Najnowszy krąg zbożowy odnaleziono w angielskim hrabstwie Dorset

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Najnowszy piktogram odnaleziono w Anglii, 30 maja 2015 roku, na polu w pobliżu Blanford, w hrabstwie Dorset. Jest pierwszy tak skomplikowany krąg w zbożu, który powstał tego sezonu w południowo-zachodniej Anglii.

 

Najnowsza formacja ma dość złożoną konstrukcję. Niektórzy twierdzą, że zawiera motywy celtyckie, takie jak pięć okręgów, ale można też powiedzieć, że wzór na centralnym kręgu przypomina starożytny symbol słowiański, kolovrat inaczej svastika. W tym konkretnym przypadku jest to symbol lewostronny.

[ibimage==24726==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tegoroczny sezon kręgów w zbożu dopiero się rozpoczyna. Przeważnie zdecydowna większość obserwacji dziwnych piktogramów występuje w hrabstwach Wiltshire i Gloucestershire, ale ostatnio stosunkowo często do ujawnienia kręgów dochodzi również w innych okolicznych hrabstwach, jak wspomniane powyżej Dorset.

[ibimage==24727==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kolovrat - svastica - źródło: wikipedia

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Cabaju to robią UFO istoty,

Cabaju to robią UFO istoty, wielu badaczy podejrzewa, że mają one przyciągnąć na pola ludzi poszukujących kontaktu z UFO, zagubionych duchowo, a tam mają być badani jako materiał do dalszego rozrodu lub jeszcze inne cele przyświecają tym bytom, na przykład propagowanie ideii tzw. "dobrych kosmitów" bo przecież takie" fajne znaki" się wygniata... "ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie"  Ew. Łukasza 21:11

Wielu potem po powrocie do domów może zostać wzięta do ufo !
http://popotopie.blogspot.com/2014/10/tajemnicze-ogolnoswiatowe-wziecie-film.html
Następnie zostają zabrani na pokład latającego labolatorium ufonautów i pobierane są z ludzi płyny ustrojowe, krew i sperma lub jaja kobiet, to wszystko ma jakiś cel, wielu naukowców podejrzewa, że tworzą nowe gatunki istot, niestety słabe są te powstałe hybrydy, brak im miłości... jak to opowiada profesor David M. Jacobs.
https://www.youtube.com/watch?v=wfHMkB6MEn0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika x234

Ja wiem jak powstają te

Ja wiem jak powstają te piktogramy,kto je robi etc.etc..Zagadkę odkryłem pół roku temu.Mógłbym wszystko opisać ze szczegółami,ale nie chcem wywracać tego tematu do góry nogami.Temat piktogramów jest na tyle pasjonujący,że warto podziwiać te świetne symbole. 

Strony

Skomentuj