Nagranie niezidentyfikowanego obiektu nad Holandią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Nietypowej obserwacji dokonał mieszkaniec miejscowości Maasluis w Holandii. Na nagraniu wykonanym kamerą wideo widać bardzo wyraźnie niezwykły obiekt, który przez chwilę w zawisie pozostaje w okolicy miasta.

 

Według świadków obiekt był koloru niebieskiego. Nie słyszano, aby obiekt wydawał jakikolwiek dźwięk. Po chwili obserwacji obiekt zniknął w chmurach.

 

Na podstawie tego nagrania trudno jest wyrokować, czy to z czym mamy tutaj do czynienia to wytwór pozaziemski czy wręcz przeciwnie. Trzeba przyznać, że w niektórych ujęciach obiekt jest dosyć ostry co jest niezwykłe w przypadku obserwacji tego typu.

W dzisiejszych czasach tego typu niezwykły niezidentyfikowany obiekt może być przede wszystkim bezzałogowym dronem, a dopiero po wykluczeniu takiej możliwości możemy mówić o UFO w klasycznym tego słowa znaczeniu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika toxic

Holandia, Amsterdam,

Holandia, Amsterdam, powiadacie...
qrczę, coś w tym jest! Jak bywałem drzewiej w Amsterdamie to też widywaliśmy takie sztuki. Mało tego, nie wiem gdzie lądowali, ale bezczelnie przechadzali się pomiędzy normalsami. Coś jednak było nie halo z ich kamuflażem, nie dopracowali technologii chyba, bo można było ich poznać z daleka po wielkich czerwonych gałach. Nie byli szkodliwi. Nie miałem niestety wtedy żadnego HD, fullHD i 4k, wtedy kręciliśmy tylko THC, takie czasy były, nie-stety...

Czasem było ich tyle, że ulegaliśmy i też sie kamuflowaliśmy, ale już nie pamiętam jak uzyskiwaliśmy efekt czerwonych oczu, dziury w pamięci... Chyba trzeba bylo wciągnąć powietrze i potrzymać trochę - teraz juz tak nie potrafię

Portret użytkownika Q...

Fakt, mało ale to z powodu

Fakt, mało ale to z powodu niezażywania takich mózgotrzepów. Dobrze że o tym  wspomniałeś. Są u nas "politycy"- masoni którzy propagują legalizację  odmóżdżaczy nazywając je "miękkimi". Niech się sami najpierw nafaszerują tym świństwem, przed kamerami i pokażą jak ich to "wyzwala"!. 

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

on ma rację, ja wiem, też

on ma rację, ja wiem, też widziałem thc w amsterdamie, lata po niebie, w płucu moim też lata, wszędzie lata, jeszcze jest inny czarny satelita i miejscowi nazywają go psylocybem., ten jest mocniejszy szybciej lata i dłużej.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Io600

Sugerujesz, że Noe pochodził

Sugerujesz, że Noe pochodził z Marsa, a opowieść o nim jest opowieścią o ucieczce pewnej cywilizacji z planety pogrącżonej w katastrofalnej powodzi, na planetę przygotowywaną na zamieszkanie? To cekawy pomysł proponujesz. W sumie zgodzę się z tobą, że ta opowieść miałaby wtedy więcej sensu, a nawet będę jeszcze bardziej kontrowersyjny i dodam, że Noe nie był człowiekiem. Człowieki były zapakowane do arki, a Noe poleciał dalej odlatując z Ziemi w ch... czasu temu. I tak oto Marsjanie żyją na Ziemi po dziś dzień, niszcząc kolejną planetę, zaraza jedna. A potem były już tylko następne przeciekawe historie gatunku ludzkiego, nacechowane agresją, nienawiścią i zbrodnią. Historia wojen, historia mordu... a przepraszam, rozwoju cywilizacji Smile Och, czyżby zwierzęta z Arki zachowywały się jak lwy w Afryce? Wcale nie. Przecież nikt nie stara się zagryźć drugiego, innej ideologii, religii, punktu widzenia, firmy, instytucji, państwa, utorować sobie drogi do pieniędzy, władzy, sławy, żeby móc przetrwać. Nie nie, takie porównanie człowieka do zwierzęcia jest wykluczone. Ja tu nie widzę żadnego podobieństwa.

