuchenki czlowieku.
 
spytam znow
milicja = hybryda zaby i szaraka ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika superduper

Homuś nie ma czasu odpowiadać

Homuś nie ma czasu odpowiadać na zadawane pytania, bo jest zajęty pisaniem arytykułów, oraz komentarzy wyjaśniających pod nimi. Dobrze by było gdyby zrobił legendę z odnosnikami
np:
wysysanie - pobieranie odżywczych substancji
itd
Musisz pasjonat uzbroic sie w cierpliwość, w końcu na pewno homuś to wyjaśni. No chyba że znów cos zmieni, i "milicja = hybryda zaby i szaraka" zmieni się na "żaba= hybryda policjanta z genami szaraka" albo inaczej. Ciężko jest taki genialny umysł rozszyfrować Smile

Portret użytkownika Zenek :)

To fałszywy przekaz od istoty

To fałszywy przekaz od istoty zwanej Biblijną żydowską Bestią, pierwszą bestią bo drugą jest reptyliański anglikański rząd i zstępni. Jej jak wiadomo zależy na zniszczeniu prawosławnej wiary stąd wiele "przekazów" ze wskazaniem na Rosję i odradzające się tam prawosławie jako "pogaństwo jakie ma klęknąć u jej stóp". W przypadku normalnego objawienia ten warunek jak i namawianie do SATANISTYCZNEGO KANIBALIZMU rytualnego nie miałby miejsca.

Synem tej "mamusi" nie jest Chrystus a baraniogłowy, wężoogoniasty twór znany jako jozue z czego później zrobiono jezusa. Jedno i drugie to demony znad Nilu, demony znane z wierzeń żydów mojrzesza (ammonitów). Im czapkują żydzi po swoich bluźnicach (yahwe był tym jaki ich starał się NAWRÓCIĆ KIJEM) i na cześć a raczej jako PRZYSIĘGA WIECZNEGO SLUŻENIA JAKO NIEWOLNIK w dowolnym wcieleniu żydzi jak i arabusy jak i murzyni się obrzezają. Zadne "względy zdrowotne", to ŚLUBOWANIE patrz kult Kybele.

Jedno i drugie jak i 2 Bestia z londynu walczy z chrześcijańskim światem stąd chociażby taka usilna promocja zydowskich zboczeń w Polsce jak pederastia, pedofilstwo, zoofilstwo, jkoprofilstwo i ...... td. bo to wszystko jest "umiłowane" przez nią i zalecane w Main Kampfie zwanym tora czy talmud.

Portret użytkownika Alena

Nie można przewidzieć

Nie można przewidzieć przyszłości , gdyż wszystko w danej chwili , jest zaledwie potencjałem , który  stale się zmienia . Wie o tym nauka /fizyka kwantowa - doświadczenie z podwójną szczeliną /Rzekome przepowiednie , "realizujemy" sami , znając wcześniej ich treść .

Portret użytkownika Irman z Polonisza

Przytaczana przez Ciebie 

Przytaczana przez Ciebie  Teoria   rzeczy w ISTOSCI  jest falszywa z tego powodu ,ze nie uwzglednia wcale "wplywow Planetarnych ",ktore bez watpienia istnieja . Sa potezne ,chocby ze wzgledu na Skale wielkosci przez Co dominuja ! Powoduja MASOWE globalne dzialania i pojedynczy czlowiek ,czlonek spolecznosci Musi adzptowac sie do "Odgornych"okolicznosci - jesl,i NIE to zginie i GO komornicy zjedza. Dlatego WOLA jest ograniczona - logika dzialania w UKLADZIE.  Ale WSZYSTKO dzieje sie w obrebie  sferycznego Promienia Stworzenia - ktory na wskros przenika SWIADOMOSC GENIALNEGO NIEWYOBRAZALNIE PROJEKTANTA i Realizatora . ,ktory nieustannie podtrzymuje trwanie Swiatow wszystkich stworonych widzialnych i ukrytych . Eszyscy Mistycy  opisuja sytuacje gdy w stanie  pelnej kontemplacji  widza pojawiajace sie w widzeniu wewnetrznym NIESAMOWITE   o k o ,KTORE W SKUPIENIU ,UWAZNIE PRZYPATRUJE SIE  czlowiekowi ,jak  UCZONY ,ktory przybliza okular mikroskopu na stworzonku  trwajacym na kawalku materii.
Odczucie jest WSTRZASAJACE i tego NIKT ,kto przezyl TO spojrzenie - NIE ZAPOMINA a powiedzial bym nawet ,ze zaczyna z upragnieniem czekac na TEN moment . WIESZ CZEMU  ?
BO   TOOO....  jest bezposredni   KONTAKT z   NIEWYOBRAZALNA  POTEGA  !!!
Staroegipskie SZKOLY  OKA  HORUSA byly UCZELNIAMI ,gdzie nauczano jak KONTAKT z ta  POTEGA TWORCZA nawiazywac.
W  SCENARIUSZU ,ktory juz od dawna jest przygotowany i wyswietla sie wokol CIEBIE grasz role jak w filmie projektowanym PROJEKTOREM HARD 3 D  ,wiec nie przejmuj sie "swoja WOLNOSCIA (decyzji) TY reagujesz na bodzce z ZEWNATRZ  - jak w teatrze (ktos wyciaga kolta i muuuuVI "dawaj kase "a TY wykladasz portfel skwapliwie. jESLI nie  TO ciebie I BLISKICH FISKUS zJADA NA SPOLKE z adwoKATEM I kOMORNIKIEM ?
Wolna wole to mozesz miec jak bedziesz pomyslowy 
I UCIEKNIESZ z Ma...TRIK... S. A.
 

