Najlepsze na świecie nagranie UFO pojazdu w rozdzielczości 4K

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

W niedzielę 17 grudnia roku 2023 pisaliśmy o (mistycznych) super pojazdach, w tym o UFO inteligencjach jako żywych "konstrukcjach latających", a tu nagle, dzień po tej publikacji, w poniedziałek, albo we wtorek 18 grudnia ukazało się świeżo nagrane rewelacyjne wideo sporej wielkości "UFO-orba-kuli", wielkości około jednego metra średnicy. Nagranie jest niesamowite, pokazuje jak ktoś kontrolujący sporej wielkości dron, wyposażonym w wysokiej jakości kamerę, zaczyna śledzić na niebie zbliżający się pojazd.

 

 

Najpierw jest on malutkim punktem, nadlatującym na sporej wysokości, po czym obniża swój lot, by zacząć swój dziwaczny powietrzny "taniec". (Zamieszczone w tekście kadry z nagrania zmniejszono do rozdzielczości full HD)

UFO kula, albo UFO orb zachowywał się jakby czegoś szukał na dole, w świecie ludzi, albo jakby skanował otoczenie, prawdopodobnie ziemię, zniżał się, by po chwili lecieć w górę, po czym obniżył swój lot ku ziemi, by zawisnąć na wysokości około 20 metrów i tam wykonywać dziwaczne ruchy. Pastor Hoggard uważa, że jest to żywa inteligentna istota. Osobiście uważam, że takie podejście jest mocno uprawnione, znając niesamowite raporty ufologów i to co widzieliśmy w przypadku meksykanskiego ufo kontaktera, dotykającego podobną istotę !

 

Do tego wszystkiego dochodzi jakość nagrania, obca istota latająca, albo kosmiczna i duchowa sztuczna inteligencja latającej kuli została zarejestrowana w rozdzielczości 4K ! Nagranie jest ostre, a momentami bardzo ostre, co przy takiej rozdzielczości spowodowało dojrzenie wielu szczegółów pojazdu, albo "istoty latającej".

Jak zwykle, znajdą się ludzie nastawieni sceptycznie do tego typu rewelacji, będą chcieli wciskać nam jakieś teorie o "ludzkiej produkcji nieznanych latających i wojskowych pojazdach powietrznych" jak ten nagrany, lub nawet próbować opisać to co tam widzimy jako "zwykły dron", albo "odrzutowy balon". Po pierwsze, ruchy jakie wykonuje latająca sztuczna (i duchowa) UFO inteligencja ORB nie są możliwe dla technologii jaką dysponujemy przy takich rozmiarach (około 1 metra średnicy), dodatkowo nie widać w tym czymś żadnych elementów ruchomych - tej "istoty".

 

Po drugie szybkości jakie osiągała, również są zbyt duże na tak mały pojazd, no i najbardziej ciekawy aspekt tej inteligencji, to źródło zasilania ! Jak niezwykła musi to być konstrukcja, skoro potrafi latać z takimi prędkościami przy tak małych rozmiarach, szacunkowo jej średnica to około 1 metr, a zasówa w różnych kierunkach i niezwykle szybko zmienia kierunki lotu.

Na kadrach jakie tu zamieszczamy, a przeglądaliśmy klatka po klatce nagrany obraz, widać czarną powierzchnię istoty UFO-ORBA, z bardzo dziwnymi, zielonkawego koloru ornamentami, umieszczonymi w jednym miejscu. Te "ornamenty" wydająsię nie zmieniać swojej pozycji w czasie lotu UFO inteligencji. Czasami wygląda jakby trochę zmieniały swoją strukturę, ale może to być efekt "pikselozy" nagrania, albo wokoło pojazdu UFO występuje pole energetyczne, lekko modyfikując powietrze otaczające kulę, co daje rezultat "fali ciepła".

Tyle wstępem, przejdzmy do jakiegoś rodzaju analizy społeczno-kulturalnej tej rejestracji, a nawet duchowej. Mamy tu kolejne, dobrej jakości wideo, pokazujące Obcych, a nawet "żywy pojazd", lub coś co jest "kosmiczną duchową sztuczną inteligencją". Tych nagrań jakie docierają do nas każdego miesiąca jest "ogromna ilość", ciężko ocenić dokładnie jaka to cyfra, ale spływa ich dużo, a są to niepodważalne rejestracje nieznanych ludzkości ponadświatowych, albo niebiańskich bytów, potocznie określanych jako "kosmici".

Wielokrotnie pisaliśmy na łamach portalu InneMedium i Argonauta.pl, że są to solidne dowody na istnienie innych "żywych" form myślących, UFO istot, albo Obcych, przebywających na tej planecie, w jej wnętrzu, albo w Układzie Slonecznym, całkiem niezbadanym przez ludzkość. Tego nie da się zamieść pod dywan, da się to zepchnąć do podświadomości, jak robi to wielu ludzi i naukowców. Sprawa uświadomienia sobie realności tego typu stworzeń jest dla wielu zbyt trudna, jest to zadnie nie tylko dla psychiki, ale przed wszystkim duchowa przemiana człowieka. Ile to razy polscy redaktorzy, czy politycy, nabijali się z ufologów, albo z samych UFO istot. Jako ludzie przekonani o realności UFO fenomenu jesteśmy wyśmiewani jako "szury", "foliarze", wariaci, oszołomy - ludzie niepoważni, natomiast oni - ci "oświeceni", żyjący życiem darwinistycznym, wierzący w fałsz ewolucji, w małpoluda, to ci lepsi, a co najważniejsze "inteligentniejsi".