Portret użytkownika RH+

przecież to nie on robi z

przecież to nie on robi z siebie debila,
[wycięte]
 
Zibi... z tymi twarzami wszędzie, może poznaj się bliżej z Homo sapiensem i będziecie widzieć wszędzie długie czaszki z twarzami.
A tak poważnie- są specjaliści, egzorcyści, lekarze, psychologowie, księdze, nawet eutanorzy - pomóż sobie, chłopie, albo poproś o pomoc. Coś się z tym da zrobić...
 
 

Portret użytkownika zibi1973

Chcesz lepiej widzieć to

Chcesz lepiej widzieć to przesuń do tyłu  ekran może do pozycji leżącej nie wyrwij zawiasów oczywiście jak używasz laptopa a jak zwykły monitor to byś musiał odchylić do tyłu,jak w dzień będziesz patrzał to zasłoń roletę to lepiej widać,będzie wyglądało jak byś widział duchy bez obaw to hologram nie którzy mają mocniejszy a inni słabszy gdyby ten holender miał lepszą kamerę lepiej było by widać pozdrawiam                                                                                      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72757452305f9244.html

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli chcecie wiedzieć co

Jeżeli chcecie wiedzieć co się dzieje i znacie angielski to polecam jedną z najnowszych audycji dobrze poinformowanych ludzi, specjalistów od ukrywanych informacji, w tym i o ufo !
Posłuchajcie od  1godz, 40 min i 17 sek. , POLECAM jest tam mowa o obcym genie który ma być wszczepiony ludziom w odpowiednim czasie... i wiele innych bardzo ciekawych rzeczy jak istoty wielkoczaszkowe z Ameryki południowej..., prawdopodobnie ktoś tam "odbiera dziś telefon" o którym pisałem w ostatnim tekscie na innymedium.
Published on Apr 10, 2014
 
https://www.youtube.com/watch?v=rsvrROtV21E
 
Zdjęcie poniżej to mumia w której pozostawiono narzędzia, zostawili je popotopowi tzw. Egipcjanie, W starożytnym "Egipcie" wierzono, że będzie na koniec czasów zmartwych wstanie ciał ! Że Super Byt zmaterializuje lub wskrzesie w inny sposób nasze ciała ! O tym pisałem trochę we wpisie na moim blogu i na innymmedium..., zmartwych wstanie, które ma być takze u chrześcijan, zresztą prawdopodobnie na całej kuli ziemskiej. Teoretycznie wszystko jest energią i informacją, jesteśmy informacją, więc wszystko jest gdzieś zapisywane ! Gdzieś w innym wymiarze lub w samej materii, która ma nieskończoną pojemność rejestracji !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Xystos

od ponad 300 latach spokoju

od ponad 300 latach spokoju tetrady w pierwszej polowie XX stulecia-pierwsze poczworne w kwietniu 2014 roku,za ok.poltora roku bedzie czwarte.

pozatem wszelkiego rodzaju UFO , nieznane zwierzeta pojawiaja sie z nikad
erupcje wulkanow i trzesienia ziemi ktorych intensywnosci dotychczas niebylo
od czasu gdy zaczeto pisac kroniki

zdziczenie ludzi-zachowania takie jakich jeszcze sto lat temu bylo b.niewiele
byly incedytoralne

masowe wymieranie zwierzat morskich i ladowych

sto lat to dlugo w zyciu czlowieka,w kosmicznym czasie liczac = 1na milisekunda

trzeba byc bardzo labilnym by niezauwazyc ze w waznych czasach zyjemy
w czasach ostatnich ?

czlowieku nawet jesli jestes niewierzacy to zmien swe zachowanie na lepsze
to niebedzie bolalo i z åpewnoscia Ci niezaszkodzi

nasze codzienne zachowania sa najlepsza modlitwa

Pozdrawiam

H.Xystos

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

To fałszywka. W ostatnim

To fałszywka. W ostatnim ujęciu animator nie nadążył za ruchem kamery i obiekt cofa się wraz z obrazem tła. Widać to na zwolnionym kadrze. Wiem ze łatwiej uwierzyć w UFO ale tego typu "dowodów" jest pełno w sieci!.  Wiem też jak trudno jest ograniczyć  wysoki współczynnik naiwności i nie zostać jednocześnie posądzonym o efekt wyparcia. Ludzie chcą wierzyć więc "łykają wszystko jak młode rekiny!".

Portret użytkownika Fanka1

Jeśli z lat wcześniejszych od

Jeśli z lat wcześniejszych od nastania Hitlera jest "pełno w sieci" filmów z UFO, to zapodaj jakiś link... obejrzę. Ja znalazłam ten jeden japoński z filmem. Ale mi chyba nie powiesz, że wszystkie fotografie z UFO z 19-go wieku są fałszywkami. A co jeszcze lepsze... że MASONI o UFO NIE WIEDZIELI. Otóź ONI wiedzieli, wiedzieli i to dokładnie. Dałam link do litografii masońskiej z 1866 roku, znajduje się ona w muzeum i nie jest lipą. UFO jest z nami cały czas.