Portret użytkownika Alena

Każdy atom jest Całym

Każdy atom jest Całym Wszechświatem w mniejszej skali - jednak po rozdzieleniu jego jądra,  ukazuje się cała JEGO POTĘGA !!! Zastanów się skąd się bierze taka moc,  w maleńkim jądrze atomu ??? Zacznij myśleć i szukać wyjaśnienia ! / A tak już zupełnie przy okazji , polecam film /YT/  "Ormus biały proszek złota"  Myślę , że niejeden/a się mocno zdziwi a niektórych to zupełnie powali z nóg./

Portret użytkownika Alena

MULTIVERS ma naturę 

MULTIVERS ma naturę  HOLOGRAFICZNA !!! Co to oznacza ? Spójrz chociażby ,na nasze ciało - ono też ma naturę HOLOGRAMU. Jeżeli zatem w jednej komórce naszego ciała,dokonasz znaczącej zmiany - TO TA ZMIANA PRZEŁOŻY SIĘ NA CAŁY NASZ ORGANIZM  !!!!!!!!!!! SPRÓBUJ WIĘC TO PRZEMYŚLEĆ !!! Tyle w temacie . Serdecznie Cię pozdrawiam.

Portret użytkownika Irman z Polonisza

Zdajesz sie zapominac , ze 

Zdajesz sie zapominac , ze  TEN  Hologram , jesli JEST jak podajesz MUSI , gdzies najpierw jako  Wzorzec - ZAISTNIEC by moc byc  wyswietlany( emitowany) w przestrzen .
A moze powstaje sam z siebie ?

Portret użytkownika Alena

Szukaj odpowiedzi sam , bo

Szukaj odpowiedzi sam , bo wtedy więcej się dowiesz na ten temat. Na początku była Próżnia a z niej powstał Pukt Zero. Natomiast Punkt Zero , stworzył Swiadomość Zwierciadło i to jest włąsnie podróżnik w czasie. Szukaj powoli informacji na ten temat a sporo się dowiesz o naturze rzeczywistości. Tego nie ujmie się w kilku zdaniach.

Portret użytkownika Irman z Polonisza

Ciemnoty Wciskasz _ powstal

Ciemnoty Wciskasz _ powstal punkt ZERO- z Angolskiego Fiuta te madrosci Wyssales  !
Ja eksperymentuje na TYM obszarze ...a to duuzo wiecej niz  "pseudomadrosci  "wydziubane z sieci !
Blad logiczny u podstwy zakladajacy "powstanie"czegos z niczego ...po tym z tego z niczegopowstalego powstaje inteligentna RESZTA.
Zastanow sie ?
Prawda jest istnienie Punktu - jako bramy do kolejnego   SWIATA (wymiaru) - ale wszystkie Swiaty sa stworzone przez SUPERINTELIGENTNEGO BUDOWNICZEGO PROJEKTANTA i o TO chodzi ,aby w zyciu JEDNOSKI-MONADY- nastapilo USWIADOMIENIE tego Faktu.
Teorie wielkiego wybuchu ,ktory powstal z NICZRGO w NICZYM sa dla idiotow ,lub bezmyslnych PAPUG powtarzjacych bezkrytycznie angolskie polucje intelektualne.
OKO - nadzorcy ,budowniczego- Masoni na wzor BOGA uwazali siebie za budowniczych (cyrkiel i kielnia).
Egipt- OKO HORUSA.
ISLAM- OKO  ALL Lacha.
itd.itp.
Gdyby nie bylo MYSLI tworczej w Dziele - to CO badaliby tak zmudnie  tzw. naukowcy ?
Cale STWORZONE DZIELO jest inteligentnym Ukladem - precyzyjnym i przemyslanym na wskros.
Mazeniem KAZDEGO BADACZA i Mistyka jest  KONTAKT z ta SUPERINTELIGENCJA - niestety  z PATALACHAMI nie chce sie kontaktowac - stad specjalna NAUKA potrzebna i NIENAGANNA MORALNOSC o czym angoloidy nie ucza w swych pseudonaukowych teoriach Bytu.
 