Przemiana każdej osoby, do której dociera prawda o zjawisku UFO istot, nie jest prosta. Z pewnością łatwiej będzie to realizowane, ta refleksja, duchowe doznanie, dla chrześcijan, ale nie tych uwalonych przez isrtotę BerGOGa, dla tych prawdziwie wierzących w świat nadprzyrodzony, w wniebowzięcie Jezusa - przecież został wzięty przez "chmurę", uniesiony w przestworza, jak informuje Biblia, podobnie sprawa wygląda wśród okultystów, święcie przekonanych o istnieniu tych inteligencji. Dla sporej części ludzi opętanych przez darwinizm, czy naukowy materializm jest to zadanie niezwykle ciężkie, będą to odrzucać do momentu aż któryś z prezydentów USA wyjdzie na mównicę i w świetle kamer opowie o wrakach pojazdów jakie posiada rząd Stanów. (Reszta artykułu w podanym linku - zapraszam!)

Linki:

UFO / UAP Footage Recorded in 4k 60fps with DJI Mavic 3 Pro Cine

https://www.youtube.com/watch?v=Rd-LL0i_ZV8

The Coming Mass Abduction | Billy Crone

https://www.youtube.com/watch?v=tnXV6nQSr54

Ks Natanek i rabin Szneur Zalman się zgadzają !!!- wszyscy są opętani i zmieszani z demonami !!!

https://youtu.be/5hUj-0Jdqvo?si=NmiZoQjxXX17rWfE

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Bloodausk

Kto ogarnięty i znajdzie

Kto ogarnięty i znajdzie chwilę niech da w komentarzach research z opisem prawdopodobieństwa czy to prawdziwe i na ile %szans jest to prawdziwe bo mnie zastanawiają konentarze typu: sprawdziłem autora filmu i to spec od efektów wideo...etc. .... .. sam chciałbym żeby to było prawdziwe i fajnie wygląda jednak szacunek za argumenty pozwalające postawić dwa złote na real że to bardziej fakt niż ściema. Pozdrawiam ✌️

Portret użytkownika Homo sapiens

Drodzy Rodacy, tego typu

Drodzy Rodacy, tego typu nagrania obcych istot albo pojazdów sztucznej i duchowej inteligencji przekonują mnie jeszcze bardziej co do prawdziwości Biblii i Boga YHWH oraz Jezus, który został pochwycony, a dokładnie wzięty do innego wymiau, jak informuje Pismo:

„Ten Jezus, który został od was wzięty w górę do nieba, przyjdzie tak samo, jak go widzieliście wstępującego do nieba” (Dzieje Apostolskie 1:11).

Ta planeta jest całkiem nam nieznana bo nie wiemy dlaczego tu jesteśmy, skąd przybyliśmy i dokąd zmierzamy, chociaż po narodzeniu się z "wody i ducha" chrześcijanie coś już wiedzą ! 

To jeszcze nic, bo Ojcowie Kościołą twierdzą, że po tym jak ukrzyżowano Jezusa, część „kosmicznych hitlerowców” przestałą być okrutna dla Ziemian, no może nie dla wszystkich, albo nie wszyscy z „kosmitów” zmiękli, ale dla większości z nich także coś się zmieniło na lepsze, a nawet, w pewnych momentach, pomaga(ją) – tam gdzie zachodzi potrzeba ! Trzba jednak pamiętać, że Smok został strącony, a z nim jego aniołowie, i chce pożreć tych, którzy są nieostrożni, tak nas informują dobrze poinformowane święte Źródła, wspierające partyzantów Zbawiciela.

Co ciekawe, katoliccy „kontakterzy” otrzymali wyjątkowo cenną informację od Maryi Dziewicy, ta mnie bardzo poruszyła, i jest naszym zdaniem zgodna z Biblią. Matka Boska twierdzi w przekazie, że „kiedyś była Maryją, teraz jest istotą anielską„, Istoty UFO informują porwanych – potrafią zmieniać ludzką świadomość, a zwłaszcza pamięć. Robią to na skalę planetarną „zwodzi-wprowadza w błąd cały zamieszkały świat” Objawienie 12:9 – Lewiatan, z Bestią będą szaleć, wprowadzać chaos, będzie się działo tego coraz więcej, zwłaszcza w obrębie roku 2075 !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika karpecik

Świetna jakość.

Świetna jakość.

Ja nie wierzę w UFO. Ja wiem, że jest.

Tylko, że nie mam najmniejszej potrzeby tego doświadczać.

Ktoś kto ma tak gigantyczną przewagę technologiczną nad ludźmi może dać ludzkości impuls technologiczny, ale bezpośredni kontakt jest nie OK.     

Skomentuj