Najstarsza Historia Świata

Kategorie: 

internet

Jest takie dobrze znane powiedzenie, że historia się zawsze powtarza i takie trochę mniej znane, że tylko za pierwszym razem nie jest to groteska. I trudno się z tymi powiedzeniami nie zgodzić wiedząc, że jeszcze stosunkowo niedawno był „Bór” Komorowski prowadzący Polaków ku wolności, a obecnie jest „Bul” Komorowski pragnący Polaków… uwolnić od wolności.

 

Ha… zapewne… „bulesna” go czeka lekcja, bo kolejne powiedzenie twierdzi, że ten kto nie zna historii skazany jest na jej powtórkę. I to cieszy, nawet bardzo, bo od tej reguły jeszcze nie było nigdy nawet jednego wyjątku.

Cieszy, ponieważ ten kto zna historię doskonale wie, że pozbawić Polaków wolności paru draniom się nawet udało co prawda dokonać w przeszłości, ale karma za ową niegodziwość była iście… monumentalna i adekwatna do owej podłości. Była to karma „bulesna”. Rzucę tu może parę zabawnych przykładów aby nie być gołosłownym:

 

1 – Szwecja - kiedy napadła na Rzeczpospolitą – była u szczytu swojej potęgi. Ta parodia Vikingów rozpanoszyła się po całej Skandynawii rządząc tam niepodzielnie i trzymała wszystkie renifery świętego Mikołaja mocno za mordę. Posiadała nadmiar bezrobotnego żołdactwa noszącego prześmieszne hełmy w kształcie małża no i w efekcie małżogłowi postanowili obrabować nas fundując Polakom tak zwany potop szwedzki. Straty poniesione przez Polskę były procentowo większe niż w II Wojnie Światowej – z 10 milionowej populacji te szwedzkie, agresywne bydło wymordowało ponad 4 miliony Polaków – całe powiaty eksterminowano doszczętnie – a o ilości wywiezionych dóbr nawet nie warto wspominać – nigdy tego do końca nie oszacowano nawet, ponieważ spalono również wszelkie dostępne archiwa, spisy, kroniki - wszystko. Ogromne połacie kraju zamieniły się w bezludną pustynię. Opustoszałe nieuprawiane pola porosło zielsko i chwasty. Pod okupację szwedzką trafiło na jakieś dwa lata niemal 100 procent powierzchni dużo większego niż dzisiaj kraju. Trauma była potworna, bo nigdy wcześniej nie miało aż takie zbydlęcenie precedensu – nie zdarzało się, aby mordować wszystko co się rusza, a dobytek którego nie można wywieźć i zrabować do gołej ziemi wypalać. Burzono nie tylko wsie, dworki ale nawet całe miasteczka lub zamki. To wówczas nastąpiła powszechna zmiana charakteru u ocalałych Polaków – wcześniej ufnych i bardzo gościnnych oraz przyjaznych dla cudzoziemców, a po tej napaści już na zawsze ksenofobicznych - reagujących przesadnie nerwowo na wszystko co obce. I całe szczęście, że nastąpiła taka radykalna zmiana, bo na dłuższą metę pozwoliła nam przetrwać i w dzisiejszym świecie jest to słuszniejsze niż ufność. Innymi słowy lepiej na wszelki wypadek profilaktycznie dać w mordę obcemu niż znowu zaznać potopu. Zwłaszcza, jeśli się wszędzie widzi te współczesną koczowniczą multi kupę kulti  – powszechną tak samo jak pseudo demokracja. I nic innego tylko właśnie owa multi kupa kulti jest karmą dla Szwecji – spod ich buta już dawno uwolniła się Norwegia a samych rdzennych Szwedów pozostało tam na tych skałach zaledwie parę milionów – chorzy na gruźlicę skręcają tam dla jakiegoś żółtka volvo i jak świstaki pakują w sreberka te duperele z Ikei. Ta żałosna resztka, która pozostała jest beznadziejnie zmurzyniona i zarabiona lub w co najlepszym wypadku przerasowiona – czyli tak pełna wad genetycznych wynikłych z hodowli wsobnej, że po prostu przykro jest już patrzeć na te niegdyś butne a dziś żałosne szwedzkie blond prosiaki. Jak na ironię jedną z ostatnich ładnych Szwedek – jakąś miłą z ryja piosenkarkę - uporczywie reklamującą w mediach głównego ścieku swoimi spotami politykę multi kupy kulti – zgwałcił i zamordował imigrant z Afryki heh.

http://natemat.pl/63265,lukasz-warzecha-i-fakty-na-temat-multi-kulti-prawicowy-publicysta-nieslusznie-oskarza-ofiare-brutalnego-gwaltu

Radość jest uzasadniona, gdyż należało jej się, ponieważ realizując z premedytacją koczowniczą politykę multi kupy kulti, pod nutę szwedzkiego hymnu uprawiała na ekranie seks z murzynem na swoim teledysku. No i od tamtej pory nie ma już w Szwecji ładnych Szwedek. Ci brzydcy i porośnięci mchem od notorycznej wilgoci teraz uczą się pilnie od Polaków… ksenofobii – najwyraźniej wierzą te opóźnione barany, że na naukę nie jest nigdy za późno. Dla nich jest na szczęście, a po agresywnym małżogłowym królestwie Szwecji są już tylko na nasze szczęście żałosne wspomnienia, jako że tam wkrótce będzie królestwo Maroko albo Tunezji w których nosi się piżamy i ręczniki zamiast małży… Szwecja jest pierwsza w kolejce do upadłości.