Portret użytkownika Irman z Polonisza

NAJWIEKSZYM  SKARBEM i CUDEM 

NAJWIEKSZYM  SKARBEM i CUDEM  -swiata  ,jest  Fakt istnienia  ZYCIA !
JAKA sila napedza ZYCIE i WZROST ?
  OSTATNIE  TCHNIENIE  , ktore wyplynie z  TWOJEGO  CIALA , ktore wkrotce potem stanie sie niczym martwa kloda drewna , jest JUZ znane i USTALONE . Dowiodl tego polski jasnowidz , zapisujac i zamykajac w zalakowanych kopertach  Daty  SMIERCI odwiedzajacych GO petentow. Po smierci otwierano na zyczenie rodziny i data zawsze sie zgadzala .
Skad WIEDZIAL ?
ON mial wglad w Klisze Hologramu ,ktory jest Projektowany ,podobnie dzialal Nostradamus i wielu wspolczesnych rowniez.
Badanie istoty rzeczywistosci nie przeprowadzi Niewolnik , moze sie opierac na opisach  WIEDZACYCH albo udajacych  WIEDZACYCH  sciemniaczy ,czesto Bardzo popularnych i dobrze z tego ZYJACYCH.
Zabawnie sluchac jak  mily czlowiek, gdzies w mrowisku blokow w swojej celce wieziennej"" zza kompika opowiada osobnikowi ,ktory od kilkunastu laty zyje pieknie i w harmonii z Bogiem  .
na czym polega  ma ...TRIK   i czy BOG  STWORCA egzystuje !
Ja ciesze sie od wielu lat zaszczytem  wchodzenia w kontakt z Niebiosami i GENIUSZ jest  niewyobrazalny , finezyjny i nawet dowcipny tak jak superinteligentny czlowiek bawiacy sie z dzieckiem .
Ignorancja i Pseudonauka pod przykrywka ""teori wielkiego bum"  jest wrecz zenujaco idiotyczny ,ale jak widac nikomu TO nie prtzeszkadza. Sprobuj kulke wysadzic to uzyskasz lulisty ( sferyczny) okreslonej grubosci- rozrzut odlamkow i potem schlus..... nic dalej nie chce leciec. A mierzone predkosci planet roznia sie czasami kolosalnie - jak TO z jednego wybuchu powinny byc podobne ?
Twierdzac przy tym bezpodstawnie ,ze od  wielkiego Pizgniecia .....COS  konstruktywnego powstac moze.
To jak Zbombardowac Bagdad i twierdzic ,ze sie jest Budowniczym Pokoju i Demokracji. Budowanie -Orzez Wybuch ,,,,,,nieprawdopodobne.
Czy ktos jednym dowodem jest w stanie TA  BZDURE udowodnic  ?
Tylko w  Holly WooDo jest to tylko do zrealizowania i jedynie  z przeznaczeniem dla  angolskokwaczacych  erudytow polaczego chowu . Dyplomowanych  magistrow z uczelni w  Osieku Wielkim !Bo bardzo chca uchodzic za  "NWO czesanych Jewropejskkow "z angielkskim akcentem jak Radek ..oksfordczyk.
Owszem sa Cywilizacje o Niesamowitych technologiach i moga uchodzic z tymi mozliwosciami za BOGOW .
Jednak nad CALOSCIA wszystkiego ZYCIA i STWORZENIA  czuwa  SUPERINTELIGENCJA   PIERWORODNA .
OKO  BUDOWNICZEGO uwiecznione na upragnionym i wielbionym  Dollarze .
 

