Nagranie obcego z Roswell zostało opublikowane w sieci przez portal „Uncensored”

Kategorie: 

Źródło: Uncensored

Intrygujący, 36-sekundowy klip wideo, na którym widać ciało obcego transportowane do hangaru wojskowego i badanie go przez jednostki wojskowe Stanów Zjednoczonych, został opublikowany przez portal „Uncensored”.

Film pokazuje nie tylko martwego obcego, (prawdopodobnie ofiarę incydentu w Roswell) ale również hangar, do którego jest transportowane ciało. Szczegóły na nagraniu świadczą o tym, że pochodzi ono z późnych lat 40 XX wieku.

Dziennikarze pracujący w „Uncensored” opisują  nagranie jako „niesamowicie interesujące” oraz co ważniejsze „autentyczne”. Oczywiście, druga z tych tez może być poddana w wątpliwość, ponieważ nadal nie wiadomo jak redakcja weszła w posiadanie nagrania. Obecnie klip znajduje się na portalu YouTube gdzie wywołał falę krytyki i fascynacji ze strony internautów.

Is This The Real Roswell Alien Footage?

W ramach przypomnienia, warto pamiętać, że zdarzenie z Rosewell miało miejsce 24 czerwca 1947 roku. Wtedy to, w pobliżu miasta Roswell, w Nowym Meksyku rozbił się jakiś niezidentyfikowany obiekt latający. Do tej pory w kulturze masowej funkcjonują kompletnie sprzeczne wersje tego zdarzenia, które stanowiły podstawę kilkudziesięciu książek i nieoficjalnych dochodzeń, a także niezliczonej liczby programów telewizyjnych i filmów.

Przypadek z Roswell jest szczególny, głównie dlatego, że początkowo strona rządowa przyznawała, że wrak pojazdu odnalezionego na pustyni jest pojazdem UFO. Dopiero potem, służby rządowe doprowadziły do rozprzestrzenienia się pogłoski o tym, że był to balon meteorologiczny co zdaniem teoretyków spiskowych, miało ukryć prawdę na ten temat. Czy jednak oznacza to, że upublicznione przez Uncensored materiały rzeczywiście stanowią pamiątkę tamtych wydarzeń? Czy może raczej jest to próba zwrócenia na siebię uwagi, lub co gorsza zakłamania przeszłych zdarzeń w celu ostatecznego ukrycia prawdy na ich temat?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zostałem potępiony

niech będzie  błogosłwaiony

niech będzie  błogosłwaiony bóg, kałowcożerne jahve za ewangelie, w której miliony przegranych nie winnych zadnego zła ludzi spędzą wiecznośc w piekle. Chwalmy pana żrącego kał diabłów ojca jezusa kałowcozernego i maryji zawsze chetnej na żarcie kału diabłów i świetych jego tak samo żrących kał

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj