Nagrano kolejnego "Slender mana", który podgląda ludzi w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mit o istocie zwanej "Slender man" rozprzestrzenia się już przez jakiś czas. Ma to być niewiadomego pochodzenia humanoidalna istota o ekstremalnie długich kończynach. Stworzenie takie w połowie lipca bieżącego roku wypatrzyli mieszkańcy meksykańskiego miasteczka Nuevo Laredo.

 

Powstało też nagranie wideo przedstawiające istotę odpowiadającą wyobrażeniu "slender mana", która znajduje się na dachu domu, tak jakby obserwowała ludzką rodzinę. Zaskakujące jest to, że do obserwacji doszło w ciągu dnia i dlatego nagranie jest bardzo dobrej jakości. Autor twierdzi, że usłyszał dziwny dźwięk, który przykuł jego uwagę. W rezultacie powstało nagranie przedstawiające dziwaczne humanoidalne stworzenie.

 

Nie ma innej możliwości i albo jest to dowód na istnienie takich niezwykłych stworzeń, albo ktoś zrobił sobie żarty bawiąc się możliwościami dzisiejszej grafiki komputerowej. Jeśli uznamy, że nie jest to CGI, to niewątpliwie obserwacja ta wymaga wyjaśnień. Nie wiadomo na przykład dlaczego rzekomy "slender man" jest nagi. Pytań jest jednak zdecydowanie więcej niż odpowiedzi.

 

Meksyk jest obecnie krajem, w którym dochodzi do największej ilości obserwacji zjawisk paranormalnych, w tym UFO. Nikt nie wie dlaczego utrzymuje się taki stan rzeczy. Niektórzy badacze sugerują, że jakiś związek z tym muszą mieć meksykańskie wulkany, w okolicy których bardzo często widuje się obiekty wylatujące lub wlatujące bezpośrednio do kraterów wulkanów takich jak Popocatepetl czy Colima.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

To są ufonauci ! Albo

To są ufonauci ! Albo rozważmy tu sprawę nagonki na rzeczowe badania UFO. Wszakże nawet Biblia nas ostrzega że Ziemia znajduje się we władaniu Szatana i jego diabłów. Nazwą zaś "Szatan", "diabły", czy "upadłe anioły" w bibilijnych czasach nazywano te same istoty które dzisiaj nazywane są "UFOnautami", zaś których zionące ogniem maszyny nazywamy teraz "wehikułami UFO". Jeśli zaś Ziemia jest we władaniu owych szatańskich istot aż przez tysiące lat, wówczas praktycznie to oznacza, że istoty te wcale nie mogą być przez nas rozpoznawane z powodu ich identyczności do ludzi. Ponadto oznacza to także iż faktycznie to istoty te żyją pośród nas, zajmują prominentne stanowiska w naszej cywilizacji, oraz umiejętnie używają całej swojej inteligencji a także całej maszyny propagandowej jaką zarządzają, przeciwko tym co starają się zdemaskować ich obecność na Ziemi. Ci więc ludzie którzy przyłączają się do obecnej nagonki na rzeczowych badaczy UFO faktycznie popierają czynem dalsze utrzymywanie Ziemi w mocy owych szatańskich istot. To zaś oznacza nadejście dla ludzi jeszcze większej ilości zamęczania i cierpień, więcej wojen i terroryzmu, większego zniewalanie człowieka, itd., itp. Jest więc wysoce nieprzezorne dalsze pozwalanie aby ktokolwiek kontynuował dotychczasową nagonkę na rzeczowych badaczy UFO. To tak jakbyśmy pozwalali aby w sąsiednim domu sekretnie zamieszkiwał znany morderca który skrycie nocami wdziera się także i do naszej sypialni, zaś my siedzielibyśmy cicho i nic nie czynilibyśmy aby go się pozbyć, a nawet plujemy na detektywa który stara się wyśledzić tego mordercę.
       Powyższe rozważania z niniejszego punktu przytaczam dla konkretnego powodu. Chcę bowiem nimi napomnieć ludzi do zrozumienia jednej bardzo istotnej prawdy. Mianowicie, fakt że w jakiejś sprawie natychmiast nie widać skutków pociąganych określoną przyczyną wcale nie oznacza że skutki takie wcale nie istnieją. Innymi słowy, prawdziwe życie wcale nie jest jak telewizja czy gry komputerowe. Jeśli w prawdziwym życiu dzisiaj nabroimy, skutki tego nabrojenia mogą nas uderzyć dopiero za kilkadziesiąt lat - kiedy tego zupełnie nie będziemy się spodziewali. Oberwiemy wtedy wcale nawet nie wiedząc co nas uderzyło. Dlatego nawet jeśli wiele rzeczy możemy czynić, nie zawsze owo czynienie jest przezorne ani mądre. A przezornym i mądrym warto jednak w życiu być choćby tylko po to aby zaoszczędzić sobie i innym bliźnim wiele bólu i cierpnienia w późniejszych czasach.
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Majcher

Powiem wam jedno, a jak

Powiem wam jedno, a jak chcecie możecie nie wierzyć. Ponad 25 lat temu na obozie przysposobienia obronnego na którym byłem, widziano podobną istotę. Kilku uczestników było tak śmiertelnie przerażonych że aż do końca obozu bali się wejść do lasu i w góry. Rysunki jakie wykonało kilkoro z nich przedstawiały bardzo podobną istotę. Było to na Dolnym Śląsku w okolicy Boguszowa- Gorce

Portret użytkownika Homo sapiens

Zacytuję słowa, które

Zacytuję słowa, które świadczą o działalności, którą chcą ukryć UFO istoty: (...)Europa jaką znamy z podręczników propagandy edukacyjnej 20 i 21 wieku jest przeszłością albo w ogóle nie istnieje. Kulturalno społeczna sytuacja USA wraz z tzw. 'euro kołchozem' zakończyła swój 'rozwój' na zbieraninie multi-kulti. Stoi na progu rewolucji, a nawet wojny ideologiczno duchowej, sterowana coraz bardziej przez UFO wyznawców - masonerię (UFO-sonów), inspirowaną duchowo z innego wymiaru, jest zagrożeniem dla siebie i świata. Włodarze Europy oraz USA to "ludzie" uwikłani w religię ufonautyczną. Nie ma w tej kwestii wątpliwości nikt kto się trochę poważniej zainteresował organizacjami cyrkla i kielni ! W rezultacie ich własnego zagubienia osiągnęli jeden cel, a mianowicie niszczenie wszystkiego (w tym i Polski !) co się nie zgadza z ich doktryną "nowoczesnego porządku (GMO)" !(...)
 
Cytat pochodzi z tej strony i są tam dowody na poparcie tych tez !
http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html
Dodatkowo: (...)Prawosławna Rosja, odradzająca się chrześcijańsko opiera się UFO ideologii oraz działaniom ich tajnych organizacji, dlatego jest celem ataków międzynarodowego bractwa ufonautycznego.(...)
 
Tajny plan zniszczenia Polski i świata
 https://www.youtube.com/watch?v=Mdc96v0Lugc
 
UFO masoni chca zniszczyć opornych
https://www.youtube.com/watch?v=VBzN0DTKp6k
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Po 1. Takie modele do gier to

Po 1. Takie modele do gier to się robiło mając 13 lat i poraz 1 mając w rękach 3dsmaxa Biggrin
Po 2. Slenderman to miejska legenda wymyslona przez użytkownika Reddita na konkurs.
Tyle w temacie

PS. Nie wierze w żaden film z Brazylii, wystarczy chwilę z nimi pograć w dowolne mmo i się przekonać, że ich kultura, postawa moralna itd to dosłownie inny wymiar.

Portret użytkownika zielonawyspa

To są właśnie diabły czyli

To są właśnie diabły czyli ufonauci ! "Nawet gdyby założyć że ekonomiści zupełnie nie wiedzą co czynią, ciągle przez prosty przypadek i zwykły rachunek prawdopodobieństwa około połowy ich decyzji powinna być poprawna. Jeśli zaś założyć, że jednak wiedzą co czynią, wówczas ekonomia na Ziemi powinna nieustannie się poprawiać. Tymczasem rzeczywistość jest taka, że od jakiejś połowy lat 1970-tych, sytuacja ekonomiczna na Ziemi szybko i systematycznie się pogarsza. Utrzymanie pracy i zarobku staje się coraz trudniejsze. Rośnie liczba bezrobotnych. Powiększa się niepewność przyszłości. Ludzie są coraz bardziej zadłużeni i coraz otwarciej uciskani. Taka sytuacja po prostu nie byłaby możliwa, gdyby nasza planeta nie była skrycie okupowana przez jakieś szatańskie istoty, którym ogromnie zależy aby utrzymywać ludzi w nieustannym zniewoleniu i strachu, oraz aby uniemożliwiać im działanie dla dobra całej ludzkości. Na fakt, że poza zdarzeniami ekonomicznymi faktycznie ukrywają się niewidzialni prześladowcy ludzkości, najwyraźniej wskazują moje własne losy przepełnione nieustannymi utratami pracy oraz systematycznym uniemożliwianiem mi prowadzenia badań naukowych nad tematami które mnie pasjonują i służą dla dobra ludzkości (np. w Nowej Zelandii zostałem usunięty z pracy aż przez trzech kolejnych pracodawców pod rząd). Losy te opisane są relatywnie dokładnie na dwóch stronach internetowych, mianowicie na o mnie, oraz poszukuję pracy.
Systematyczne blokowanie wynalazków na Ziemi oraz mordowanie i prześladowanie wynalazców:
       Symulowanie okupujących nas UFOnautów jest tak dokonywane aby wygladało jakby owym UFOnautom ogromnie zależało iż ludzkość NIE rozwijała się technicznie. W celu więc zablokowania naszego rozwoju UFOnauci ci jakoby stosują cały szereg najróżniejszych "tricków", począwszy od systematycznego mordowania twórczych ludzi na Ziemi, poprzez zmuszanie ludzkości aby wszelkie przełomowe wynalazki wynajdowane musiały być aż kilkakrotnie zanim zdołają się upowszechnić wśród ludzi, a skończywszy na "zamykaniu" przełomowych wynalazków i uniemożliwianiu im wejścia do produkcji. Manifestacjom owego blokowania postępu na Ziemi, zwanym przekleństwem wynalazców, poświęciłem aż kilka stron internetowych, przykładowo patrz punkt #G1 totaliztycznej strony eco_cars_pl.htm, punkt #K3 strony fe_cell_pl.htm, oraz cała strona o Aleksanderze Możajskim i o Nowej Zelandii. Wymowa tego blokowania jest bardzo szokująca - cywilizacja która nie jest skrycie okupowana (tak jak nasza) nie ma prawa prześladować swoich najbardziej twórczych ludzi na tyle szatańskich sposobów."
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Portret użytkownika kecaj

pytanie po co ktoś schabowym

pytanie po co ktoś schabowym kręci obrzeże jakiegoś wyschniętego basenu, lampe która nie świeciła od 45 roku i potem nagle pojawia się jakiś nagi człowiek na dachu i to jeszcze biały !! biały nagi intruz w środku mexyku .

Portret użytkownika pilip

zeby moc sobie wyobrazic ilu

zeby moc sobie wyobrazic ilu jest naiwnych głupków w Polsce wierzących w tego typu bzdury przedstawione w postaci gównianych filmików owleczonych bzdurnym artykułem walącym ściemą na kilometr jak niemyty rok cygan.
dlatego.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pilip

chyba czesc swojego

chyba czesc swojego komentarza do mnie kierujesz wiec ci odpowiem. nie mówie, że kokosy trzaska z tego, ale jak szanuje i siebie i swoich czytelników to niech nie pisze takich chłamów bo sie osmiesza... czytają to różni ludzie, w różnym wieku, i najbardziej mnie przeraza to ze czytamy wypociny na poziomie gimnazjum.

Portret użytkownika b@ron

pilip...a nie sądzisz, że

pilip...a nie sądzisz, że jakby admin chciał słuchać tu każdego i pod nasze dyktando "udoskonalać" swój portal, to dopiero wtedy byłby bajzel...to że ci tematyka nie odpowiada, to nie świadczy o tym że portal jest zły, są przecież wiadomości rewelacyjne ale i mniej rewelacyjne, jak na każdej stronie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Polsky

ta głowa u tego stworka jest

ta głowa u tego stworka jest tak mała, że mózg musi mieć jak orzeszek. Nie ma szans żeby taka istota mogła istnieć to poprostu fake! Zresztą filmy o ufo z Brazyli i Meksyku to w większości Fake i trzeba patrzeć na nie z przymróżeniem oka

Portret użytkownika pilip

nie wiem co o tym myślec.

nie wiem co o tym myślec. Dłuższy czas bawiło mnie jak takie artykuły pojawiały sie na tej stronie, ale pojawiały sie raz na jakis czas, teraz takle artykuły to norma. i pytanie, czy admin ktory wrzuca taki film z gołym facetem ktory biegnie po dachu głęboko wierzy w to ze to jakis slender man czy moze kpi z czytelników ktorzy mu hajs stukaja? Admin moze wypowiesz sie w koncu osobiscie zeby rozwiac wątpliwosci - jestes durniem czy masz sie za wielkiiego cwaniaka i za durniów masz nas czytelników? Odpowiedz szczerze bo te artykuły to żenada az ręce opadają.... gorsi są tylko ci ktorzy w to wierzą...

Portret użytkownika Cabaj

Meksykaniec za bardzo

Meksykaniec za bardzo porozciągał grafike.Łeb i dolne kończyny za bardzo zniekształcone co od razu widac ze to fake.Ale za to nie retuszował wielkiego dupska tylko zostawił w orginale.Podobno brudas chcąć zabłysnąć wykopał na dach swoja tłustą konczite (nago) i zaznaczył ze jak tylko skieruje na nią obiektyw swojego kopniaka od junaka to ona ma spi....z dachu w podskokach.Potem zostało już tylko zakrzywić rzeczywistość w filmiku panczy brudasa czego za "garść" tekili podjoł sie barman pablo i ot cała prawda.

Skomentuj