Portret użytkownika Q...

A co mam  ci "zapodawać"?.  

A co mam  ci "zapodawać"?.   Widoczne "UFO" jest nieprawdziwe. Wprawne oko, znające możliwości animacji komputerowej  i obyte z nią, wyłapie to bez trudu.

O tym pisałem a nie o ew. autentyczności starego japońskiego filmu który zmanipulowano.  Nie znam historii japońskiej kinematografii i nie pozuję tu na jej znawcę. 
Nigdy nie zaprzeczałem zjawisku UFO czymkolwiek ono jest (uważam że to głównie, z pewnymi wyjątkami, zjawisko demoniczne).

Powtarzam, po raz kolejny, że sam to widziałem i wiem  że  ludzie mogą to prawdziwie widzieć a nawet nagrywać swoim sprzętem wideo.  Wiem również że w sieci jest ogromna masa kłamstwa/ celowej dezinformacji i zwykłej ludzkiej "twórczości" by na tym np. zarabiać (jest taka opcja na YT).

Od paru lat jesteśmy poddawani szczególnemu praniu mózgów a wszelcy "demaskatorzy"/ "ujawniacze" świadomie, jako agenci, lub naiwnie i w głębokim przekonaniu realizują to na co im współczesna masoneria  pozwala w ramach realizacji planów lucyfera.
 
 Owo  "UFO" z litografii... to co bierzesz za "pojazd  latający" to w istocie Słońce przesłonięte chmurami czyli tzw. "Czarne Słońce", symbol planety Saturn i szatana - w tym kontekście jest to przeniesienie prawdziwej wiedzy z przeszłości jaką posiadali dawni ludzie.
Bardzo szerokiej wiedzy której im się dziś oficjalnie odmawia ale która np. została alegorycznie opisana jako wydarzenia przy "budowie Wieży Babel"!.  
Planeta Saturn ma na swoim północnym biegunie (co wiemy od około dekady dzięki sondzie "Cassini") jak się wydaje sztucznie generowany układ huraganów okołobiegunowych w kształcie HEKSAGONU który jest opisaniem sześcioramiennej gwiazdy lub sześcianu, zależy jak na to spojrzeć!.
W astrologii  Saturn był od "zawsze" przypisywany Izraelitom!.  
Do przesłoniętego chmurami Słońca prowadzi "Drabina Jakubowa" będąca symbolem wzięcia kogoś do nieba żywcem za czystość już za życia i więź z Bogiem!.
W tym wypadku  jest ona symbolem więzi masonów z szatanem!.

Symbolikę której nie znasz, nie rozumiesz i nie kwapisz się poznać, opisujesz zgodnie z zaimplementowanym ci wzorcem postrzegania rzeczywistości. To jest właśnie to "szczególne pranie mózgów" o którym wspomniałem wcześniej!.

Stajesz się przez to, jak wielu innych, gorącą orędowniczką "prawd" objawionych przez wyskakujących z kapelusza emerytowanych żołnierzy czy "miłujących prawdę" astronautów itd., itp. .
Owszem przeszłość ludzkości jest inna niż się oficjalnie pokazuje i w morzu kłamstw przebijają się informacje prawdziwe ale jest ich zdecydowanie mniej niż bezwartościowej, dezinformacyjnej papki medialnej.

Po prostu nie uświadamiasz sobie jeszcze z czym masz naprawdę do czynienia bo jest Ci obce rzeczywiste znaczenie dostrzeganej symboliki!.  

Dzięki swojemu "ojcu" który steruje ich poczynaniami, masoni  robią prawdziwy użytek z posiadanej wiedzy, niestety na rzecz zła i destrukcji ludzkości.

Nam podsuwają w myśl owych instrukcji kłamstwa i ukierunkowują nasze myślenie na pożądane dla siebie tory by nami łatwo manipulować i byśmy stracili wiarę!. 
 
Jeszcze maksymalnie dekada, może dwie i chrześcijaństwo zostanie uznane, jak na początku swojej drogi, za "nielegalne i przestępcze".
Nosi to nazwę "Czasu Ucisku". Zapowiedziano to i staje się pomału, na naszych oczach.
 
