Nagranie niezidentyfikowanego obiektu nad Holandią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Nietypowej obserwacji dokonał mieszkaniec miejscowości Maasluis w Holandii. Na nagraniu wykonanym kamerą wideo widać bardzo wyraźnie niezwykły obiekt, który przez chwilę w zawisie pozostaje w okolicy miasta.

 

Według świadków obiekt był koloru niebieskiego. Nie słyszano, aby obiekt wydawał jakikolwiek dźwięk. Po chwili obserwacji obiekt zniknął w chmurach.

 

Na podstawie tego nagrania trudno jest wyrokować, czy to z czym mamy tutaj do czynienia to wytwór pozaziemski czy wręcz przeciwnie. Trzeba przyznać, że w niektórych ujęciach obiekt jest dosyć ostry co jest niezwykłe w przypadku obserwacji tego typu.

[ibimage==21137==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W dzisiejszych czasach tego typu niezwykły niezidentyfikowany obiekt może być przede wszystkim bezzałogowym dronem, a dopiero po wykluczeniu takiej możliwości możemy mówić o UFO w klasycznym tego słowa znaczeniu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika toxic

Holandia, Amsterdam,

Holandia, Amsterdam, powiadacie...
qrczę, coś w tym jest! Jak bywałem drzewiej w Amsterdamie to też widywaliśmy takie sztuki. Mało tego, nie wiem gdzie lądowali, ale bezczelnie przechadzali się pomiędzy normalsami. Coś jednak było nie halo z ich kamuflażem, nie dopracowali technologii chyba, bo można było ich poznać z daleka po wielkich czerwonych gałach. Nie byli szkodliwi. Nie miałem niestety wtedy żadnego HD, fullHD i 4k, wtedy kręciliśmy tylko THC, takie czasy były, nie-stety...

Czasem było ich tyle, że ulegaliśmy i też sie kamuflowaliśmy, ale już nie pamiętam jak uzyskiwaliśmy efekt czerwonych oczu, dziury w pamięci... Chyba trzeba bylo wciągnąć powietrze i potrzymać trochę - teraz juz tak nie potrafię

Portret użytkownika Q...

Fakt, mało ale to z powodu

Fakt, mało ale to z powodu niezażywania takich mózgotrzepów. Dobrze że o tym  wspomniałeś. Są u nas "politycy"- masoni którzy propagują legalizację  odmóżdżaczy nazywając je "miękkimi". Niech się sami najpierw nafaszerują tym świństwem, przed kamerami i pokażą jak ich to "wyzwala"!. 

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

on ma rację, ja wiem, też

on ma rację, ja wiem, też widziałem thc w amsterdamie, lata po niebie, w płucu moim też lata, wszędzie lata, jeszcze jest inny czarny satelita i miejscowi nazywają go psylocybem., ten jest mocniejszy szybciej lata i dłużej.

Strony

Skomentuj