 

2 – Prusy – wcześniej Krzyżacy. Odkąd tylko ufni Polacy zaprosili na Mazury te aszkenazyjsko – chazarsko – niemiecko – masońskie – pseudoreligijne - zmilitaryzowane bydło występujące obłudnie pod sztandarami żydówki Maryji, nastąpił okres uporczywego rozrostu tego lichwiarskiego i bandyckiego wrzodu na północnych rubieżach Polski. Prawie pół tysiąca lat wrzód eksterminował rdzenną ludność i niezdrowo nabrzmiewał do momentu aż osiągnął apogeum, kiedy Prusak stał się w Polsce po prostu synonimem karalucha. Prusy miały jeden cel – likwidację ogniem i mieczem… Polski. Plan tych karaluchów był ambitny dużo bardziej niż Szwedów, no ale skończyło się tak, że wujek Józek Stalin, kiedy tylko sprawdził na własnej skórze „bulesną” szczerość tajnych układów z koczowniczym pseudoniemcem, zlikwidował wreszcie po II Wojnie raz na zawsze kompleksowo całe Prusy. I chyba dlatego właśnie przylepiono mu pośmiertnie łatkę antysemity i jakiegoś zbrodniarza przeciwko jakiejś koczowniczej ludności. Ale nieważne. Ważne, że rdzenna i rodzima ludność Polski przetrwała i prusactwa nie ma w ogóle nareszcie – tak właśnie karma funkcjonuje. I to nie kto inny tylko nasza opatrznościowa karma napuściła na niedobrych prusaków jeszcze bardziej niedobrego wujka Józka.

 

3 – Zaborcy. Tym razem było ich trzech, no więc będzie trzy razy śmieszniej. Najpierw heh cesarstwo austrowęgierskie. Było wielkie owo cesarstwo - miało arcyksięcia, arcyksiężniczkę, arcybiskupa i chyba jeszcze arcymistrza alchemii, tego dokładnie już nie pamiętam… ale pamiętam że na pewno miało arcywampira – Drakula się nazywał i chyba przyszedł na świat przez… cesarskie cięcie nie mogąc się wydostać odbytem. Następnie Drakula, arcymistrz i arcyksiążę dostali w czapę no i koniec pieśni… nie ma cesarstwa – nie ma opowieści dziwnej treści. Po byłym cesarstwie teraz biegają zamiast alchemików zające. Z czasów świetności pozostało po cesarstwie austrowęgierskim w ogóle nie śmieszne jakieś wesołe miasteczko pod Wiedniem, gdzie jak się odgarnie liście to można pograć w mortal kombat na automatach lub wspomóc jałmużną zakurzoną prostytutkę aktywną zawodowo od czasów Mozarta. Austria tak mocno się skurczyła geograficznie, że nawet jednostki wybitne typu Frizl muszą się ukrywać w piwnicach marząc jedynie o rozmachu hrabiego Drakuli – ale to już tylko niespełniane marzenia i mrzonki. Reszty upadku cesarstwa austrowęgierskiego dopełniają hordy Turków handlujące w każdym austriackim rynsztoku jakimś kebabem z osiołka i zbiegłe z cyrku dziwne kobiety z brodą o urodzie izraelskiego transwestyty występujące w austriackiej telewizji.

 

Drugim zaborcą było imperium carskie. Za czasów cara Piotra Wielkiego bodajże padła po raz pierwszy propozycja rozbioru Polski. Car wówczas odpisał szkopom że „takich rzeczy się nie praktykuje po prostu” ucinając dyskusję o rozbiorach w zarodku. To był bardzo mądry i roztropny car – w końcu to przecież on wydał dekret, że żydom do Rosji pod karą śmierci wstęp wzbroniony – co najdobitniej podkreśla jego wybitną dalekowzroczną mądrość. Niestety dla Rosji ale późniejsza caryca - Niemka Katarzyna nie miała takich jak on dylematów moralnych względem Słowian. Z chęcią przystąpiła do rozbiorów no i… zagarnęła olbrzymi obszar Polski. I w tym momencie wkracza do akcji karma, bowiem razem z kawałkiem Polski caryca wpuściła do Rosji ponad milion… pasożydów koczujących na tym obszarze który ukradła Polsce. To było tak głupie posunięcie, że chyba wpuszczenie miliona lisów do kurnika nie byłoby aż tak durne. Nie minęło nawet sto lat i koczownicy rozwalili Rosyjskie Imperium od środka. Car dostał w czapę od żydów razem z całą rodziną a Rosja doznała takiego holokaustu ze strony żydokomuny jakiego nie znała nigdy wcześniej historia ludzkości. 66 milionów Rosjan wymordowano w najokrutniejszy możliwy sposób a najbardziej rozwinięte i najbogatsze na świecie imperium przestało oczywiście istnieć – karma to straszna pani. Samych pociągów ze złotem – takich towarowych – skradziono Rosjanom coś ze czterdzieści! A Polska tymczasem odzyskała wolność udowadniając wielkiemu bratu, że na dłuższa metę jest nie do pokonania i lepiej z nią nie zadzierać – zwłaszcza kiedy nie ma ku temu powodów.