 
 
 
 

Portret użytkownika pasjonat

Zdjecia z fazy "camera

Zdjecia z fazy "camera obscura" (od ok. 1850)mialy sporo roznego rodzaju przepalen i aretefaktow wynikajacych np z niejednolitego skadu chemicznego negatywu,  Przewaznie były to czarne plamy z zielono fioletowymi obwodkami. Wszelkie nieszczelnosci w korpusie i tubusie powodowaly roznego rodzalu linie badz elipsy, co dodawalo w tamtych czasach smaczku fotografii, do dzis tak zostalo jak widac po Fance.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Fanka1

Q... pozdrawiam Cię i

Q... pozdrawiam Cię i napiszę, że po przeczytaniu całości Twojej wypowiedzi, nasze poglądy są bardziej podobne, niż myślisz, szczególnie co do chrześcijaństwa i charakteru ufonautów. Wiem też, że jest dezinformacja wszelkiego rodzaju a istoty rzeczywistości, w tym wielowymiarowości również nie pojmiemy naszymi zmysłami. 

Portret użytkownika pasjonat

No to czekam na pokazanie mi

No to czekam na pokazanie mi gdzie jest wyrzut spalin Wink takie zawisniecie jest paliwochlonne co objawia sie ( np w przypadku Harriera) slupem spalin z dyszy obrotowej. Tylko nie piszcie o antygrawitacji w tej maszynie ;]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika mlodyrob

Samolot ten jest hybrydą

Samolot ten jest hybrydą myśliwca i bombowca: klasyfikowany jest do myśliwców klasy Stealt (niewykrywalnych dla radaru), ale jest używany także do nalotów na cele naziemne. Jako myśliwiec często stanowi eskortę dla bombowców B-2. Załoga samolotu składa się oczywiście z samego pilota. Prototyp myśliwca F-117 był oblatywany już w połowie 1981 roku. W samolocie położono maksymalny nacisk na zlikwidowanie czynników mogących przyczynić się do wykrycia go przez radar: hałas zredukowano poprzez zastosowanie schłodzenia powietrza wylotowego, przechodzącego przez bardzo wąskie dysze a także rezygnując z dopalaczy. Przy redukcji sygnałów wychodzących z samolotu posunięto się do całkowitej rezygnacji z tradycyjnego radaru, który zastąpiono zestawem składającym się z kamery termowizyjnej, oświetlacza laserowego, GPS, radiowysokościomierza i innych podzespołów. Z zewnątrz samolot (głownym budulcem kadłuba są stopy aluminium) pokryty jest setkami specjalnych paneli, które poza niezwykłym wyglądem zapewniają całkowite rozproszenie promieni radaru. Przed wykryciem w podczerwieni (detektor temperatury) maszynę zabezpiecza system rozpraszania gorących gazów wylotowych, które są rozpraszane po powierzchni skrzydła. Albo cos z tej listy tez sie nada http://technowinki.onet.pl/militaria/najbardziej-tajne-samoloty-na-swiecie/2xpv3 A jak ktos umiesci film w super jakosci to nie bedzie gdybania tylko klaskanie. 

Portret użytkownika pasjonat

Jak bys nie kombinowal dalej

Jak bys nie kombinowal dalej jestes w martwym punkcie ;]
Spaliny jak zimne by niebyly dalej sa mieszanina chemiczna dyfuzujaca z powietrzem, schodzone w zaden sposob nie traca koloru (szarego/czarnego) Technologia schladzania spalin z USA znana jest z czolgow rosyjskich ktore jako pierwsze zastosowaly krzywke S jako absorber ciepla co znacznie utrudnilo wykrycie jest z odleglosci kamera termowizyjna - ale nie uniemozliwilo tego. Jakbys nie odprowadzil ciepla, cieplo musi sie rozejsc w materiale wiec ten material (czy to skrzydlo czy to konstrukcja) jest nadal widoczny dla podczerwieni. Widac jak byk dysze wylotowe (dzis pokryte siatka pochlaniacza) spaliny dalej wylatuja bezposrednio z silnika ciezko wiec je schlodzic nie tracac ciagu. Tyle z fizyki.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Q...

F-117 już nie latają. I nie

F-117 już nie latają. I nie mają możliwości wykonania zawisu (roztrzęsiony, nieostry obraz i prawdopodobnie mała prędkość kątowa względem obserwatora co odbieramy jako "zawis"). To fUFO. Obstawiam dobrze spreparowany (spłaszczony od spodu na lekkim stelażu z listewek) balon z czarnej folii.

Skomentuj