Nagła emigracja ptactwa z Houston możliwą zapowiedzią katastrofy naturalnej

Kategorie: 

Źródło: "I'm The Mockingjay" Youtube

20 stycznia 2017 roku, tysiące ptaków dosłownie uciekało z terenu amerykańskiego miasta Houston w stanie Texas. Zdarzenie to było o tyle ciekawe, że zdaniem niektórych może być zapowiedzią jakiejś katastrofy naturalnej, która nadciąga nad Stany Zjednoczone.

 

Dobrze wiadomo, że w przypadku tego typu zjawisk, to właśnie zwierzęta są pierwszym sygnałem. Instynktownie wyczuwają one zagrożenie, które biorąc pod uwage skale nagłej emigracji ptactwa może być doprawdy ogromne. Ptaki poruszały się w zdezorganizowaniej formacji, a część z nich uderzała nawet w samochody jadące po autostradzie.

Nijak nie uświadczymy tutaj piękna ptasich kluczy widywanych w Polsce późną jesienią. To co zdarzyło się w Teksasie to nieuzasadniony atak paniki, który musiał mieć przecież jakiś powód. Jedni upatrują się tutaj znaku matki natury, jeszcze inni testów nowej broni, a dla niektórych jest to poprostu oszustwo. Prawda jest jednak taka, że nie mamy pojęcia co spowodowało takie zachowanie ptactwa i nic nie wskazuje na to byśmy mieli się o tym przekonać.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Orion

Proponuje sprawdzić Aktywny

Proponuje sprawdzić Aktywny Wulkan na Jukatanie...Jak nam wiadomo Wulkan nie tylko wybucha nie tylko wyrzuca Lawe i popiół itp Ale i jego wybuch może wywołać fale tsunami która może uderzyć w wybrzeże Houston...;P Ale jak widać na filmiku z tymi ptakami pogoda jest nie tęga i czasem w taką pogode ptaki fiksa dostają bez powodu;P

Portret użytkownika Apotem

Ratować się, kto może! A kto

Ratować się, kto może! A kto nie może, poleca przepyszne naleśniki babci Krysi. Ostatnio byłem na zakupach i szukałem jakiegoś sosu do spaghetti. Szukałem jakieś 20 minut i nie mogłem znaleźć tego, co lubię. No i nie znalazłem i kupiłem tylko kilo ryżu, bo już się skończył.

Portret użytkownika a

To w co wierzysz to jest

To w co wierzysz to jest największe oszustwo. Moherowy beret i wiara w watykański biznes. Watykan sprzedaje coś czego nikt nie widział i tak za to zapłacił. Cabaj idź się pomodlić o lepszy rozum do jezusa. Wszyscy  oszukują a ty prawde powiadasz ? Watykańskiopłacony . Ktoś, nie napiszękto

 

Skomentuj