Portret użytkownika Rodak

Aby  tego  uniknąć

Aby  tego  uniknąć  należałoby  zorganizować  zbiorowe  modły  lub  prośby  o  Pokój., bo  taki  rodzaj  wpływania  na  rzeczywisto,ść  jest  możliwy  i  doświadczony  przez  prof.  z amerykańskiego  uniwersytetu z  Arizony, we  współpracy  z  innymi  naukowcami. 
Powstaje  tylko  pytanie, tko  to  zorganiuzuje  , kiedy  swiatowe  media  el;ektroniczne  są  zawłaszczone  przez  syjonistyczne  elity

Portret użytkownika Anuradha

Rodak, myślę, że można coś

Rodak, myślę, że można coś takiego napisać choćby tutaj. Podać godzinę i kto chce, może się przyłączyć. Mogę zaproponować coś takiego:
Błogosławię ustanie wszelkich działań wojennych, wszelkiego przejawu fanatyzmu religijnego i działań uwłaczających godności człowieka. Błogosławię Pokój na Ziemi ustanowiony przez wszystkich ludzi dobrej woli. Niech wszystko rozwiąże się w możliwie najlepszy, pożyteczny i zbawczy dla wszystkich i poprawny z Boskiego punktu widzenia sposób. Pobłogosław nasze zamierzenia i Ty Panie, aby stało się to, co najlepsze, zgodnie z Twoim Zamysłem.
I niech wszystko będzie według Twojej Świętej Woli, Panie! AMEN
Dziękuję Ci Panie za wszystko!
Dziękuję! Dziekuję! Dziękuję!
A godzina wydaje mi się taka najbardziej optymalna- 21.00
Co o tym myślicie? Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Walka trwa każdego dnia i

Walka trwa każdego dnia i jest ciężka, dlatego chrześcijaństwo nie cieszy się popularnością. Zapewniam że ciężka praca nad rozwiązaniem problemów duchowych przynosi dobrre rezultaty, praca nad sobą i staranie się by zrozumieć Biblię to jest droga ku Niebu.
 
Poniżej cytat z sesji hipnotycznej porwanej przez UFO:
 
[...]Opowiedzieli mi pewne rzeczy z historii mojej rodziny, a także z mojego dzieciństwa.
Jeden z nich powiedział mi coś, co mnie uderzyło, ponieważ zawsze sądziłam, że kiedy jest się zahipnotyzowanym, można powiedzieć o wszystkim, co się wie. Powiedziałam do siebie: "Po tym wszystkim poddam się hipnozie, aby opowiedzieć o tym, co mi się przytrafiło, żeby nikt nie myślał, że jest stuknięta". Słysząc tę myśl, odrzekł: "Możemy kontrolować nawet to". Odparłam: "W jaki sposób? Nie możecie kontrolować mojej świadomości tam, gdzie jest ona przechowywana". W odpowiedzi usłyszałam: "Możemy pozwolić ludziom pamiętać pewne rzeczy i blokować to, czego nie chcemy, aby pamiętali". Zapytałam zaskoczona: "Nawet pod wpływem hipnozy?" Odrzekł: "O, tak.Zaprogramowaliśmy w tym celu lekarzy, prawników, psychiatrów i programujemy ich na nowe rzeczy". Śledzą każdy nasz krok, co widać było po scenach z mojego dzieciństwa, które mi pokazali – samych najgorszych, nigdy przyjemnych. Na przykład tej, kiedy odcięłam sobie palec. Wiedzieli o tym, że stało się to w czasie jazdy rowerem. Kiedy byłam małą dziewczynką, jechałam na rowerze za moją siostrą i w pewnym momencie palec u nogi wkręcił mi się w szprychy, i został odcięty.[...]Poniżej bardzo ciekawy wykład na temat UFO organizacji swiatowej !
 

Deja Vu ? polskie fatum ? DLACZEGO ?! Ksiadz Natanek MOCNO  
https://www.youtube.com/watch?v=LPOltNn2n14

Znany ufolog Arkadiusz miazga, w swoich niektórych komentarzach zdaje się potwierdzać to wszystko, co wydaje się wyłaniać z całokształtu dziedziny badającej pojawianie się w tym wymiarze bytów UFO. Jakieś siły starają się ukrywać za tym zjawiskiem. Ktoś potężny stoi za ich poczynaniami. Chrześcijaństwo ma w tym wszystkim ogromną rolę do odegrania.

 

Oto kilka cytatów wcześniej wspomnianego, znanego i poważanego ufologa:

 