 

Trzecim zaborcą oczywiście były szkopy. Różnie tam oni się nazywali, rzeszą, Niemcami, cesarstwem niemieckim chyba też przez jakąś chwilę no ale bądźmy szczerzy – to żadne Niemcy, żadne szkopy, żadne cesarstwo tylko zlepek zgermanizowanych półdzikich plemion, z których największe to Aszkenazi – ci niby żydzi. Żydami oczywiście żadnymi oni nie są tylko przybłędami z Kaukazu. Prawdziwych żydów bowiem, takich mających jakiś sentymentalno liryczny związek z biblijno hebrajskimi baśniami o podłożu paranoicznym, jest w Palestynie coś może około 2 procenty jak dowodzą badania genetyczne i oni są już od wieków zislamizowani i zasymilowani z arabstwem, a cała reszta tego tak zwanego żydostwa to tylko pół mongoły - pół neandertalczycy, którzy powypełzali z jaskiń dalekiego Kaukazu kiedy się poprzebierali za ludzi – Aszkenazowie po prostu, bo taka jest prawidłowa nazwa narodu przebranego – to tylko mongoloidalni koczownicy bez ojczyzny – wszędzie obcy a najbardziej w… Niemczech. I to oni właśnie stojąc za kurtyną od ponad tysiąca lat wykazują w swoich czynach i słowach zwierzęcą wręcz nienawiść do Słowian w tym oczywiście Polaków, jako że to właśnie Słowianie – podobnie jak później wujek Józek – skasowali im ponad tysiąc lat temu identyczny jak zmilitaryzowane Prusy zdegenerowany i pozbawiony kultury wrzód na mapie świata o nazwie „królestwo” chazarskie. Dlatego też właśnie neandertalskie mongoły mają powody do zemsty i dlatego tak zwani Niemcy grali pierwsze skrzypki knując rozbiory oraz sponsorowali między innymi banderowców i tworzyli z nich bandyckie dywizje esesmanów dręczące walczącą z wujkiem Adolfem i wujkiem Józkiem Polskę. Robili to po to, aby ułatwić robotę obydwu wujkom – czyli napuścić jednych Słowian na drugich pod płaszczykiem swoich odwiecznych bredni o prawach człowieka, prawach robotnika, prawach do czegoś tam jeszcze. Gdyby ci otępiali Ukraińcy oderwali się na krótki moment od pługa i skończyli ze trzy klasy podstawówki to by wiedzieli, że to nie Polacy lub Rosjanie ale żydokomuna urządziła im Wielki Głód (6 milionów ofiar) i że to nie Niemcy jacyś mityczni ale Aszkenazowie z Niemiec obiecywali im (oczywiście bez pokrycia) jakąś „niepodległość” i nie podnosili by ręki na innych Słowian, bo przecież jak uczy historia tylko z nimi mają szansę przetrwać na dłuższą metę w świecie pełnym wrednych mongolskich koczowników. Tylko bowiem Słowianie – Polacy i Rosjanie – dawali im rozwój i perspektywy na tej całej Ukrainie – a tylko koczownicy dawali im rzezie i ludobójstwa – kiedyś to może dojrzą ci przyspawani do pługów tak zwani Ukraińcy, no ale to trzeba im mówić, mówić i mówić bez końca z nadzieją że kiedyś to do tępych bani dotrze, bo jak się nie powie ogłupiałym debilom jak naprawdę sprawy stoją, ukraińskie baranki pójdą na koszerną rzeź po raz kolejny – kompletnie nieświadomi losu jaki im zgotował mongoloidalny koczownik. Koczownicze brednie o jakiejś wolnej bla, bla i niepodległej bla, bla, bla przyjętej do uni jew-ropejskiej Ukrainie, tak mocno im przylgnęły do poobijanych o pługi łbów, że nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że nie ma czegoś takiego jak Ukraina. To coś to tylko żydomasoński nowotwór wymyślony sto parę lat temu, którego prostym przecież jak cep zadaniem jest łyknąć koczowniczą lipę o pseudo wolności i pseudo niepodległości a zaraz po tym… zostać okradzionym ze wszystkich bogactw niewolnikiem koczownika. Nie ma historii Ukrainy, nie ma języka, nie ma kultury, nie ma niczego o nazwie „ukraińskie”, kompletne zero wykopalisk, zero pism, liter, alfabetów – nawet ich godło nie jest jakieś „ukraińskie” – te godło to przecież chazarski trójząb! Ale nieważne… ważne, że ówczesny szkop - zaborca przestał istnieć i doznał tak dotkliwej porażki, że miał kryzys największy w całej spisanej historii tej całej szwabii. Tak jak Rosję tak i tamte Niemcy koczownicy rozsadzili od środka a Polska… ? Polska no cóż, wówczas sobie znowu rozkwitła i odzyskała niepodległość – całkiem miła się robi z tego karmicznego bałaganu tradycja.

 

4 – Związek Radziecki – kolejny okupant, któremu marzyło się zniewolenie Polski. Wspomniany już wujek Józek miał chyba atak adhd, bo zaraz po tym jak ukradł połowę świeżo odrodzonej Polski wydawało mu się niezdrowo, że jak będzie dalej nadpobudliwy to weźmie nas na smycz i będzie trzymał pod kontrolą już raz na zawsze. Karma jednak znowu dała o sobie znać i to nawet stosunkowo szybko, bo późniejsi spadkobiercy wujka Józka niemal się udławili wyrwanym z Polski kęsem – te skradzione Polsce kawałki stały się Białorusią, Litwą i Ukrainą i o tym jaki ma z nich „pożytek” późniejsza Rosja już nawet nie warto wspominać – nieustanne pasmo problemów ha ha ha. To przecież te kawałki stały się przyczyną rozpadu Sojuza i to było tak mocno dotkliwe dla Rosji, że był moment za Gorbaczowa bodajże, że kacapy chciały nam nasze ziemie nawet ze skruchą oddać byle ich już nie mieć więcej na łbie. Niemal już do tego doszło ale pokrzyżowały to starania koczowników – Michników, Kuroniów, Geremków – którzy ubłagali podle i antypolsko Rosję aby nie oddawała jej rodzimej ziemi ojczystej – takie są właśnie a nie inne okoliczności narodzin tych bękartów: „niepodległych” Białorusi, Litwy, Ukrainy. Karma za kradzież wujka Józka dała o sobie najbardziej znać, kiedy Rosja zobaczyła na własnej skórze jak to jest z kradzionym które nie tuczy. Rosja bowiem, która chciała nas zniewolić teraz sama jest bardzo zajęta ratowaniem własnej ludności między innymi na Krymie, co nie jest oczywiście złe ale to nie jest coś, czego nie mogła Rosja wiedzieć z góry - dużo wcześniej. Powinna to wiedzieć zawczasu bazując na doświadczeniach historycznych no i nie powinna przede wszystkim Krymu wcale nikomu dawać – i co się z tym wiąże nie byłoby obecnie absolutnie żadnych powodów aby coś, gdzieś, komuś „odzyskiwać”. Kiedyś być może Rosja zrozumie, że kradzione nie tuczy i że Lwów i Kijów to są polskie miasta i że kiedyś one i tak powrócą do Polski – identycznie jak Krym do Rosji. Tylko wówczas bowiem nie będzie pola do konfliktów i powodu do karmy. W każdym innym wypadku karma czuwa i karma… jest nam cholernie przychylna a co gorsza dla okupantów – nasza dobra karma nie robi dla żadnego z nich wyjątków. Nigdy jeszcze nikt się nie nażarł naszą wolnością… a udławiło wielu… wielu rzekomo niezwyciężonych, rzekomo potężnych…