(...)Zapewne to Pana zaskoczy, ale są takie opisy osobiście dokumentowałem w Gliniku pewne zdarzenie w czasie, którego pojawiła się dziwna postać nie wiem czy modlitwa pomogła, ale jak zaczęła się modlić istota się oddaliła szybko. Słyszałem też o innym zdarzeniu z Wietnamu, nawet szukam materiałów aby taki artykuł napisać, ale brakuje mi ostatnio czasu. Jak wiadomo złe duchy nie lubią modlitwy, więc tutaj z tym może być różnie, acz nie uważam aby za zjawiskiem UFO stał szatan, choć i takie czasami mogą być opinie. (...)Zatem proszę oczekiwać wizyty E.T z głębokiego kosmosu i bratnich uścisków. To, że wszechświat kipi życiem to nic odkrywczego z Pana strony, na pewno istnieje tam jakieś życie, ale jak na razie nie mamy żadnych na to dowodów a tym bardziej jak Pan sugeruje wizyt E.T. Mam wrażenie, że nie do końca Pan rozumie ponieważ to co Pan pisze dobre jest do filmów sf, czyli wiara w ''braci kosmitów'', niestety fakty na temat tego zjawiska są zgoła inne i ciężkie do zaakceptowania dla wielu osób, ponieważ jak wcześniej pisałem burzy im to wykreowany obraz tego zjawiska jak choćby Panu. Ale oczywiście każdy ma prawo do swoich opinii w tej sprawie(...)

 

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

"Opowiedzieli mi pewne rzeczy

"Opowiedzieli mi pewne rzeczy z historii mojej rodziny, a także z mojego dzieciństwa".
szatan i jego "przyboczni" mają bezpośredni dostęp do danych o nas wszystkich. W końcu, ponoć, jest on aktualnym władcą Ziemi i tego co z nią związane. Nie włada tylko naszymi duszami jeśli na to nie pozwolimy świadomie lub nieświadomie.
To co opisujesz a czego sam, prawdopodobnie, doświadczyłem z różnych powodów, nurtowało mnie już od dawna. Dzięki Twojej kompilacji wiedzy, z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę założyć że przeczucia i domysły mnie nie myliły.
Nie ze wszystkim się zgadzam, pewne, szczegółowe  interpretacje mogą nie być właściwe ale obraz ogólny, przedstawiający "obcych" jako element  świata demonicznego i zwiedzenia jest całkowity i zupełny.
Nie zaprzecza to wiedzy o innej  przeszłości ludzkości niż ta  oficjalnie i celowo  nam podsuwana.
Wręcz przeciwnie, na każdym kroku ją potwierdza.
Dzięki za włożony dotychczas trud. Nie ustawaj jeśli będziesz miał dość sił by to kontynuować.

Portret użytkownika Cabaj

Może czas sie juz troche

Może czas sie juz troche "ogarnąć"Jakie przekazy?Te same co dostawała ta z "projektu cheops"?To stare babsko...juz nie pamietam nazwiska...bo i na co.To "cb radio" które jako jedyne odbierało głosy od enki,srenki itp?A potem przyszła garść podobnych cwaniaków co też odbierali na wyższym niz FM.Ta co to głosiła że dostała przekaz na rok 2012-koniec swiata na 100%Jaki dokładny opis tam był...która fala gdzie uderzy i z jaka siłą itd.Następny koniosraj niejaki patryk geryl "przepowiadał"tak samo.I gdzie ta łajza sie teraz schowała???Narobiła w gacie i pewnie siedzi w jednym z tych bunkrów które tak nachalnie chciała sprzedać.Arkadiusz Miazga...nastepny "wydawca"z Ropczyc.Napisał "dzieło"które nikt nie chce kupić...bo i na co komu takie banialuki?Jakies fotki z megnezytowych zakładów co wielki G  na nich widać.Jeżeli to jest Twój(miazga) "wykładnik"z dziedziny ufo no to tylko zostaje "pogratulować"