 

5 – ostatnim z nawiedzonych oszołomów, którym się marzyło zlikwidowanie Polski był wujek Adolf – nieślubny bękart austriackiego Rotszylda. Wujek Adolf, wziął sobie zaciągnął kredyt u żyda i zmilitaryzował mongoloidalnych aszkenazów zamieszkujących tymczasowo Niemcy, po czym napadł na Polskę eksterminując nasz naród. Plan miał ambitny z tą swoją tysiącletnią rzeszą no ale po pięciu, szesciu latach przestała mu ona istnieć a wujek przestał szaleć, bo dostał klapsa od Słowian w zmarzniętą pod Stalingradem dupę. Stało się tak bo Słowianie od wujka Józka się skrzyknęli, sprytnie wykorzystali niechęć wujka Adolfa do mongoloidów i u ich kuzynów zaciągnęli także kredyt ale niskooprocentowany i chyba nawet bezzwrotny, ponieważ mongoły z Nowego Jorku miały pełne gacie ze strachu przed wujkiem Adolfem, no i koniec końców przegonili za te kasę po całej Europie wujka Adolfa a potem humanitarnie udusili bękarta w Berlinie. W ramach karmy zachodnie granice Polski powróciły do granic z czasów Chrobrego no i to w sumie tyle na dzień dzisiejszy o karmie. Obecnie co prawda ta czwarta rzesza też pragnie nas zniewolić tym swoim volkswagenem, lidlem i mediamarketem ale to piąta woda po kisielu w porównanie z wrednym wujkiem Adolfem. Córka Adolfa Angela Merkel jest zupełnie nieświadoma faktu, że już jej od dawna ta rzesza trzeszczy rozpieprzana pracowicie przez hordy Turków od środka. Multi kupa kulti także tam swoje robi i zamiast pancernych dywizji Angela dysponuje obecnie wielomilionową armią kolorowych pedałów pomalowanych jak papugi i zaobrączkowanych jak ptaki wędrowne. Ta armia wytatuowanych jak Papuasi pederastów nie podbije nigdy Polski – ta armia, kiedy do niej dołączą tureckie kozy może podbić jedynie Animal Planet i parę porno kanałów w telewizji.

Tyle dowodów że karma czuwa a historia się zawsze powtarza i mam nadzieję, że już nie trzeba tego nikomu udowadniać. Historia rządzi i jest królową nauk.

Historia jak się w świetle powyższego okazuje a nie matematyka, ponieważ w odróżnieniu do matematyki tylko i wyłącznie historia pozwala nam się uczyć na błędach wcześniejszych pokoleń. Matematyka natomiast umożliwia niestety naukę ale tylko na błędach własnych – na przykład te pasmo nieszczęść jakie nastąpiło na całym świecie po rozszczepieniu atomu.

Jaki to ma związek z treścią?

Ma bardzo silny, bowiem żyjemy w czasach łudząco podobnych do tych które już były. I tak, podobieństwo dzisiejszego Zachodu do cywilizacji Starożytnego Rzymu jest wręcz uderzające. Jest ono wręcz tak doskonałe, że nawet przypomina odbicie w lustrze. A skoro podobieństwo jest uderzające to i banalnie łatwe staje się… przewidywanie przyszłości, bowiem ta przyszłość jaka czeka cały Zachód… ONA JUŻ BYŁA, OT CO!

A skoro ona już była, była też także przyszłość i dlatego to co było jest dla ludzi współcześnie żyjących niezwykle ważne. Co mądrzejsi mogą bowiem wyciągnąć w porę prawidłowe wnioski i przedsięwziąć prawidłowe środki zaradcze. Co mądrzejsi mogą przetrwać upadek Zachodu bazując na przyczynach upadku Starożytnego Rzymu – to jest logiczne i bardzo proste.

 

Teraz podam co ciekawsze dowody na łudzące podobieństwo czasów obecnych do epoki tuż sprzed upadku Starożytnego Rzymu. Są to dowody historyczne – powywlekane ze starożytnych pism, kronik, zapisów a więc bezdyskusyjnie prawdziwe.

1 - na wszystkich rzymskich mównicach lamentowano bezskutecznie, że konsulami i senatorami się zostaje za przebiegłość, knucie oraz sprzedajność a nie za zasługi dla cesarstwa, bla, bla, bla - dziś przecież też cały internet aż huczy od przekrętów, afer, oszałamiających karier dokonywanych przez skończonych łajdaków i sprzedawczyków... właściwie to w zasadzie tylko o tym się mówi. To dlatego, aby odwrócić uwagę od koczowników. Nawet w ścierwomediach zamiast o nich pisze się ile zarabia jakiś tam nieudacznik Tusk, albo transwestyta z sejmu, no bo czyż nie?

2 - najlepszych patriotów uwięziono w Rzymie lub zamordowano a ich mienie skonfiskowano - tak jak dziś wręcz identycznie tam to wyglądało... podobieństwo uderzające.

3 - do władzy dochodzili wyłącznie dewianci, zboczeńcy, kazirodki i tak dalej.. - to samo jest dziś jak się patrzy na te grodzkie i rafalale nie wyskrobane w porę u weterynarza ze smykałka do humanizmu - nikt tego nie wybija jak wszy, a przecież tylko to mogłoby jeszcze jakoś pomóc Zachodowi zachować zdrowie i zdrową moralność, czyż nie?

4 - z walczących na igrzyskach raz do roku 2-3 gladiatorów - imprezy w miarę upadku Rzymu rozkręcono do czterech w roku i na każdych ginęło około 10 tysięcy ludzi. Tyle Rzym, a u nas? Kiedyś „sportu” było pięć minut po dzienniku plus przez parę dni olimpiady co cztery lata a dziś? Dziś kanały "sportowe" których jest już chyba z osiemnaście nadają igrzyska całą dobę – zjawisko wręcz identyczne.

5 – same ligi „miszczów” i te wszystkie durne „bundesligi” dawno przerosły rozmiarami drużyny ze Starożytnego Rzymu, bo tam były tylko cztery kluby: biali, czerwoni, zieloni i błękitni i non stop się miedzy sobą ich kibole naparzali... co zresztą znakomicie zajmowało całą, calutką ich uwagę zręcznie odwracając ją od polityki. Nikt z tych durnych kiboli zupełnie tak jak dziś nie interesował się gospodarką lub polityką Rzymu tylko kuźwa jakimś zestawem palantów, który ścigając się na rydwanach spadł do drugiej ligii. Jedyna kosmetyczna różnica jest taka, że dziś debile kopią piłkę a tamci poganiali koniki i się ganiali w kółko wokół areny. Nawet nazwy mają identyczne jak tamci: błękitni, pomarańczowi, bla, bla, lub biało czerwoni… idioci po prostu.

Tyle dawnych przykładów i tak już jest niestety, że gdzie tylko mongolski koczownik postawi racicę tam natychmiast rozpoczyna się rozkład i upadek wszelkich wartości. I to nie petycje jakieś lub pseudo wybory ale tylko i wyłącznie mocny kop w dupę mógłby jeszcze coś tu naprawdę zmienić ku normalności... – inaczej Zachód upadnie wzorem Starożytnego Rzymu, bo schemat i program upadku jest IDENTYCZNY. Ten „zachodni” Zachód jest już zresztą tak mocno zmurzyniony, że to raczej nieuchronne…

A teraz podam koronny przykład na nadchodzący upadek Zachodu – dowód zachowany w stanie nienaruszonym i wręcz idealnym. Dowód tak bardzo niewygodny dla przybłędów i tak bardzo bliski oryginału, że najlepiej by go raz na zawsze wymazali. Na szczęście jest to niemożliwe ten dowód zmienić, przekłamać lub przeinaczyć. Dowód ten czekał niemal 2 tysiące lat na ujawnienie. No i doczekał się w samą porę… w idealnym momencie.

Kiedy 24 sierpnia 79 roku Pompeje zostały zasypane pięciometrową warstwą popiołów całe życie miasta zostało w jednej chwili wyłączone. Umarli nagle i bez uprzedzenia porządni i źli, bogaci i biedni - tak głosiła starożytna legenda opisująca tragedię jaka spotkała bogobojne społeczeństwo.

Prawda jednakże była zupełnie inna i ujrzała światło dziennie dopiero po prawie dwóch tysiącach lat. Kiedy w roku 1869 zaczęto Pompeje odkopywać napotkano rzeczy zadziwiające. Rzeczy, z którymi kompletnie nie wiedziano co począć. Odkryto tak niewygodne i bezdyskusyjne fakty, że najchętniej… by je z powrotem zakopano.

I cóż to się wówczas okazało?

Otóż okazało się, że burdele były w każdej dzielnicy miasta, gdzie działały w pełni legalnie. Obrazy i rzeźby pornograficzne były czymś tak powszechnym, że znajdowały się nawet w domach prywatnych. Stojaki na lampy, pochodnie i naczynia do picia w większości miały kształt członka. Na porządku dziennym były w Pompejach ozdobne kufle na których jakiś rogaty bozio kopulował z kozą.

Źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_zoophilia

Pompejańskie celebrytki nosiły adekwatne do zdegenerowanej epoki imiona: Calibonia – „śliczny tyłeczek”, Kalitremia – „superkrocze”, Laxa – „obszerna”, Landicosa – „duża łechtaczka, Extaliosa – „tylny kanał”.

To nie wszystko - po wsze czasy zachowały się też niewygodne jak cholera niezliczone graffiti z epoki upadającego Rzymu:

FILIUS SALAX QUOT MULIERIUM DIFUTUIST - Synu rozpustny ile kobiet wydymałeś?