Portret użytkownika MegaMM

Pomijając niufnośc do tego

Pomijając niufnośc do tego typu obkawien zobaczvie co mówił o III światowej:
 „Mój synu, wasz kraj jest bardzo duży. Granice wschodnie sięgają po tereny, które niegdyś były polskie, to jest Lwów, Tarnopol i Wołyńskie, to są polskie tereny. A dzisiaj upominają się Ukraińcy o te ziemie. Ich kraj jest bliżej Wschodu. Ale te miejsca, gdzieście mieszkali, to są polskie tereny. Przyjdzie czas, że polski naród znowu będzie tam mieszkał. Gdyby tam był polski naród nigdy nie brakowałoby chleba. A dzisiaj brakuje na Wschodzie chleba. Straszna kara wisi nad Wschodem. Ale niech oddadzą serce w Związku Radzieckim, na Ukrainie i wszystkie republiki, wtenczas będzie zwycięstwo. Bo jest niepokój na Wschodzie, w Związku Radzieckim” (nr 97). „W waszym rządzie wkrótce znów będą zmiany, bo nie będzie długo ten rząd, który został wybrany, będzie inny rząd, będzie rząd ten, który powoła Jezus Chrystus i Ja, Matka Boża Królowa”. I następne zdumiewające orędzie: „Chcieli znowu zrobić rewolucję w Rosji i chcieli, aby wróciła komuna. W tym kraju komuna już nie wróci. Tam jest Jezus Chrystus i Ja, Matka Boża. Ten naród zaufał Panu Jezusowi i Matce Bożej. Prezydent chce, aby ten lud, różnych narodowości w Rosji miał pootwierane świątynie. Przekaż, że Gorbaczow musi być chroniony, bo komuniści będą go chcieli zniszczyć. On ten kraj doprowadzi do Pana Jezusa i do Matki Bożej. Ale teraz, kiedy zaufa memu Synowi i Mnie, będzie w tym kraju dobrze. Przekaż, aby wszystkie kraje zachodnie i Polska pomagały, aby dźwignąć ten kraj, bo tam nie ma chleba” (nr 108a). „Przekaż, aby Związek Radziecki czuwał nad Ukrainą. Wojsko ma podlegać Rosji. Mój synu, Ukraina musi mieć dowództwo w Rosji i wtenczas będzie Boży Pokój na całym świecie” (nr 115). „Oni [Ukraina] mają się modlić, aby ich kraj był bogaty. Jeśli nie będą się modlić, ich kraj nie będzie bogaty, a może nastąpić III wojna światowa, bo oni stawiają opór Rosji. Niech będą posłuszni Rosji” (nr 118). Taka kontrowersyjna polityka jeszcze nigdy nie była ogłoszona i popierana przez Pana Jezusa

Portret użytkownika Cabaj

E no widze ze niezły

E no widze ze niezły "strateg"W tym kraju komuna już nie wróci.Ale jak trudno było komuś na to wpaść.Kazdy głupi wie że nie wróci.O następne prosze...powołaja swój rząd ..tu na ziemi...moze to i lepiej bo ten jest do wymiany.Kto sie na to nabierze?Czasem zastanawiam sie który zlepek białka i wody pisze te teksty(objawienia)

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę państwa właściwie to

Proszę państwa właściwie to powinienem napisać, że nalot reptilian mógł być próbką, która miała odwrócić społeczną uwagę od prawdziwej duchowości, wtedy w Polsce taka UFO sytuacja była piorunującą zmianą umysłu społecznego, możliwe że była to zagrywka przeznaczone na określoną reakcję grup społecznych - elit, inteligencji, itp... Jak napisałem w artykule pt.: "Polska szachownica 2015" na Ziemi dzieją się dziwne zdarzenia których nie rozumiemy, a które są KOSMICZNĄ szachownicą, Bóg działa a opozycyjny anioł robi wszystko by coś ugrać dla siebie, pionki się przesuwają na szachownicy, akcja i reakcja, tak jak w polityce ! Właśnie w Polsce ma miejsce akcja kręgów, jedną z teorii "dobrych kosmitów" jest ta, że to coś co się nazywa "kontaktem" Odsyłam do znakomitej książki  "Cosmic Chess Match".

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika cristiano80

To kolejny przykład na

To kolejny przykład na opętanie i kontakt z demonami. Pamiętajmy o tym że Siły Nieczyste także mają ogromną moc, mogą przybrać każdą formę i czynić różne sztuczki. Takie jak uzdrowienia, jasnowidzenia itp. Przypomina mi się historia pewnego chłopczyka z Rosji który został wplątany w podobną gierkę. Jednak bardziej wyrafinowaną. Też potrafił uzdrawiać i miał dar jasnowidzenia. Jednak jego nauki i ostrzeżenia też opierały się głównie na straszeniu i gonieniu ludzi do kościoła, modlitwie, spowiedzi, przyjmowaniu komunii itp. Tak samo jak w tym wypadku nie było mowy o tym byśmy byli dla siebie lepsi, o czynieniu dobrych uczynków każdego dnia. Tylko o modlitwie do różnych dziwnych bożków, spowiadaniu się zboczonemu księdzu ze swoich tajemnic i innych bzdurach. Modlitwa daje niektórym poczucie że zrobiło się coś dobrego kiedy tak na prawdę nie robi się absolutnie nic. Chodzi właśnie o tą bezczynność. Taką samą bzdurą jest odpuszczanie grzechów poprzez spowiedź. Nikt nie ma takiej władzy i każdy odpowie za swoje występki. Jeśli nie w tym to w przyszłym życiu. Cała reszta to tylko zwyczajny marketing. Niestety wielu się na to nabiera.