AMPLIATE, ICARUS TE PEDICAT - Ampliatusie, rżnie cię pedał Icarus

MESSIUS HIC NIHIL FUTUIT - Tutaj Messius niczego nie wyruchał

Chodzi o to, że homo, porno i zboko propaganda była na identycznym poziomie jak dzisiejszy staczający się i zwyrodniały Zachód – stojący na progu legalizacji pedofilii, zoofilii i innych zboczeń lansowanych przez mongolskich koczowników pod płaszczykiem kultury. To jednak nie kultura lub pseudo kultura tylko zdegenerowana, zwyrodniała kupa mająca zniszczyć poczucie estetyki i zdrowe obyczaje, które się sprawdziły przez minione tysiąclecia. Na razie tylko celebryci żenią się z kotami i tylko w Holandii funkcjonują burdele zwierzęce ale ta zaraza błyskawicznie się rozprzestrzeni – identycznie jak to miało miejsce z pederastią trwale połączoną z pedofilią. Co gorsza z braku aktywnych wulkanów po zakochanych w owcach Holendrach lub szkopach nawet graffiti chyba nie pozostanie – pozostać mogą jedynie stadiony pełne spedalonych, zakolczykowanych głupków wpatrzonych tępo jak inne spedalone głupki odbijają piłeczkę słysząc gwizdek – chociaż po namyśle jednak nie założyłbym się o to, że jakieś głupki reagujące na gwizdek pozostaną – strasznie małe mają na to szanse.

Dużo większa jest szansa, że któryś pokocha mongoła albo szympansa.

To raczej pewne bo już dziś kochają murzynów… gorącą, nieodwzajemnioną miłością.

Podsumowując: „zachodni” Zachód na bank upadnie – Polska ma jeszcze szansę. Szansę ochłonąć i zawrzeć zdrowy sojusz z ozdrowiałą Rosją i w dalszej perspektywie przetrwać. Z zachodem możemy pójść tylko na dno i to jest bezdyskusyjne w chwili obecnej.

Inaczej czeka nas jeszcze tylko oficjalny wysyp porno pieniędzy tego typu:

więcej tego typu monet tutaj:

http://io9.com/ancient-roman-coins-depict-sundry-sexual-acts-but-what-1277370698

a zaraz potem upadek totalny...

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika muflon

dwa zdjecia     pierwsze za

dwa zdjecia

 

 

 

pierwsze za pieniadze szwedzkiego rzdu klip o multi kulti,dzialaczka w roli glownej, a naderugim zgwalcona i zabita przez murzyna .Naapatrzyl sie na klip i chcial sprobowac. sama sobie zgotowala ten los aileu porzdnych ludzi zgnebila po drodze bo byli niechetni multikulti.

Portret użytkownika gg

żenujące grafomaństwo. autor

żenujące grafomaństwo. autor pisze na poziomie niedouczonego gimnazjalisty. to jest tragedia. nie wspominając nawet o przekręcaniu faktów historycznych i pisaniu głupot wyssanych z palca. Autorze nie powołuj sie na historię jeśli nie masz wiedzy historycznej. Najgorsze i najbardziej rzucającą się w oczy kwestią jest chora ksenofobia autora, jakiś spaczony pogląd na świat i odpychające wręcz nastawienie autora. 
Nie wiem kolego ile masz lat, że tak niedojrzałe poglądy prezentujesz, ale smutno się robi jak się to czyta.

Portret użytkownika MARGO

No, Baco..., nie pozostaje mi

No, Baco..., nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować Tobie "wizyjnego" arta napisanego z wielkim poczuciem humoru i znastwem historii, bo prawdą jest, że Historia kołem się toczy a "..To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie: więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem..."
I nic też nie ma nowego z... mądrością, bo mądrość naszych przodków karmi nas - obecnie żyjących, a wydaje się, że ci starożytni niewiele widzieli, byli ślepcami
i daleko im było do współczesnych i wykształconych myślicieli, a jednak... ich mądrość była niezwykła ...chociaż upłynęło morze czasu świat ich pamięta i zalicza do genialnych ludzi.
..
Tak więc...
 
Po Zdrówka
 
 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika alina

Z jego pogladami sie nie

Z jego pogladami sie nie zgadzam-przecierz nie pozamykamy sie jak zwierzeta w ZOO rasami dla bezpieczenstwa.      Ale to jest mniej wazne wazny jest ten ton  i ten makabryczny stosunek do drugiego czlowieka,to nie bylo o mnie ale czuje gleboki niesmak.Nie moge uwierzyc ze on z takimi tresciami jest dopuszczany do wiekszej publiki.To jest podjudzanie narodu.A tak nawiasem gwalciciele sa wszedzie i to wszelkiej masci i zamilowan.Czy moze rodzimy gwalciciel to jest mniejsze zlo?????.....

Portret użytkownika vitarel

Gdy czytam posty pod

Gdy czytam posty pod artykułem mam ochotę złapać się za głowę. I pomijam już błędy ortograficzne czy gramatyczne, od których aż roi się w tych tekstach. Powala mnie poziom większości wypowiedzi. Czy tu nikt naprawdę nie potrafi kulturalnie się wypowiedzieć? Każdy ma prawo mieć własne zdanie, ale czy musi głosić je w sposób wulgarny i prymitywny??? Rzeczywiście naród schodzi na psy skoro kultura stała się niemodna. Z przerażeniem patrzę w przyszłość...

Portret użytkownika benet

Historia lubi się powtarzać i

Historia lubi się powtarzać i to jest prawda, jednak żeby mieć pojęcie o historii trzeba ją znać, ale nie tą pisaną przez wrogów tylko tą prawdziwą, przez lata ukrywaną i fałszowaną.  Polecam książki, publikacje i wykłady Leszka Żebrowskiego historyka amatora , tropiciela fałszerstw historycznych, jego książki są podparte dowodami i relacjami naocznych świadków. Właśnie dzięki takim ludziom historia czasów międzywojennych, wojennych i powojennych jest ukazana w prawdziwym świetle i właśnie dlatego nie zobaczymy tego Pana w żydowskich mediach, bo tam wypowiadają się tylko "prawdziwi historycy z pomrocznością jasną"  Więc  jeśli będziemy rozpowszechniać takie informacje obnażać oszustów, morderców i złodziei, mówić o tym głośno to sam fakt, że ludzie mają tego świadomość już wiele znaczy. Kiedyś znalazłem ciekawy opis, ile można zdziałać gdy siła tkwi w narodzie, sorry, zastosuję metodę wytnij wklej Lol 

"Klasyczny przykład odrodzenia narodowego i wzór dla innych narodowości przedstawiali Czesi. W kraju, w którym tylko lud wiejski mówił po czesku, a wszystkie inne warstwy były niemieckie, rozpoczął się w począt­ku XIX w. ruch narodowy czeski, który wykształcił sobie język literacki i stworzył w nim bogate piśmien­nictwo, szczycące się szeregiem dużej miary poetów i uczonych; zorganizował się świetnie w dziedzinie gos­podarczej, osiągnął przewagę w wytwórczości kraju, na tej drodze zdobył miasta i wytworzył przewodnie war­stwy społeczne; zorganizował się sprawnie do walki o swe prawa i interesy i poprowadził niezwykle ener­giczną, świadomą swych celów politykę, która dała Cze­chom pierwszorzędną rolę w monarchii habsburskiej; wreszcie przy rozbiorze tej monarchii nie tylko zdobył dla Czech niezawisły byt państwowy, ale osiągnął przy­łączenie do nich Słowacczyzny, Rusi Węgierskiej i części ziem polskich"

cytat zaczeronąłem z tego art.:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2014/08/jak-niemcy-stworzyli-ukraine-i-w-jakim-celu-dmowski-5/

Portret użytkownika jasam

Nie kłam Baca! Kobieta w

Nie kłam Baca! Kobieta w teledysku to nie Elin Krantz, która została zgwałcona i zamordowana. Piosenkarka też z niej nie była. Zacznij  może pisać bajki dla małych dzieci bo wymyślanie dla czytelników IM ci nie idzie.
Zostałeś zdyskredytowany... poraz kolejny zresztą.
P.S. Dziewczyna z teledysku żyje i ma się dobrze.
 

Portret użytkownika 85r

Na google są dwie informacje

Na google są dwie informacje jedna mówi to co baca druga wersja jest taka że ona w tym teledysku nie wystapiła tylko jakaś Michaela Eklund. Ale jedno co ważne że multikulti niesłuży krajom europejskim co widać po tych gwałtach choćby.
Ja tam wielkiego dochodzenia w tej sprawie nie będe robił bo  mi to nie potrzebne, tylko dodam jeden komentarz do tej sprawy znaleziony  w sieci:
"No chyba jednak jej wina. Też coś mi się o uszy obiło, że to nie ona, ale z całą pewnością Elin promowała zapraszanie Islamu do Szwecji. Z całą pewnością zabił i zgwałcił ją Murzyn podczas pikniku promującego multi-kulti - zaprosiła go do domu, więc jakby sama się o to prosiła."

Portret użytkownika 85r

Historia może się nie

Historia może się nie powtórzyć,  dlaczego, ano dlatego że kiedyś nie było takiej rozwinietej nauki w pacyfikowaniu ludzi i ich kontrolowaniu. Do tego ludzie stracili wole walki, myślą że służby porządkowe typu policja lub np wysłanie pisma ze skargą, petycją coś da rade zrobić. Ale wtedy przychodzi rzeczywistość i większość się poddaje nie walczy. Zresztą kiedy ostatnio naród polski poszedł strajkować, tak porządnie, że szły rękoczyny itp. To chyba tylko za komuny, jak to było sponsorowane, tak jak na ukrainie. Ludzie sami z siebie coś zrobić nie chcą, są jak owce. Myślą że prawo działa na ich korzyść i dobra.
A tym czasem społeczeństwo tyje i głupieje objadając się chemią, co roku widzę przybywa w tym kraju tłoczników genetycznie zmodyfikowanych na wzór amerykański. A k.. i prostactwo postępuje z niewyobrażalną prędkością. Nawet mode z izraela adaptują i nagle wysyp chłoopaczków z brodami. Tylko czekać aż dziewczyny zapuszczą brody na wzór konczity po tym radioaktywnym jedzeniu. 90% społeczeństwa to są produkty wyhodowane przez rząd na głupie owce.  Tych świadomych to jest jakieś 5-10% i zwykle ich spotyka się w internecie, rzadko w życiu realnym. Tak naprawdę to my świadomi tego jesteśmy gatunkiem na wyginięciu, bo widząc jak ten świat jest chory mniej się rozmnażamy bo niema ku temu warunków. A patologia w tym czasie pieprzy się na potęge.

Portret użytkownika benet

dużo w tym prawdy co

dużo w tym prawdy co napisałeś Smile jednak w przypadku "A patologia w tym czasie pieprzy się na potęge" historia już się powtórzyła, tylko jeszcze monet z aktami nie biją Smile ... jeszcze

Portret użytkownika Polak1410

Doskonały artykuł,

Doskonały artykuł, pasjonująca i inteligentna lektura. Gdy naród Polski przejrzy na oczy i przegoni prowadzące nas ślepo ku upadkowi bydło powróci Wielka Polska.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MiterMan

artek ciekawy z duza iloscia

artek ciekawy z duza iloscia myslenia "na zdrowy rozum"  ale podsumowaniem to chłopie poleciales..  zachod upadnie predzej czy pozniej tyle ze z cala reszta... jak zaczną upadac to nasza planete w pyl zamienia a Ci co pozostana beda od nowa mysleć jak zrobić gwoździe... i zapewne tak samo by sie stalo za czasow rzymu gdyby mieli bomby atomowe...  i wez mi powiedz gdzie ten posag kolesia dymającego koze znalazles ? trzeba to wyslac w nakladzie milionow kopi i porostawiac u islamistow Smile jak dar zachodu 