Portret użytkownika jaa

ci naprawdę dobrzy muszą

ci naprawdę dobrzy muszą szybko umierać bo przecież ten cały świat, jeżeli jest opanowany przez jakichś złych, to tych naprawdę dobrych musiałby siłą rzeczy gnębić dotąd aż albo przestaną być dobrzy albo odejdą z tego świata. Bo przecież byliby dowodem na to, że istnieje inna opcja. Bo przecież samo korzystanie z dorobku tych złych musi u tych dobrych wywoływać odruch niechęci. A jedzenie? Jeżeli produkuje i sprzedaje je ktoś kto jest po stronie tych Ufonautów, to czy ono nie może być czymś nafaszerowane albo skażone już samym tym faktem, kto je produkuje?

Portret użytkownika bluedog7

Tylko czy oby nie za późno bo

Tylko czy oby nie za późno bo to oni najbardziej są narażeni na ataki, mogę tak mówić bo wiem to po sobie. A jeżeli chodzi o polaków to są w bardzo ale to bardzo silnym ucisku okultystycznym i większość tego nie kryje! Bo myślą że już wygrali ale tak się nie stanie! Ale najgorsze jest to że masę niewinnych ludzi może zostać niewolnikami tego złego! Bóg istnieje tylko na tą chwile we wszystkich kościolach modlitwy są kierowane do złego a energia jest pożytkowana na złe dzieła kto tego nie widzi jest ślepy! Wszystko jest odwrócone do góry nogami tak by całkiem wbić sztylet. Wielu ludzi jest zwiedzonych. Nie przechodzcie na złą stronę a ci co przeszli to lepiej niech zawrócą!

Portret użytkownika Anuradha

bludog7, to prawda co

bludog7, to prawda co piszesz, jednak dużo w Polsce jest osób starszych, którzy bardzo duzo przezyli, choć i tym młodszym też dotkliwych przeżyć nie brak, a wszystkimi tymi ludźmi rządzi strach. Boją się, nie chcą przeżywać ponowniw swego cierpienia i swoich bliskich. Trudno im sie dziwić, że modla się w kosciele, bo nie znaja niczego innego. Jak dotrzeć do tych wystraszonych obecnymi wydarzeniami w kraju i na świecie? Kosciół to jedyne dla nich miejsce gdzie moga zwrócić się do Boga. Nie zrozumieli by, gdybyś im powiedział prawdę, że mogą modlić się wszędzie. Tak to wyglada. Kościół od wieków, wszystkich a przynajmniej większą część ludzi trzyma  swymi  dogmatami w strachu i na kolanach. Ponieważ uważąm, wyższość błogosławieństwa nad modlitwą, dlatego zaproponowałam taka formę zwrócenia się do Boga. To jest moje odczucie. Przy błogosławieństwie proszę Stwórcę o wsparcie Jego Wolą mojej woli, którą w tym błogosławieństwie wyrażam. Błogosławieństwo ma moc sprawczą, a nie oczekiwanie na cud jak w modlitwie. Działanie jest właściwsze niz oczekiwanie. Przejawmy swoja dobra wolę w błogosławieństwie.

Portret użytkownika cud słońca=ufo=szatan

1) Maria jest nazwana jako

1) Maria jest nazwana jako „Najświętsza Matka” i posiadająca „Niepokalane Serce”. Mówiąc to, oni nie mają na myśli, że otrzymała ona sprawiedliwość i świętość jaką otrzymują święci poprzez przypisaną sprawiedliwość Chrystusa, ale, że została zachowana od grzechu w każdej postaci poprzez poczęcie w łonie swojej matki bez skazy grzechu pierworodnego. Nigdy Biblia nie nazywa Marii jako bezgrzesznej. Nigdy nie odnosi się do niej jako do posiadającej niepokalane serce. Zamiast tego, Maria odnosi się do Boga jako jej Zbawiciela (Łukasza 1:47). Oznacza to więc, że została ona zrównana z resztą ludzkości, ale Kościół Katolicki utrzymuje, że Maria została zachowana od grzechu poprzez zasługi Chrystusa przez bycie poczętą bez grzechu i żyjąc bezgrzesznym życiem. Ponownie, nigdzie nie jest to nauczane przez Pismo. Zamiast tego Pismo naucza, że jest tylko jeden wyjątek do prawdy, że wszyscy jesteśmy grzesznikami (Rzymian 3:10; 3:23, itp.). Tym jedynym wyjątkiem jest Jezus Chrystus (2 Koryntian 5:21; 1 Piotra 2:22; 1 Jana 3:5).