Portret użytkownika sio

Backu to nie najstarsza

Backu to nie najstarsza historia zaczyna się od seksu,ale od cnót i zalet, siły ducha i psychicznych zdolności, poczucia piękna i charmonii.
Tamte sceny zakończyły poprzednią kulture i rozpoczęły nową.
Prawdziwa historia jest zakamuflowana i spreparowana abyś prawdy nie poznał.
Ludzie wierzą w naturalną ewolucję i rozwój a to tak nie jest.
Tak jak żydzi i muzułmanie wydymali historię egipcjan, babilonu  podobnie katole to zrobili z rzymem czy grekami. Zawsze uwagę się zwraca na margines. W ameryce najgłupsze żarty są o polakach. Co jest na rękę niemieckim imigrantom i żydowskim też a jakże.
Głoszenie nieprawdy jest podstawą sukcesu.
Rozmawiałem z rosjanami i niemcami i astriakami o rozbiorach - oni uważają że pomagali w ten sposób polakom. Rozmawiałem ze szwedką o potopie - śmiała się o opowiadało historiach pomiędzy duńczykami i szwedami. To nie tylko dotyczy naszego narodu.
poczytaj Trankwillusa Gajusa o cesarzach rzymu - mówi o nich pozytywnie i negatywnie, mówi o plotkach itd.
Spotykam na zachodzie wielu ludzi, którzy nigdy nie zdradzili partnera a ekstremów nie znam bo mam taki poziom że nic mnie z nimi nie łączy - wyczuwam ich na odległość.
Ale widzę polki - często są gorsze od tutejszych, ich słownictwo i zachowanie ma wiele do rzyczenia
i są rozwiązłe. Znam niemki, australijki, japonki, hinduski i też są różne, ale mają pewien fason.
Spostrzegaj dwie strony medalu wacku backu
 
 

Portret użytkownika El Koto

SŁOWA  JEZUSA  CHRYSTUSA  DO 

SŁOWA  JEZUSA  CHRYSTUSA  DO  ŻYDÓW (i do sio.stry też):
„WY Z OJCA DIABŁA JESTEŚCIE I POŻĄDANIA OJCA WASZEGO CZYNIĆ CHCECIE. ON BYŁ ZABÓJCĄ OD POCZĄTKU I W PRAWDZIE SIĘ NIE OSTAŁ, BO NIE MA W NIM PRAWDY; GDY MÓWI KŁAMSTWO, Z WŁASNEGO MÓWI, GDYŻ KŁAMCĄ JEST, I OJCEM JEGO.”  (Ewangelia Św. Jana 8:44)
PS 1
Ten wasz ''Ojciec'' to chyba Yahfe jest co nie ? To z nim żydówki pomieszały swoją krew dlatego żydostwo macie tylko po matce i zupełnie nie jest dla was ważne kto jest ojcem.
PS 2
Czyli skoro piszesz cyt: ''Zawsze uwagę się zwraca na margines.'' To oznacza że teraz armia gejów wydyma wszystkich ? (To żart w rzeczywistości świat ma do-czynienia z armią opętanych satanistów-sodomitów.) To oznacza że cała ta obecna cywilizacja pochodzi z wcześniejszego marginesu, tego najbardziej zdeprawowano i odległego od życia i Boga ? ŁOŁ
PS 3
sio masz wykładnie idealnie skopiowaną z GW - w sumie ok mnie to nie rusza, tylko czemu ciągniesz ''w dół'' tak bardzo negatywnie ? A fuj, to nieładne postępowanie dla osoby tak uduchowionej i pozytywnej na jaką się tu kreujesz.
PS 4
Zobacz na obrazek. Jak narazie nie dajecie rady zabić każdego. Ludzie wracają nawet do zniszczonych domów.
https://36.media.tumblr.com/121ab1e9517b79234a760ec289d49220/tumblr_nkjs2whtov1slctqgo1_1280.jpg

Portret użytkownika zwierzak

Nie oceniaj reszty Polaków

Nie oceniaj reszty Polaków wedle własnej rodziny Panie Mirosławie. Pomimo, że tekst wypocony przez autora przesiąknięty jest rasizmem i zawiera kilka bzdurnych "ozdobników", to ogólny rys jest prawidłowy i szczery. Zgadzam się z autorem co do tej... hmm karmy? Jak do tej pory, nie narodził się jeszcze cwaniak, któy mógłby usidlić Polskę i Polaków na dłuższy czas.

Portret użytkownika ktos

..ze pamietasz kto jest twoim

..ze pamietasz kto jest twoim panem?benet! czy twoje pochodzenie nie wywodzi sie z jakiegos murzynskiego plemienia niewolnikow?np.zulus-czaka ?to smutne ze ludzie maja siebie jak za udomowione leniwe  psy,ktore tylko czekaja na rozkaz,bez wlasnego zdrwego myslenia i rozsadku...masa!

Portret użytkownika benet

nie wszyscy ludzie tak mają

nie wszyscy ludzie tak mają tylko ograniczone jednostki, takie ktosie jak ty, którzy nie wiedzą że nie ma  takiego plemienia jak Zulus Czaka, są Zulusi...  w czasach szerokiego dostępu do wiedzy, jej brak z własnego lenistwa to jak niewolnictwo na własne życzenie... ktosiu Smile

Portret użytkownika eat

Baco mój ulubiony Nie

Baco mój ulubiony
Nie odpowiadasz na to co zazwyczaj piszę, gdy pióro swoje smagłe używasz. Strach? Azalisz słowianinie wielki: tyś jest po prostu niedouczony, przepełniony pychą jakowąś, ogarnięty wirusem " naszości" . ŚWIATOWID DWIE SWOJE TWARZE PALI ZE WSTYDU, A URUJTA PRZEWRACA SIĘ W JASKINI GDZIE ZAPEWNE SPOCZĄŁ. 
Odpuść proszę, męki czytania odpuść

Skomentuj