2)_Siostra Łucja mówi o nabożeństwie do „Niepokalanego Serca” Marii i odmawianiu różańca jako „ostatnie sposoby na ocalenie świata”. Mówi ona również, że nie ma żadnego problemu jaki nie mógłby zostać rozwiązany przez odmawianie Różańca. Nauczania fatimskie mówią, że jest to sposób na zbawienie wielu dusz. Ponownie, nigdzie takie nauczania nie znajdują się w Piśmie. Główną modlitwą Różańca jest „Zdrowaś Maryjo” co powtarzane jest po pięćdziesiąt trzy razy. Pierwsza część jest cytatem z Pisma z przywitania Marii przez anioła: „Zdrowaś Mario, pełna łaski, Pan jest z Tobą, błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony jest owoc twojego łona…” ale druga połowa mówi: „…Święta Mario, Matko Boża, módl się za nami grzesznikami teraz i w godzinę śmierci naszej”. Oprócz dawania Marii tytułu, którego Pismo jej nie daje, jest to prośba skierowana do Marii aby się za nas modliła. W rzeczywistości, katolicy nie tylko widzą Marię jako tę, przez którą przepływają WSZYSTKIE łaski Boga oraz jako tę, która wstawia się u swojego Syna za nas, ale katolicy również kierują modlitwy do niej, aby wyzwoliła ludzi od grzechu, od wojny, itd. Modlitwa papieża Jana Pawła II z wczesnych lat osiemdziesiątych do Marii jest przykładem takiej modlitwy. W modlitwie tej, powtarza on do niej zwrot „wybaw nas” od nuklearnej wojny, głodu, samo-zniszczenia i od niesprawiedliwości.

Czytaj więcej:http://www.gotquestions.org/Polski/objawienia-Marii.html#ixzz3fg0dBGmP

Portret użytkownika Cabaj

Idea spowiedzi usznej

Idea spowiedzi usznej pojawiła się dopiero około IV-V wieku n.e. w środowiskach monastycznych, początkowo w formie zwierzania się przełożonemu zakonu ze swych duchowych zmagań. Grzegorz VII (1073-85), sam zakonnik, próbował wprowadzić ją do kościoła, gdy stał się papieżem. Nakaz spowiedzi usznej wydał jednak dopiero "czwarty sobór laterański w roku 1215", jak podaje katolicki katechizm. 
 
Autorem tego nakazu nie był Jezus, ani apostołowie. Pismo Święte nie zawiera ani jednego przykładu spowiedzi usznej. Mówi o spowiedzi serca, do której nie potrzeba pośrednictwa drugiego człowieka (Ps.51:1-11). Biblia zachęca nas do wyznania grzechów bezpośrednio Bogu, gdyż "każdy, kto w Niego wierzy, przez Jego imię otrzymuje odpuszczenie grzechów" Dz.10:43.
Pobożne baby, dewotci, tercjanie, i tzw. mendy parafialne, lub poprostu gorliwi katolicy, są szczęśliwi, że mogli się wyspowiadać, cieszą się, że Bóg odpóścił im grzechy, że będą mogli teraz iść do komunii, i w konsekwencji... dalej grzeszyć...Jestem pełen podziwu dla metody zwanej spowiedzią. 
To metoda dla skrajnych idiotów. 
Władza, wmówiła im, że mówią do boga, a oni tylko pośredniczą... masakra.

Portret użytkownika Dżolka

Celem nakazu spowiedzi było

Celem nakazu spowiedzi było zmuszenie do zwierzeń, coby władcy tego świata wiedziei, co w głowach ludu ziemniaczanego siedzi. Ubrano to tylko marketingowo w "odpuszczenie grzechów" i produkt gotowy, cieszący się ogromnym powodzeniem. 

Portret użytkownika Xystos

Cale Chrzescijanstwo jest

Cale Chrzescijanstwo jest Kosciolem Pawlowym a wiec nie Chrystusowym

dla wygody zycia nalezy jednak byc przypisanym do ktoregos odgalezienia uznawanego kosciola
Wiara natomiast niemusi byc identyczna z zapisem parafialnym.

Spowiadaj sie bezposrednio do Boga i Ducha Swietego tylko wobec Niego za
grzechy zaluj

Niezapomnij ze Kaplan to tylko czlowiek jak ty sam.

Portret użytkownika Won

Kościołem pawłowym powiadasz?

Kościołem pawłowym powiadasz? Smile No tu to masz troche racji, lemingi już mają tak wyrobione odruchy Pawłowa że na komendę klękają, siadają, wstawają, gęby otwierają... Smile I jeszcze same chcą być tresowane, a potem nafurczone wchodzą na Innemedium i krzyczą że są pod okupacją australijskich pytonów i amazońskich aligatorów z Alfa Draconis Biggrin

Skomentuj